Diēta asins grupu

 Ēšanas diētu saskaņā ar asins grupu nosaka asinis katras personas
 Kas ir diēta asins grupas

No sistēmas elektroapgādes attīstītājs ir amerikāņu ārsts Pēteris D`Adamo, kas ir pārliecināts, ka asins grupa ir atkarīga ne tikai no valsts organismā, bet arī raksturu personas. Piemēram, asinis ietekmē organisma reakciju uz noteiktiem produktiem, kas var izpausties kā jomā rada antivielas vai salipšanu eritrocītu.

Asins grupu diēta pozicionē tā autoru kā sistēmu veselīgu uzturu, ievērojot kuru jūs varat ne tikai zaudēt svaru, bet arī uzlabot savu veselību.

Neskatoties uz to, ka klasiskā zinātne noliedz atkarību uzturu un labklājību viņa asinīs, Peter D`Adamo pārliecināts, ka savienojums joprojām pastāv. Pamatojot savu teoriju, autors uztura asins grupu pievērš uzmanību visiem gēnu, kas atbild par ražošanu antivielu, B un O. Persona var mantos vienu vai divus no šiem gēniem, un nosaka asins grupu - O (pirmais), A ( Divas), (trešais) un AB (ceturtais). Kā tuvu pie gēna uz hromosomas asins grupas un arī citu gēnu atrodas, ir iespējams, ka viņš ir spēju ietekmēt tos. Piemēram, ietekme gēnu O uz gēnu, kas regulē līmeni skābumu kuņģī, Pēteris D`Adamo izskaidro faktu, ka kuņģa čūla bieži skar cilvēkus ar pirmo asinīm.

Menu uzturs asins grupu uzņemas pietiekamu daudzumu gaļas cilvēkiem ar pirmo asinīs, kas izskaidrojams ar to, ka viņi ir kuņģa sula tiek ražota vislielākajā daudzumā salīdzinājumā ar citiem. Bet asins grupa diēta 2, gluži pretēji, ieteicams dot priekšroku augu pārtikas produkti, jo šie cilvēki trūkst skābumu kuņģa sagremot dzīvnieku olbaltumvielas.

Diēta 1 asins grupa

Pamatojot savu uzturu ar asins grupu, Peter D`Adamo pamatojoties uz barošanās paradumiem atkarības un posmos cilvēka attīstību laikā, kad tur katru asinsgrupas. Tātad, es asins grupa ir senākā, tas radās, kad plaša patēriņa pārtikas produktiem no cilvēkiem bija gaļu. Šī iemesla dēļ, saskaņā ar teoriju Peter D`Adamo, cilvēki ar pirmo asins myasoedstvo izraisa ģenētiski.

Tādējādi, uzturs menu 1 asins grupa jāiekļauj visas gaļas veidu (cūkgaļa būtu jāizslēdz), jūras zivis, rudzu maize, augļiem un dārzeņiem. Bet, lai atmest 33, 5% no cilvēkiem (tas ir, cik daudz īpašnieki pirmās grupas asinīm starp iedzīvotājiem mūsu planētas) jābūt no tādu produktu izmantošanu, piemēram, zemesrieksti, lēcas, kvieši, labības, kartupeļu, piena produkti, kafija.

Diēta asins grupu 2

Otrās grupas asinis parādījās vēlāk, kad mūsu senči sāka nodarboties ar lauksaimniecību. Starp īpašniekiem mūsdienu cilvēku šīs asins grupas ir aptuveni 38%. Tos raksturo jutīgumu nervu un gremošanas sistēmu, bet tajā pašā laikā, viņi viegli pielāgoties izmaiņām savā uzturā.

Diēta asinsgrupu 2 ietver izmantošanas zivis, augļi, dārzeņi (izņemot kartupeļus un tomātus), labības, piena produkti, pākšaugi, rieksti un sēklas, sojas produktiem.

Cilvēki ar otrās grupas asinis nav ieteicams ēst gaļu, kāposti, kartupeļi, tomāti, baklažāni, dzert pienu.

Diēta asins grupu 3

Apmēram 20% cilvēku, kas dzīvo visā pasaulē ir trešā asins grupa, kas radās aktīvā migrācija dažādu rasu teritorijā planētas laikā. Cilvēkiem ar asins III veids ir arī viegli pielāgoties dažādām pārmaiņām vidē un mainot pārtiku uzturā. Tā kā šī asins grupa radusies laikmetā staigājām un staigājām, viņas pirmie īpašnieki ēda dažādus pārtikas produktus, tā nosliece uz visēdāji un nodošanu nākamajām paaudzēm.

 Diēta asins grupu
 Diēta asinsgrupu 3. ietver piena produktu patēriņu, gaļu (izņemot vistas un cūkas), zivis, zaļie dārzeņi, graudaugi un olām. Bet ēdienkarte būtu jāizslēdz no kukurūzas, griķu, kviešu, lēcām, tomātiem, sezama sēklas, zemesrieksti.

Diēta asins grupu 4

Jaunākajam ir ceturtā grupa no asinīm, kas plūst caur vēnām 8% no mūsu laikabiedriem. Jautājums ir apvienošanās rezultātā II un III asins grupām, kas piegādā ir problēma. Piemēram, cilvēki ar ceturto asins grupu, kā uz šīs trešdaļas turētāju var ēst gaļu, bet, no otras puses, tie, kā arī cilvēkiem ar otrās grupas asinis, pārāk samazināts kuņģa skābumu par sagremošanu dzīvnieku pārtiku.

Tādējādi, ēdienkarte uzturs asins grupas 4 jāiekļauj gaļa (izņemot mājputnu), zivis, tofu, piena produkti, jūras veltes, salātiem. Bet problēma gremošanu un vispārējo veselību var būt produkti, piemēram, griķi, kukurūza, dzērienu, piena, kafijas, sezama.

Diēta asins grupu, kas ir pozitīvā puse ir trūkums kvantitatīvo un termiņiem pārtikas devu, ir viegli ievērot, bet tajā pašā laikā, efektīva sistēma svara zudums.

Яндекс.Метрика