Diēta 7 kg

Ko sieviete reiz manā dzīvē nebija sēdēt uz diētu? Piekrītu, tas tā nav daudz. Jā, pēdējos gados, un vīrieši cenšas sekot līdzi, un cenšas ar visiem līdzekļiem atbrīvoties no liekā svara. Un ikviens vēlas zaudēt svaru ātri un efektīvi. Tomēr vairumā gadījumu, cenšoties ierakstīt laiku mest papildus svaru, cilvēks nav jādomā par to, kā slikti var būt dramatisks svara zudums. Ātri dempinga kg ātri atkal parādās pārtraucot diētu. Tas ir labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā, svari rāda vairāk plus 2-3 kg. Kāpēc tas notiek?  Diēta mīnus 7 kg 7 dienās

Iemesls ir tas, ka pēc diētas organisms cenšas kompensēt kompensācijas uzturvielām, kā arī ietaupīt līdz rezerve, ja atkārtoti "bada." Tas ir iemesls, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties šāda veida diētu, kas netiks kaitēt ķermeni, bet tajā pašā laikā būs pietiekami efektīva. Piemērs šādu diētu, var būt diēta mīnus 7 kg 7 dienas. Šī diēta būs efektīvi atjaunot harmoniju. Sakarā ar tās priekšrocībām, ir vērts atzīmēt, ka tās atbilstību personu bieži piedzīvo sāpīgu sajūtu bada, jo daudzums lietotu produktu nav kritiski zems. Papildu priekšrocība 7 kg uztura savu vienkāršību un zemām izmaksām. Visas uzturā sastāvdaļas mīnus 7 kg lēts un tādējādi pieejams pie vairākuma.

Galvenais uztura sastāvdaļa ir 1% jogurts, uz kuru tiek atjaunots katru dienu ar kādu jaunu produktu. Stingri secība saņem produktus dienās 7 kg uzturā nav. Jūs varat aizstājēju nedēļas produktu secībā, kādā vēlaties laikā. Jums joprojām būs iespēja zaudēt svaru ar diētu 7 kg.

Jāatzīmē, ka šī diēta pretstatā daudzām citām ne tikai rada nepareizu zarnās, bet, gluži pretēji, tā veicina normalizēšanai un uzlabo mikrofloru.

Eksperti konsultē pirms doties uz diētu 7 kg 5-7 dienas uz īsu laiku, lai novērotu badošanās dienas.

Sample menu diētas 7 kg

1 diena. ½ kefīra litru un 400 grami ceptiem kartupeļiem. Daudzi cilvēki var sajaukt klātbūtni kartupeļu uzturā. Tomēr tas ir ļoti kompetents, protams. Ēšanas ogļhidrātu bagāts produkts, kas ļauj lēni "ieiet" uzturā un ļauj organismam pielāgoties zemāku kallorazha pārtiku.

2. diena. ½ jogurta litri un 400 g 1% vai pat beztauku jogurtu. Jau šajā dienā organisms sāk kompensēt iegūt enerģiju no saviem līdzekļiem, ti, Vienkārši runājot, tauki sāk degt. Vienlaikus, siers pieder uzturs ir avots olbaltumvielu un, galvenais, kalcijs.

3. diena. ½ kefīra litru un 400 gramus augļu. Ir vērts pievērst uzmanību augļu un izņēmumiem vīnogas un banānus. Šie augļi satur daudz fruktozes! Šajā dienā, pateicoties augļu ķermeņa saņems nepieciešamos vitamīnus un šķiedrvielas, kas gūs labumu darbu zarnās.  Kefīrs - galvenā sastāvdaļa no diētu 7 kg

Vienā no trim "augļu" dienas uzturā, nevis 7 kg svaigu augļu var ēst žāvētus augļus, bet ne visu dienu.

4. diena. ½ litri jogurta un 400 g nesālīta vārītu vistas krūtiņu. Diena bagātinās diētu vitāli olbaltumvielu, kas ir būtiska, lai ķermeņa reģenerācijas procesus.

5. diena. ½ jogurta litri un 400 g svaigu augļu. Neskatoties uz to, ka secība dienu var apvienot, lai uzstādītu 2 dienas pēc kārtas augļu nav tā vērts. Labāk ir izvēlēties citu kombināciju.

6. diena. ½ litru jogurta un 1, 5 litri tīra negāzēto minerālūdeni. Minerālūdens izvēle jāveic, ņemot vērā esošos apstākļus. Pareizā izvēle dos iestāde, kas dienu toksīnus.

7. diena. ½ kefīra litru un 400 gramus augļu. Diēta ar nosacījumu, ka pēdējā diena būtu tikai baudāmi.

Visa pārtika, saskaņā ar diētu mīnus 7 kg, plānots saņemt noteiktā dienā, tiek vienmērīgi sadalīti. Vēlamā daudzveidība uzņemšanas - 6 reizes dienā. Intervāls - 2 stundas. Pārtikai jābūt 8,00-18,00.

Pēc atbrīvošanas no 7 kg uzturā vajadzētu ne tikai iet uz pārtiku. Tas ir nepieciešams, lai pakāpeniski paplašināt diētu, izvairoties no liela apjoma cieti saturošiem pārtikas produktiem, salds, treknu produktu un pēc diētu 5-7 kg papildu atvaļinājumu.

Nebaidieties, ka pēc 7 kg diētu, jūs varat zvanīt 0, 5-1 kg. Tas ir normāli, bet norāda, ka varbūt jūs pārāk ātri paplašināt diētu.

Kad diēta zaudēt svaru ar 7 kg, ir ļoti vienkāršs. Tas ir pietiekami, lai klausītos mūsu padomu!

Яндекс.Метрика