Diēta psoriāzi

 Diēta psoriāzes - efektīvākais veids, lai ārstētu slimības
 Psoriāze ir hroniska iekaisuma slimība, kas skar ādu, galvas ādas un dažreiz locītavas. Ārstēšanai psoriāze uzturā ir ļoti svarīga. Ja pacients ir daļēji vai pilnīgi ignorē noteikumus diēta, ārstēšana ar medikamentiem, ir bezjēdzīgi.

Diēta psoriāzes - visefektīvākā metode, ārstēšanas un profilakses psoriāzes šodien. Ir vairāki uztura ārstēšanai psoriāzes, bet tiek uzskatīti par visefektīvāko diētu, Dr. Pagano un uguns izstrādāto. Abi šie diētām uzsvērt, cik svarīgi ir atbalstīt pareizu skābes bāzes līdzsvaru cilvēka organismā - vajadzētu dominēt sārmainu reakciju organismā, nevis skābs.

Pareiza uzturs, uzturs psoriāzes

Katru dienu diēta pacienta ar psoriāzes būtu jāsastāv no 80 procentiem no produktiem, kas veido sārmu un 20 procentus - no produktiem, kas veido skābi. Abi ārsti piedāvā savus sarakstus vēlamo produktu. Bet, to sarakstos ir pretrunas.

Šīs pretrunas nav teikt, ka viena no šīm diētām ir bezjēdzīgi. Piemēram, Dr. Fire uzskata, ka psoriāze ir tikai noderīgi citrusaugu greipfrūtu un uzturs psoriāzes par Pagano arī iesaka citroni, laimi un apelsīniem.

Diēta psoriāzes par Pagano ieteicams lietot vairāk non-ceptas zivis: stores, āte, asaris, tunzivis un zils zivis. Šī zivs Dr. Pagano attiecas uz produktiem, kas spēj veido skābes un ir ieteicams to lietot četras reizes nedēļā - tas nedrīkst pārsniegt 20 procentus no ikdienas uzturā pacientam. Bet diētu psoriāzi uz šaujot visu zivi produktiem, kas veido sārmu.

Ievērojami labība ir mieži, prosa, griķi, rudzus, auzas, brūnie un savvaļas rīsi, kukurūzas, saulespuķu sēklas, ķirbju sēklas, sezama.

Apzinoties visu šo pretrunu uzturā uguns un par Pagano, pacientiem vajadzētu saprast pamatprincipus, uz kura būvēt pareizu diētu psoriāzi.

 Atbalsta pareizu skābju-sārmu līdzsvaru - pamatu uztura psoriāze
 Galvenā iezīme psoriāzes - izrunā traucējumus metabolismu. Cilvēki, kuriem ir psoriāze, ir vāja imūnsistēma, un līdzsvara traucējumi reducēšanās procesus. Sakarā ar visiem šiem negatīvajiem procesiem ādā un nolobīties stratā.

Diēta palīdzēs psoriāzes

Ar pareizu uzturu diētu psoriāzi pielāgojas organisma vielmaiņu, un tādējādi novērš akūtu ādas procesus. Lai sāktu ar, pirms sākat, izmantojot vienu no diētām psoriāzes, ir nepieciešams noteikt pārtikas produktus, kas var izraisīt alerģiju jums. Pat ja tie ir atļauti ar diētu uzturā, to lietošana ir vajadzīga, lai ierobežotu vai novērstu.

Papildu ieteikumi

Cilvēki, kas cieš no psoriāzes, ir vēlams, lai pilnīgi novērstu alkoholu no jūsu diēta, jo tas var krasi vājināt savas kontroles tiesības attiecībā uz lietošanu pārtikā, kā arī traucēt darbību aknu un negatīvi ietekmē nervu sistēmu. Bet, saskaņā ar diētu psoriāzes par Pagano, dažreiz jūs varat palutināt sevi ar 55-110 gramiem baltā vai sarkanā vīna.

Ēdiens ir labāk veikt maz un bieži. Tas būtu pilnībā atteikties no cepta pārtika un aizstāt tos vārītas, tvaicēti vai cep produktus. Tas ir arī nepieciešams, lai ierobežotu vai novērstu izmantot pikantiem ēdieniem, kūpinātu gaļu, garšvielas un pikantiem dārzeņiem un produktiem, kas satur svārstīgas. Saskaņā ar aizliegumu ir arī garšvielu un karija garšvielu grilēšanai un cepšanai.

Diēta psoriāzes skalpa ir tāda pati norādes pārtikai.

Яндекс.Метрика