Diēta Ārsti

Tiek uzskatīts, ka diētu ārsti izstrādājusi ārsti pacientiem ar smagu aptaukošanos. Sagaidāmais rezultāts diētas ārsti - alternatīva operācijas.

Atsauksmes diētas ārstu

 Diēta ārstiem izrakstīt cilvēkiem ar smagu aptaukošanos
 Neatkarīgi ārstiem izrakstīt uzturs var būt bīstami veselībai. Gudrs, lai to ievērotu zem speciālista, vai vēl labāk uzraudzībā - režīmā slimnīcā. Ir divu veidu ārsti diēta - 14 dienas un 7 dienas. Pēc atsauksmēm, diēta palīdz mazināt ārstus no 10. līdz 13. kg.

Diētas ārsti 14 dienas: ēdienkarte

Lai sasniegtu rezultātu, diētas ārsti ir zems kaloriju un augstu smagumu.

Pirmā diena un ar pusi litrus negāzēta minerālūdens būtu sadalīta sešos posmos.

Otrajā dienas laikā dzeramo astoņas mililitrus vājpiena pirms gulētiešanas un atļauts ēst vienu ābolu.

Trešā diena diētas ārsti līdzīgi pirmais.

Ceturtajā dienā no 3-4 pieņemšanām ēst vienu litru salāti ar svaigiem dārzeņiem: kāpostiem, burkāniem un zaļumiem aizpildīt ar vienu ēdamkaroti augu eļļas. Papildus atļauts dzert divas glāzes ūdens vai nesaldinātas tējas.

Izvēlne piekto dienu diētas ārsti spēlēs otro dienu.

Pirmās brokastis ir sestā diena vārītas olas un pusi tasi tējas. Pēc pusdienām, dzert dārzeņu buljonu. Pusdienās ēst simts gramus vārītu gaļu ar garnīrs par simts grami konservēti zaļie zirnīši. Pie pusdienas, vakariņas, un pirms gulētiešanas ēst vienu ābolu.

Par Septītās dienas dzert puslitru pienu un jogurtu, ēst simts gramus siera. Pirms gulētiešanas ļāva vienu tasi tējas.

Astotajā diētas ārsti, kā arī pirmo reizi, tas sastāv no sešiem atdalīti metodes pusotru litru minerālūdens bez gāzes.

Devītās dienas laikā izdzert litru zema tauku satura pienu, un pirms gulētiešanas ēst vienu ābolu.

Desmitā diena ir līdzīga pirmās.

Barība sastāv no vienpadsmitās dienas dārzeņu salātiem - selerijas, pētersīļi un dilles norūdījies vienu ēdamkaroti augu eļļas un šķipsniņu sāls -, kā arī divas glāzes ūdens vai nesaldinātas tējas.

Divpadsmitā diena diētas ārsti, kas atbilst deviņām.

Visu trīspadsmitajā atļauts dzert negāzēts ūdens, brokastis sastāv no vārītām olām un pusi tasi tējas un vakariņas simts grami beztauku jogurtu.

Četrpadsmitajā dienā, kā arī pirmo negāzēto dzeramo ūdeni - pusi litrs uz sešiem pieņemšanām.

No diētas ārsti ilgumu var ierobežot līdz pirmajās septiņās dienās. Neatkarīgi no kursa laikposmā diētas ir jāveic papildus multivitamīnu preparāti. Otrais kurss diētas ārstu uzņemties ne agrāk kā divus mēnešus vēlāk.

Maltītes beigās diētas ārstu

Pēc atbrīvošanas no diētas ārstiem vajadzētu atturēties no ēšanas augstu kaloriju pārtikas produktiem, un enerģētiskā vērtība uzturā jāpalielina pakāpeniski.

 Diēta Ārsti ilgst 14 dienas, bet dažreiz tas samazināt līdz 7 dienām
 Kā arī pēc citām cietām mazkaloriju diētām īpaši grūti turēt svaru. Ja pacients nevarēja izturēt ārsti diētu var pat palielināt ķermeņa svara.

Diēta ārsts - contra

Ir skaidrs, ka uzturs ir vairāki ārsti, medicīnas kontrindikācijas. Tie ietver dažas hroniskas sistēmiskas slimības, samazinot vispārējo ķermeņa, pārtikas alerģiju un nepanesamību individuālās un asins slimības, it īpaši anemias.

Kad diētu ārsti ārpus slimnīcas, it īpaši, ja konkrētas fiziskas darbības vai darbs profesionālās darbības, kas vajadzīgas, lai izpildītu ar īpaši gulēt un atpūsties.

Яндекс.Метрика