Diēta Osama Hamdy

Šī diēta tika izstrādāta  Features uzturs Osama Hamdy
 endokrinologs Osama Hamdy. Sistēmas jauda ir zināšanas par ķīmiskajām reakcijām, kas notiek organismā. Diēta paredzēta 28 dienas. Diētas Osama Hamdy efektivitāte ir īpaši liels tiem, kas sver vairāk nekā 100 kilogramus. Šajā gadījumā, pēdējā mēneša laikā var zaudēt līdz 28 kg. Ja jūsu svars ir tuvu normāls, rezultāts būs mazāk nozīmīga. Diēta Profesors Osama Hamdy ir vairākas svarīgas priekšrocības: tas ir viegli veikt, nerada deficītu mikroelementiem un vitamīniem. Šī sistēma nav ieteicama tiem, kam ir hroniskas patoloģijas no kuņģa-zarnu traktā. Ja jums ir kādi slimības (sirds slimību, nieru), vēlams pirms sākuma diētu konsultēties ar ārstu.

Tātad, aplūkosim pamatprincipiem diētu Osama Hamdy .  Elektroapgādes sistēma ir nepieciešams stingri ievērot ikdienas ēdienkartē: Jūs nevarat palielināt porcijas, jūs nevarat mijmaiņas ēdienus no dažādiem ēdieniem dienā jums ir nepieciešams dzert vairāk nekā 2 litri ūdens, augu un dzīvnieku eļļu (jebkura eļļa) pilnībā izņemt no diētas .  Ja izrādās, ka jūs esat pārkāpis diētu Osama Hamdy, jums ir jāsāk atkal no pirmās dienas .  Ēdiena gatavošanas laikā, jūs varat izmantot sāls, pipari, ķiploki .  Dažreiz jūs varat atļauties minerālūdeni vai uzturs soda .  Ja jūs jūtaties izsalcis, tad starp brokastīm, pusdienām un vakariņām var ēst papildus ir burkāni, gurķi vai salātu lapām .  Vispār, jūs varat izmantot visus dārzeņus, izņemot kartupeļus .  No augļiem nevar būt banāni, vīnogas, žāvēti augļi (ieskaitot rozīnes, aprikozes, Dateles, vīģes) .  Kur izvēlne netiek norādīts produkta tilpumu, jūs varat ēst tik daudz, cik nepieciešams, lai pabeigtu piesātinājumu .

Ir divas versijas diēta profesora Osamas Hamdy: Olu un siera. Un viņa un otra ir visu ins un outs no sistēmas barošanas.

Biezpiena diēta Osama Hamdy

Menu pirmajā nedēļā iekļautas brokastis katru dienu no beztauku biezpiena 200 gramus un vienu augli, no kuriem izvēlēties. Jūs varat izmantot ābolus, bumbierus, kivi, apelsīnus, mandarīnus, un citus augļus.

Pirmdien, pusdienās pieņemts viena veida augļiem pēc jūsu izvēles jebkurā daudzumā; vakariņas tikai liesās grilētu gaļu (izņemot jēra).

Otrdien pusdienas, ēd cepta vai vārīta vistas bez ādas; zivs vakariņas, grauzdiņš, apelsīnu vai greipfrūtu salāti (gurķis, tomāts, paprika, burkāni, salāti).

Trešdien, ir nepieciešams izmantot tomātus pusdienās, grauzdiņš, jebkura zemu tauku siers (15-17% tauku); vakariņas liesa gaļa, izņemot aitas.

Ceturtdien, izmantošanai pārtikā pusdienas viena veida augļu jebkurā daudzumā; vakariņas - liesa cepta gaļa un salāti.

Piektdien, pusdienās, ņem vārīti dārzeņi un 200 grami beztauku jogurtu (vai 2 olas); vakariņas - apelsīnu vai greipfrūtu, salāti, grilēta zivs (vai garneles).

Sestdien pie pusdienām pieņemt jebkāda veida augļu vajadzīgo daudzumu; vakariņas - grilētu liesu gaļu un salātus.

Svētdien, pusdienās ēd vistas, tomāti, apelsīnu vai greipfrūtu, vārīti dārzeņi; vakariņas - tikai vārītu dārzeņu.

Otrajā nedēļā biezpiens diētu Osama Hamdy brokastu laikā ir tāda pati kā sākumā diētas (siera 200 gramus un augli).

Pirmdiena Pusdienas 200 grami siera un dārzeņu pieres apmērā vakariņām - ceptas zivis, salāti, citrusaugļu (apelsīnu vai greipfrūtu).

Otrdien, ēst pusdienas liesu gaļu un salātus un vakariņas - siera un augļu jebkurā daudzumā.

Trešdien, otrajā nedēļā uzturā, izmantot vakariņām gurķiem un ceptu liesas gaļas (izņemot jēra); vakariņās - tāds pats kā dienu pirms.

Ceturtdien, pusdienās jāēd zemu tauku saturu siera vai biezpiena, vārīti dārzeņi; vakariņas - salātu lapas, grilētu gaļu vai zivis.

Piektdienā otrajā nedēļā ietver ēdienkarti pusdienas grilēta zivs vai garneles, un vakariņām - sieru un augļiem.

Sestdien, ņem pusdienas grilētu gaļu, tomātus, citrusaugļus (oranža vai greipfrūtu).

Svētdien jūs varat ēst pusdienās un vakariņās, vistas, tomātiem, citrusaugļiem.

Trešais  Menu olu diēta Osama Hamdy
 Nedēļa ietver daudz brīvības - produktus var iedalīt savām pusdienām un vakariņām pēc saviem ieskatiem.

Pirmdien dienas laikā ēst tikai augļus, bet jebkurā daudzumā.

Otrdiena izmantot jebkuru vārīti dārzeņi un salātu lapām.

Trešdien, jūs varat ēst un vārīti dārzeņi, salātu lapas un augļus.

Ceturtdien jūs varat ēst cepta zivs un vārītus dārzeņus.

Piektdien visu dienu izmantošana pārtikas liesas gaļas vai vistas un vārītiem dārzeņiem.

Izvēlne sestdienās un svētdienās ir izmantot tikai viena veida augļiem, bet jebkurā daudzumā un jebkurā laikā.

Ceturtajā nedēļā uzturā profesora Osama Hamdy, arī nepieciešams izplatīt savu produktu dienā, nemainot numuru, un sarakstu.

Pirmdien, ceturtajā nedēļā, ņem ceturtdaļu vārītu vistas vai četras šķēles liesa gaļa, trīs tomāti, gurķi četri jar konservētu tunzivju un 200 gramus vārītas zivs, tostermaize, citrusaugļu (apelsīnu vai greipfrūtu).

Otrdien jūs varat ēst 500 gramus zema tauku ceptas gaļas, trīs tomātus, četras gurķi, grauzdiņš, augļus.

Trešdien, veikt vārīti dārzeņi (vienu porciju) 400 g beztauku biezpiena,, divi tomāti, divas gurķus, grauzdiņš, augļus.

Ceturtdien jūs varat ēst pusi vistas, divi tomāti, divi gurķi, grauzdiņš, citrusu un vēl vienu jebkura augļu (ābolu vai bumbieru labāk).

Piektdien, ir nepieciešams ierobežot sevi divas vārītas olas, trīs tomāti, salāti un apelsīniem (vai greipfrūtu).

Sestdiena ietver divas vārītas vistas krūtiņas, 125 grami beztauku jogurtu vai sieru, grauzdiņš, divi tomāti, divi gurķi, viens citrusaugļiem un jogurts.

Svētdien, ceturtajā nedēļā, ēst 400 gramu biezpiena, kārbiņu konservētu tunzivju bez eļļas, daļu vārīti dārzeņi, divi tomāti, divi gurķi, grauzdiņš.

Olu diēta Osama Hamdy

Olu diēta versija profesors Osama Hamdy tiem, kuri nav ļoti fond siera. Ja vēlaties olas, biezpiens formā aizvietot jebkuru daļu no biezpiena (200 grami), divas vārītas olas (galvenokārt brokastu ēdienkartē pirmajās divās nedēļās). Rezultātā modifikācija piestāvēs daudz. Priekšrocība olu diētu Osama Hamdy vairāku lielu sāta sajūtu. Tajā pašā laikā, biezpiens risinājums, ja to izmanto ar beztauku biezpiens tiek uzskatīta par mazāk aterogēnajām, mazāk nekā palielina holesterīna līmeni asinīs un risku sirds un asinsvadu slimībām.

Ēšanas diētu pēc četrām nedēļām Osama Hamdy

Pāreja uz ierasto diētu jābūt pakāpeniski. Ierobežojiet saldu, milti, tauki. Izmantot daudz augļu un dārzeņu, nav pārēsties vakarā. Tas palīdzēs noteikt rezultātu uz ilgu laiku.

Ja netiek sasniegts ideāls svars mēnesi diētu, ir iespējams pagarināt par divām nedēļām, atkārtojot pirmo izvēlni vispirms, un tad ceturtajā nedēļā.

Atsauksmes par uzturā Osama Hamdy

Atsauksmes par rezultātiem diētu profesors Osama Hamdy arvien pozitīvu. Un dietologiem un pacienti ir apmierināti ar augstu produktivitāti sistēmas elektroapgādes. Negatīvās atsauksmes par diētu Osama Hamdy saka slikta veselība pirmajā nedēļā uzturā.

Яндекс.Метрика