Diēta "6 ziedlapiņas"

Kas ir diēta "6 ziedlapiņas"?

 Diēta "6 ziedlapiņas"
 vtorstvo uzturs "6 ziedlapiņas" kreditēti zviedru dietologs Anna Johansson. Ar šo metodi svara zaudēšanas būtība ir efektīvs kombinācija, mono-uzturu, atbilstība kas ļauj diena samazināties no 0, no 5 līdz 0, 8 kg liekā svara. Kā atsauksmēm, kā uzturs "6 ziedlapiņas" ir palīdzējusi 8 no 10 sievietēm zaudēt svaru zaudēt svaru 8-12 kg divās nedēļās.

No diētas "6 ziedlapiņām" būtība ir konsekventa un stingra ievērošana 6 speciālās mono-diēta, no kurām katra atbilst vienai dienai. Saskaņā ar secinājumiem Eiropas dietologiem, jebkurš mono-diēta ir efektīva tikai pirmajās 25 stundās. Ilgstoša patēriņa viena veida pārtikas ir ne tikai palīdz zaudēt svaru, bet arī var izraisīt gremošanas problēmas un izraisīt hronisku slimību.

Tāpēc, mēs varam teikt, ka uzturs ", 6 ziedlapiņas" izvēlnes, kas ietver izmantošanu viena produkta dienas laikā, ir uzlabota un efektīvāku variācijas parasto monodiets.

Diēta Izvēlne "6 ziedlapiņas"

No visiem mono-diēta secība ir precīzi jāievēro.

Zivju diena (olbaltumvielu). Pirmajā dienā atļauts ēst tikai zivis, visu veidu, ieskaitot taukus. Fakts, ka mono-diēta paredzēta, lai "iemidzināt" modrību ķermeņa, nodrošinot to ar polinepiesātināto omega-3. Iepazīstinot veselīgu tauku, šīs skābes netiek pārvērsti zemādas taukiem. Turklāt, Anna Johansson, ieviešot pirmo zivi uzturā izvēlnes "6 ziedlapiņām", vadoties pēc vieglu sagremojamību produkta, tā zemu kaloriju saturu un spēju sagatavot ķermeni nākamajam mono-diēta. Ēst zivis, kas dienā var cep tikai, vārītiem vai sautētiem. Atļauts nav asas garšvielas, sāls (neliels daudzums), zivju buljonu.

Dārzeņu diena (ogļhidrātu). Šī diena būtu ēst tikai dārzeņus, dažādas, no kuriem izvēlēties, balstoties uz viņu vēlmēm. Dārzeņi var cept, vārīt vai sautētu. Tas nav saistīts ar diētu "6 ziedlapiņas" receptes, kas prasa vārīšanas. Dienā, jūs varat ēst aptuveni 1-1, 5 kg dārzeņu ir atļauts pievienot garšvielas, sāli, garšaugus un tikko veikts dārzeņu sulu patēriņu. Dārzeņu mono-diēta paredzēti, lai samazinātu kaloriju uzņemšanu un bagātina to ar nepieciešamo augu ogļhidrātu gremošanu, kas ietver ievērojamas enerģijas izmaksas. Kopš tās dienas ienākošo enerģija ir mazāka nekā vajadzīgs dzīvē, organisms sāk aktīvi izmantot savas tauku rezerves.

Vistas diena (olbaltumvielu). Diēta "6 ziedlapiņas" savā trešajā dienā ietver ēšanas tikai vistas. Atļauts nav asas garšvielas, sāls, garšaugi, vistas buljonu. Tāpat kā iepriekšējā dienu diēta "6 ziedlapiņas", trešo dienu no receptēm var iekļaut cooking, stewing vai apgrauzdējot. All "ēst" ietvaros monodiets vistas olbaltumvielām tiks izmantotas organismā bez pēdām ir stiprināt muskuļus. Turklāt trūkst ogļhidrātu būs pieskarieties metabolismā tauku šūnām, kas izraisa ievērojamu svara zudumu pār dienu.

Graudaugu diena (ogļhidrātu). Ceturtajā dienā uzturs "6 ziedlapiņas" ietver ēdot visu labības veidu, diedzētas sēklas, graudi, sēklas, klijas, graudaugu maizes, šķiedrvielas. Atļauts pievienot sāli un garšaugus, dzert KVAS. Šajā dienā situācija ir līdzīga tai, kas novērota dārzeņu dienā organisms izmanto savas tauku rezerves, lai iegūtu enerģiju, lai sagremot diezgan grūti apvalks graudi. Kompleksie ogļhidrāti, izmantošana šajā dienā tiks izmantota, lai papildinātu glikogēnu, tādējādi piespiežot ķermeņa atkalizmantošanas zemādas tauku enerģijas.

Biezpiena diena (olbaltumvielu). Piektajā dienā diētu izvēlnes "6 ziedlapiņām" ietver ne pārāk tauku vai beztauku biezpiens, piens ir atļauta. Šajā dienā, ķermenis spēj papildināt minerālvielas, kā arī augstas kvalitātes olbaltumvielu, kas tiks iztērēti konvertēšanas glikozi. Vēlreiz, ķermenis būs jāizmanto savas tauku resursus, tādējādi palīdzot atbrīvoties no papildu novājēšanu kilogrami.

 diēta
 Fruity diena (ogļhidrātu). Jo pēdējā, sestā diena uzturā, "6 ziedlapiņas", ir atļauts izmantot izejvielas vai cep augļus visām šķirnēm ir atļauts arī augļu sulas bez cukura un garšvielām (citrona miziņu, vaniļas, kanēļa). Produkti no dienas ir paredzētas, lai nodrošinātu organismu ar polisaharīdus, kas ietver arī sagremošanu milzīgu enerģijas daudzumu, kas jāveic paša organisma tauku rezerves.

Septītā diena Diet "6 ziedlapiņas" var būt izkraušanu vai sākt visu no jauna, no pirmās dienas. Uzturā jums ir dzert ūdeni laikā atļauts dzert zaļo vai melno tēju, kafiju (1-2 glāzes) cukuru.

Diētu psiholoģiskais aspekts

Anna Johansson ir pārliecināta, ka uzturs, zaudēt svaru rada depresiju un diskomfortu, ir neaktīvs un neefektīva. Tāpēc, visi, kas vēlas zaudēt svaru, viņa piedāvāja izdarīt ziedu, ziedlapiņas no kuriem seši tiksies sešas dienas diētu. Pēc pagājušo katru dienu, atbilstošā ziedlapas Anna Johansson piedāvā rakstīšanas programmām kritās, un tad izrauj to ar prieku. Šis zieds, vienmēr piestiprināta redzamā vietā, kalpos kā sava veida motivācija zaudēt svaru.

Kā viedokļos par uzturu "sešām ziedlapiņām," vispiemērotākā vieta "Stādīšana" zieds ir ledusskapja durvis.

Kāpēc efektivitāte uzturā "6 ziedlapiņām"?

Pirmkārt, uzturs "6 ziedlapiņas" ir piemērot noteikumu par atsevišķu pārtikas produktu, kā rezultātā nesavienojamiem produktiem nav sajaukti ar otru, un tādēļ nav izraisīt fatālu bojājumus skaitli.

Otrkārt, monotons uzturs visai dienai, palīdzēs atbrīvoties no papildu kilogramu nekā ilgāka mono-diēta - tas ir saistīts ar īpatnībām gremošanas sistēmu.

Treškārt, lielā mērā to sniegumu uzturs "6 ziedlapiņas" pienākums shēma olbaltumvielu-ogļhidrātu pārmaiņus, kas vislabāk atbilst vajadzībām organismā.

Ceturtkārt, taukskābju uztura sastāvdaļa izvēlnes "6 ziedlapiņām", kuras pārstāv tikai izdevīgs tauki, kas ir daļa no vistas gaļu, sieru, zivis. Šie uztura tauki ļauj sabalansētu diētu uzturu.

Atsauksmes no diētas "6 ziedlapiņām" apstiprina, ka uzturs ir ne tikai ātri un efektīvi, bet arī patīkams veids, kā zaudēt svaru.

Atsauksmes par diētu "6 ziedlapiņas"

Sakarā ar vieglumu atbilstības un darbības pārskatus par diētu ", 6. ziedlapiņas" pārsvarā pozitīvi. Plašāku informāciju par pārskatīšanu mūsu apmeklētājiem par šo diētu, jūs varat zemāk.

Яндекс.Метрика