Badošanās 7 dienas

 Badošanās ļauj 7 dienas, lai ņemtu enerģiju no taukaudiem
 Badošanās - tas ir brīnišķīgs veids, kā ne tikai tīrīt savu ķermeni, bet arī zaudēt svaru. Sistēma ļauj ātri 7 dienas ar trūkumu saņemšanas enerģijas substrātu izmanto kā avotu enerģijas piegāžu lieko taukaudu.

Paul Bragg - dibinātājs bada

Paul Bragg ir ļoti pilnīgi un dziļi izstrādājuši sistēmu, ātri 7 dienu laikā. Tas atspoguļo viņa pieredzi, kā fizioterapeita un cilvēks, kurš ar to palīdzību tīrīšanas bada varētu atbrīvoties no nopietnas problēmas ar savu veselību.

Viņa sistēma 7 dienu gavēņa ir pazīstama visā pasaulē, un to atbalsta vairāk un vairāk jaunu gadījumu veiksmīgu svara zudums un slimībām. Bragg sevi vecumdienās praktizē badošanās 7 dienas trīs reizes gadā, un joprojām ir ļoti aktīvs un modrs.

Bragg mudināja savus sekotājus samazināt atsevišķu porcijas, īpaši pēcpusdienā, kad vielmaiņa palēninās, vai vēl labāk - pilnībā atteikties no vakariņas. Viņš redzēja milzīgas veselības ieguvumus noraidījumu sāli un ieteica kā pārtikas garšvielas lieto ķiplokus un zaļumus.

Vispārīgie principi 7 dienu badošanās

Izdzīvot bez pārtikas nedēļu vienreiz normālu neapmācīts persona nopietni. Svarīgi ir pakāpeniska pieeja, un ieviest sistēmu, pirms badošanās uz nedēļu, jums vajadzētu pieradināt ķermeni, lai izturētu plaisu vienā dienā, un tad 3 dienu laikā. Tikai pēc šāda sagatavošanas bada 7 dienu laikā, no atsauksmēm, jūs varat pārvietoties ērti pietiekami.

Tauku rezerves organismā ir enerģijas avots, ja nav saņemts enerģijas vielu no ārpuses. Bet, ja starp ēdienreizēm ķermenis var darīt nedēļā, tad nav ūdens. Viņa ir iesaistīta vitāli vielmaiņas procesos, tāpēc badošanās uz ūdens diennaktī 7 dienas pārliecinieties dzert 2, 5 litri šķidruma laikā.

Ķēde konstrukcija 7 dienu badošanās diētu

Sistēmas badošanās uz nedēļu ir 3 posmi:

  •   Spēkā badu;
  •   Patiesībā, self bads;
  •   No bada.

No pirmā diena 7 dienas badošanās ir nepieciešama brokastīm dzert tikai vienu tasi karsta ūdens, un visu dienu izdzert aptuveni 2, 5 litriem silta ūdens. Vakara klizma tīrīšana izdarīt ar istabas temperatūras ūdeni (līdz 1 litram).

Otrajā dienā badošanās septiņas dienas, pēc atsauksmēm, gļotāda ir ļoti jutīga, un pat zobu suka var radīt traumas. Tāpēc toothbrushing iesakām izmantot tikai ūdeni un pašu pirkstiem. Dienas laikā atļauts dzert tikai tīru siltu ūdeni. Vakarā, atkārtojiet tīrīšanas klizmu. Trešā dienā jāveic, kā arī otro.

 7 dienu badošanās ir iekļauta tikai pēc mācībām
 No badošanās uz ūdens 7 dienas, sākot no ceturtās dienas. Šajā dienā, jūs varat izmantot sulu bez pievienota cukura, vislabāk ābolu, tomātu vai plūmju. Lai to sulas atšķaida ar ūdeni 1: 1 ar cerībām, ka kopējā summa šķidruma ir vismaz 2, 5 litri šķidruma. Lai izietu no bada nav piemēroti sulas ar oranžu krāsu - burkānu, apelsīnu, ķirbju, un citiem, kad neiecietība sulu, tos var aizstāt ar novārījums auzu.. Atšķaidīts sulas dzēriens 9 posmos. Ar 5 dienas no sulas nevar atšķaidīt ar ūdeni, un seši diētu pusdienās pievienot jebkuru biezputra (bez sāls un sviestu), vai vārīti dārzeņi.

Par apmācīti cilvēki, kuri ir vairākkārt notika izsalkums 7 dienām, ir arī citi viņa shēmas, kas atšķiras no atbrīvošanas no bada. Pēc atsauksmēm, 7 dienas badošanās nav visiem cilvēkiem, jums ir jābūt labu veselību izturēt nedēļu bez ēšanas.

Atgriezties uz parasto uzturu jābūt pakāpeniskai gan pārtikas un dažādiem ēdieniem. Badošanās uz nedēļu var mainīt veco gaumi, kad cilvēki jūtas patieso garšu pārtiku bez sāls un konservantiem vairs pievilkt taukskābju un cepta.

Яндекс.Метрика