Kaitējuma uzturs

 Ātri zaudēt svaru bez kaitējuma veselībai
 Saskaņā ar apsekojumu, ko veica pētnieki no Apvienotās Karalistes, kas ir viens no trīs sievietēm mūsu planētas vairāk nekā vienu reizi ievērotas jebkuru diētu, un katrs ceturtais sievietēm ievērot noteiktu diētu vairāk nekā divas reizes. Diētas veltīja milzīgu grāmatu, un skaitu, diētām sevi līdz 28.000. Modern diēta terapija nāk no tālā pagātnē. Senie dietologi sniedza rekomendācijas profilaksei un ārstēšanai dažādu slimību. Viņi ticēja, ka kaitējums un ieguvumi diētām atšķiras no personas uz personu. Cilvēka ķermenis ir nepieciešama visiem pārtikas produktiem, taču to skaits un attiecība būtu mainīties atkarībā no uzbūvi, vecumu, klimatu un paradumiem. Cilvēka ķermenis nav kaitīga diētu ārstēšanu. Terapeitiskās uzturs tiek izmantoti gandrīz visi lielo dziednieki (Avicenna, Paracelzs, Hipokrāts).

Kaitējuma un ieguvumi no diētām

Izvēloties pareizo diētu ļauj zaudēt svaru, justies labāk un attīra organismu no toksīniem un piemaisījumus. Tomēr, izvēloties diētu lielākā daļa cilvēku nav ņemts vērā vielmaiņas, ģenētiskās īpašības, režīmu varas ģimenē. Pirms uzsākt diētu ir nepieciešams, lai pārbaudītu statusu visu orgānu un sistēmu. Pretējā gadījumā zaudējumi var būt neatgriezenisks diēta.

Ja persona atbilst jebkuru diētu, organisms sāk savdabīga aizsardzības sistēmu .  Protective organisma reakcija uz stresu uztura izpaužas enerģijas patēriņa samazināšanu .  Turklāt šis samazinājums 40-45% ir saistīts ar elpošanas funkciju, sirds un vielmaiņas .  Kaitējuma uzturs ir tas, ka tad, kad persona atgriežas ierasto diētu, organisms sāk uzglabāt kalorijas ar atriebība .  Dietologi aicinu šo fenomenu "yoyo efekts" .  Un vislielākais kaitējums par diētu, kurā izmanto konkrētā produkta .  Ar šāda veida diētu var atbrīvoties no papildu kilogramiem īsā laika periodā .  Tomēr pēc šādas diētas bieži notiek strauju ķermeņa masas pieaugumu .  Un atkal izsaukto tauki galvenokārt glabājas pie iekšējiem orgāniem vēdera dobumā, nevis starp ādu un muskuļiem uz gurniem un sāniem .  Tauki jomās uzkrāšanas spēj iesūcas asinīs un aknās, un uzlabot asins koncentrāciju ZBL .

Svarīgs uzturs var izraisīt bojājumus, un nervu sistēmu. Nepareizi izvēlēta diēta var novest pie zaudējuma spēju skaidri domāt. Netradicionālā diēta var izraisīt attīstību psihoneiroloģiski traucējumi.

Britu psihologi pārbaudīta 60 veselām sievietēm par iegaumēšanas, ātrumu reakciju un uzmanību. Pirmā veida tests tika veikts pēc tam, kad bagātīgas svētki, un otrs - pēc stingru diētu. Testa rezultāti izrādījās svētki pēc 20-30% labāk nekā testa veikts pēc stingru diētu rezultātiem. Psihologi ir secinājuši, ka vislielākais kaitējums uzturā ir tas, ka cilvēka organisms uztver to kā stresu. Un dažāda veida stresa organisms ir spēja pielāgoties un pretoties viņiem vairāk un vairāk. Tāpēc, lai pastāvīgi pielāgotu svaru, izmantojot īstermiņa un stingras diētas nevar.

Diēta bez kaitējuma veselībai

Daudzi ir norūpējušies par to, cik ātri zaudēt svaru, nekaitējot veselībai. Diēta bez kaitējuma veselībai jābalstās uz veselīga uztura principiem. Diēta jābūt pietiekami lipīdu, olbaltumvielu un ogļhidrātu. Apmēram divas trešdaļas no uzturā jābūt rieksti, augļi, gaļa, zivis, dārzeņi, graudaugi un piena produkti fermentācijas.

Zaudēt svaru veselīgā veidā sagatavošanā diētas jāuzskata nodarbošanās katra indivīda. Ar intensīvas fiziskās aktivitātes uzturā būtu dodama vitamīnus un ogļhidrātus, bet intelektuālā - olbaltumvielas. Par nodarīto diētu bija minimāla, uzturā nevajadzētu būt salda, trekna un cepta pārtika.

 Kaitēt un ieguvumi uztura atkarīgi tikai par pareizu uzturu
 Zaudēt svaru veselīgu barojošu diētu ir jāsamazina par desmit līdz piecpadsmit procentiem ar dažādiem pārtikas un pietiekami vingrošanu.

Pietiek skaņu un humāna uzturs tiek uzskatīts uzturs asins grupām. Tas ir pietiekami daudz barības vielu. Kad jūs diēta bez kaitējuma veselībai var lietot, izmantojot veģetāro pārtikas olām, piena produktiem un jūras veltēm. Jūs varat arī pieturēties pie atsevišķu ēdienu.

Patēriņš neapstrādātu augļu un dārzeņu izraisa vēdera uzpūšanos. Ja uzturs satur olbaltumvielas, kurus ietekmē nieres. Ja jūs tikai ēst sēnes un riekstus, tad izjauca aknas. Ēšanas greipfrūtu vai apelsīnu sulu tukšā dūšā izraisa atbrīvošanu žulti. Ja jums ir slikta pašsajūta diētas laikā ir nepieciešama, lai atgrieztos pārzina ķermeņa diētu.

Яндекс.Метрика