90 dienu diēta

Kas ir 90 dienu diēta?

 90 atsevišķs ikdienas uzturā uz 3 mēnešiem, var atbrīvoties no papildu 20-25 kg
 No 90 dienu diētu autori, Mojca Polyanshek un Brad Hrobat sola, ka trīs mēnešu laikā saskaņā ar ierosinātajiem principiem ēdienu var atbrīvoties no papildu kilogrami 20-25.

Turklāt izstrādātāji apgalvo, ka pēc 90 dienu diēta nākamo trīs mēnešu laikā bez jebkādas piepūles "atstāt" vēl 3 kilogramus. Pamatojoties uz šo diētu, ir atsevišķs barošanas avots, kas ir atkārtojums no četriem cikliem. Katrs cikls sastāv no proteīna, cietes, ogļhidrātu un vitamīnu dienās, no kurām katra atbilst konkrētai menu 90 dienu uzturu. Būtu skaidri vērojama no šīm dienām secība, bet šajā gadījumā mēs varam cerēt uz labu rezultātu.

Menu 90 dienu diēta

Izstrādātāji iesaka diētu 3 mēnešiem, kuru laikā nemainās brokastis - jebkurš divriteņu augļu, bet ne vienmēr ir identiski, vai glāzi ogu. Pusdienas ir galvenais ēdiens, kura ēdienkarte atkarīga dienā ciklā.

Pusdienas olbaltumvielu dienā. Šajā dienā, atļauts izmantot atlasi liesās mājputnu gaļa, zivis, jūras veltes, siers, siera, 2 olas. Jāatceras, ka tas ir atļauts izmantot tikai viena veida olbaltumvielu pārtika, apvienojums dažādos pārtikas produktos ir aizliegta. Receptes 90 dienu diētu, kas dienā liecina gatavošanas vai stewing gaļu. Turklāt olbaltumvielu maltīte dienā jāiekļauj lielu daļu no svaigiem salātiem vai citiem zaļumiem, par kuru pieņemams termiskās apstrādes. Galvenie produkti var papildināt ar vistas buljonu un gabalu maizes. Dienas laikā, drīkst dzert ūdeni, tēju, beztauku pienu nelielos daudzumos. Vakariņas nozīmē piekrišanu tiem pašiem produktiem, kas ēda pusdienas tikai divas reizes mazāk.

Pusdienas ciete diena. Ieteicams ēst pārtiku, kas bagāts ar cieti: zirņi, pupas, lēcas, sojas pupas, zirņus, rīsus. Alternatīvu var lietot vārītu vai sautētu kartupeļus sagatavoti ar minimālo tauku daudzumu. Turklāt ciete izvēlnē dienas ietver vienu šķēli maizes, svaigu dārzeņu salātiem un dārzeņiem vārīti buljonā. Tas ir arī atļauts dzert dārzeņu buljonu. Vakariņas - ½ dining apkalpo bez maizes.

Pusdienas ogļhidrātu dienā. Saskaņā ar atsauksmēm par 90 dienu diētu, mīļākā diena cikls daudziem diētu tieši ogļhidrātu diena. Pusdienās, jūs varat palutināt sevi ar vārītu makaronu, aromatizēti ar garšvielām, vai picas ar tomātu mērci. Kā alternatīvu pieeju, un tomātu mērcē ar dažādiem dārzeņiem un garšvielām, kuras var ēst ar krekeri. Izvēlne var ietvert graudi, jo prosa, mieži, griķi. Ogļhidrāts diena 90 dienu diēta menu iepriecinās fani no mīklas, kā atļauto izmantošanu neraudzētās mīklas izstrādājumu un pankūkām sagatavoti bez olām un piena. Vakariņas dienā - reāls svētki par salds zobs, kas ļāva pampered saldējumu (trīs bumbiņas) vai aknas (3 mazos gabaliņos). Obligāti vakariņām ir 1 bar tumšās šokolādes. Tā vietā, lai salds ēst vakariņas pasniedz picu vai sālītas krekeri.

Pusdienas vitamīna dienā. Šajā dienā, 90 dienu diēta ēdienkarte ietver visus augļus veidu, kā izejvielu un cep, žāvēti augļi, rieksti, sēklas, augļu biezeņus, augļu. Ja visu dienu ir kādu augli pārāk grūti, jūs varat apvienot tos ar svaigiem dārzeņiem.

Ieteikumi 90 dienu diēta

 Menu 90 dienu diēta - Atsevišķa
 Lai iegūtu 90 atsevišķas ikdienas maksimālu diēta rezultātus, jums ir stingri jāievēro šādas pamatnostādnes:

 • cikls jāsāk dienu ar proteīnu;
 • katru 29 dienu diēta (trīs) būt izdalījumi, kurā atļauts tikai dzert ūdeni;
 • diena izdalījumi ir jānotiek ar vitamīnu un olbaltumvielu būtu šādi:
 • brokastis ir vajadzīgs tikai augļi;
 • vakariņas jābūt ne agrāk kā pulksten;
 • Ja izsalkums neļauj doterpet pirms vakariņām, uzkodu augļi ir atļauta;
 • intervāls starp pusdienām un vakariņām - vismaz trīs stundas dienā, proteīna, šis intervāls ir jāpalielina līdz 4 stundām;
 • dienā ēst vitamīns ir nepieciešams ik pēc 2-3 stundām;
 • Jūs nevarat ēst pēc 20.00;
 • 90 dienu diēta receptes iesaistīt izmantot nelielu daudzumu augu eļļas;
 • Produkti ir vāra, vāra uz lēnas uguns vai cept, labāko variantu - izmantot dubultu katlu;
 • sāls ieteica gatavo ēdienu, tas samazinās izmantošanu sāls;
 • jāļauj izmantot garšaugus un garšvielas;
 • dienā, jums ir nepieciešams dzert vismaz 2 litrus ūdens, ir pieļaujams izmantot tēju un kafiju;
 • sekot ieteicamo kaloriju uzņemšanu;
 • ja tur bija vēlme atkārtot 90 dienu atsevišķu diētu, tad tas jādara ne ātrāk kā 3 mēnešus.

Kā atsauksmēm, 90 dienu diēta var ne tikai zaudēt svaru strauji, bet arī paātrināt vielmaiņu organismā un uzlabo veselību.

Pirms sākt jebkuru diētu, tai skaitā 90 pilna laika, jums vajadzētu konsultēties ar savu ārstu.

Яндекс.Метрика