Diēta 12 dienas

 Diēta 12 dienas
 Kas ir diēta 12 dienas

No uztura 12 dienas ilgums tiek noteikts ar nosaukumu.

Uzturs 12 dienas ir pārmaiņus divpadsmit monodiets .  Šīs sistēmas svara zudums priekšnoteikumi ir rūpīgi ievērotas ierosinātās izvēlnes, atsakoties no alkohola, sāli un cukuru, ikdienas patēriņu 1 ēdamkarote augu eļļas .  Uzturā klātbūtne uz 12 dienām, naftas, ko nosaka vajadzība organisma mononepiesātināto taukskābju .  Viena ēdamkarote augu eļļas nebūs postošas ​​sekas skaitli, bet tajā pašā laikā, lai piesātinātu organismu ar noderīgām vielām .  Izvēlnē, oriģinālu ieteicams izmantot saulespuķu eļļa, tomēr pārskatīt diētu 12 dienas, ir daudzi pozitīvi piemēri izmantošanas olīveļļas un flaxseed eļļa .  Priekšnoteikums ir arī uztura lietošana dienas laikā un pirms gulētiešanas zāļu tējas, bet daži eksperimentētājiem aizstāt ar zaļo tēju .  Uztura 12 dienas laikā pēdējā maltīte būtu ne vēlāk kā 5-6 stundas pirms gulētiešanas .

Visā periodā no diētu 12 dienas, atsauksmes apstiprināt reset 8-10 ļauj liekiem kilogramiem. Tomēr jāatceras, ka elektroenerģijas padeves sistēma, kā arī citas nesabalansēts uzturs var radīt būtisku kaitējumu organismā.

Menu diēta 12 dienas

Pirmajā dienā, kefīrs, zema tauku jogurts ir atļauts dzert .  Otrajā dienā, augļi ēst 5-6 apelsīnus vidēja lieluma .  Attiecībā uz visu trešajā dienā, biezpienmaizīte, ir ieteicams ēst 500-750 gramus zema tauku biezpiena .  Ceturtā diena diēta 12 dienas, dārzeņu, ietver izmantot puslitra kannas kaviāra skvošs .  Piektā diena, šokolāde, salds zobs būs novērtēt, kā tas ir atļauts dienas laikā ēst 100 gramu tumšās šokolādes .  Sešas dienas, ābolu vajadzētu ēst 1, 5 kg nomizotu ābolu .  Septītajā dienā diētu 12 dienas, siers ir atļauts 350 gramus zema tauku cieto sieru .  Astotajā dienā laikā, dārzenis, ieteicams izdzert 1 litru tomātu sulas un ēst salātus ar svaigiem dārzeņiem .  Devītajā sajūsmas mīļotājiem gaļas - 500 g vārītas liellopu gaļas .  Par desmitajā dienā diētu, dārzeņu, salātu, izmantojot svaigiem dārzeņiem, piemēram, tomāti, kāposti, gurķi, pētersīļi, dilles sniegta .  Vienpadsmitajā, biezpienmaizīte, līdzīgi kā trešajā dienā, ar vienīgo atšķirību, ka siers ir patērēti, ir daudz mazāk - 250-300 g .  Uz divpadsmitajā dienā, sulīgs, palutiniet sevi ar 1 kg svaigu plūmju vai plūmes 400-500 g .

 Visā 12 dienu uzturā būtu jāapzinās palielinot šķidruma un zāļu tējas
 Visā 12 dienu uzturā būtu jāapzinās pārmērīgas dzeršanas, zāļu tējas un augu eļļas.

Mana mīļākā diēta 12 dienas

Šī sistēma tiek saukta par darbojas svara zudums diētu 12 dienas. Tā sastāv no četrām monodiets, katrs no kuriem ilgst trīs dienas. Ja jūs uzskatāt, pārskatus, mīļākie uzturā 12 dienas ļauj zaudēt apmēram 8-14 kg.

Pirmajās trīs dienas var būt neierobežotā daudzumā dzert zema tauku jogurts, nākamo trīs dienu laikā, jums var būt jebkurš no āboliem numuru. No 7. līdz 9. dienas 12 dienu darbojas diētu vajadzētu ēst vistas bez ādas, vārīti savu mīļāko ceļu - tvaicēti, cepti vai vārītu. Ja vēlaties, jūs varat nomainīt vistas ar zivīm, taču jāatceras, ka abiem pārtikas veidiem būtu nesālītu. Pēdējo trīs dienu laikā ieteicams dzert sarkano vīnu un sieru stick, ar ātrumu 1 glāzi vīna 30 gramiem siera.

Dažas meitenes jauc pēdējo posmu uzturā, tāpēc daži no viņiem uz savu aizstājēju pēdējo trīs dienu laikā, kefīrs, citi - ar attiecību 1: 1 atšķaidīts ar ūdeni, vīnu un citiem - aizstāja vīnu ar apelsīnu vai ābolu sulas.

Mana mīļākā diēta 12 dienas ir pietiekami lielas izaicinājums organismā, tāpēc atkārtot to ātrāk nekā 1, 5-2 mēneši nav ieteicama.

Яндекс.Метрика