Diēta ir visvairāk

 Diēta ir visvairāk - individuāla katram diētu
 Ikvienam reizi manā dzīvē saskaras ar problēmu, liekā svara un metodes izvēli svara zudums. Vienkāršākais un efektīvākais veids, kā atbrīvoties no papildu kilogramu ir uzturs ir īpaša diēta, kas ļauj ļoti ierobežotam skaitam mazkaloriju pārtiku. Ne visi uzturs ir efektīvi. Individuālās īpašības organisma sakarā ar daudz dažādu uztura pieejams jau šodien. Kā izvēlēties diētu ļoti pats, kas ļauj ātri ar vismazāko stresu organismam atbrīvoties no liekā svara?

Diēta ir visvairāk: princips svara zudums tiek uzskatīta par labāko?

Vispirms mums ir nepieciešams formulēt mērķi zaudēt svaru. Lai to izdarītu, noteikt ķermeņa masas indeksu un tās novirzi no normas. Arī, optimālu uzturu jābalstās uz neapstrādātu datiem:

 • Slimības, kas var noteikt produktu klāstu (alerģijas, kuņģa-zarnu trakta slimības, diabēts);
 • Lifestyle (studiju, darba grafiks);
 • Vecuma;
 • Dzimumu;
 • Skaits kilogramu.

Arī pirms uzsākt jebkādu diētu, jums vajadzētu konsultēties ar savu ārstu vai diētas uz diviem jautājumiem:

 • Izņemot kontrindikācijas diētas;
 • No liekā svara cēloņi (it īpaši gadījumos, kad pēkšņi svara pieaugumu, kas var būt rezultāts hormonālo nelīdzsvarotību organismā un izraisīt neefektīvu, pat lielākā daļa no diētas).

Diētas atšķiras šādiem parametriem:

 • Ilgums;
 • Svara zudums princips uzturā bāzes;
 • Produktu drīkst lietot izvēle.

Balstoties uz personisko informāciju un iespējām izvēlēties diētu ļoti ļoti ļoti viegli. Galvenie principi uzturā ir visvairāk:

 • Pieejamība atļauto produktu lietošanai;
 • Easy diēta, piekrita grafiku darba / studiju cilvēks;
 • Efektīva svara zudums katrā atsevišķā gadījumā. Tik ātri uzturs ir visefektīvākais, ja nepieciešams, lai atbrīvotos no pāris kilogramu, guva vārtus salīdzinoši īsā laika posmā, bet ilgi diēta būs efektīvāka, kas nodarbojas ar problēmu lieko svaru, ir diezgan ilgs laiks dzīvē pacienta;
 • Nodrošināšana sasniegtos rezultātus;
 • Psiholoģiskās un fizioloģiskās stresu trūkums organismā.

Diēta bez atgriešanās zaudējumiem: mīts vai realitāte?

Atgriezties zudums - galveno problēmu, daudzi pacienti saskaras tūlīt pēc atbrīvošanas no diētas. Kāpēc tas notiek? Viss tāpēc, ka nepareizi izeju no diētas, tas ir normāli diētu un uzturu. Kas notiek diētu visefektīvākais laikā?

Visā uzturā struktūra tiek pārvesta uz ierobežoto jaudas režīmā: mazāk pārtikas, mazkaloriju pārtiku, kas aktivizē dedzināšana tauku. Ir tīrīšanas ķermeņa toksīnus. Kad uzturs ir vispilnīgākā, persona atgriežas parastā uztura, atkārtoti tulkojot organismam pārlieku uzturu, kas veicina svara pieaugumu.

Vai ir diēta bez atgriešanās zudums? Patiesībā, katru uzturs var ļaut efektīvi un pastāvīgi samazināt svaru. Lai to izdarītu:

 • Izvēlēties pareizo uzturu, pareizu dzīvesveidu;
 • Stingri ievērot ieteikumus par uzturu;
 • Atkārtoti parastā uztura, novēršot kaitīgo produktu, papildus ēdināšanu.

Diēta neatgriežoties ķermeņa svaru ir jādod pietiekami daudz laika, lai veiktu pāreju no ierobežota un parasto diētu. Tātad, daudzi uztura nonreturn ieteicamās svaru uz nedēļu, lai pakāpeniski ieviestu produktus ierasto diētu nelielos daudzumos. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka atpakaļ visu ceļu uz bijušo režīmu un uzturu, ir liels risks, atgriešanās zudums.

Vieglākais diēta

Easy uzturs viegli noteikt tās atbilstību, pieejamība produktiem, kas apstiprināti lietošanai, lielu produktu izvēli. Viena iespēja ir visvienkāršākā diēta monodiet.

Mono-diēta - īpaša diēta, kas ļauj izmantot produktu uz noteiktu laika posmu, kas veicina svara zudumu. Piemērs ir ļoti vienkāršs uzturs var kļūt mono-diēta balstās uz izmantošanu vārītu griķu putra bez sāls un eļļu. Griķu lietošana nav ierobežota. Sakarā ar šķidruma uzturā var būt tikai ūdens (vārīti, nomizoti, minerālu negāzēts).

Monodiet atļauts ēst rīsus, griķus, vārītus kartupeļus, mājputnu gaļa bez ādas, liesa sarkanā gaļa, augļi, dārzeņi. No uztura ilgums ir vieglākais no dienas līdz 5 dienām. Parasti šāds uzturs ir diezgan viegli pārvadāt un neizraisa blakusparādības uz kuņģa-zarnu traktā. Tomēr visbiežāk sūdzību no pacientiem, kas atbilst visvienkāršākā uzturs ir uzbudināmība. Uztura efektivitāte - līdz 5 kg, 5 dienas, bet gala rezultāts vienmēr ir atkarīga no izejas parametri. Griķi mono-diēta - viens no stingrajiem diētām

Visvairāk cieta diēta

Visstingrākos uzturs parasti ir visefektīvākā. Daudzi cilvēki viņu vēlmi atbrīvoties no papildu kilogramiem gatavs izmēģināt pat vislielāko diētu ļoti stingri un aktuālā bada. Visstingrākos diētas pamatā atbilst minimālajām vajadzībām organisma pārtikā un ūdenī, izraisot to aktīvi dedzināt savu ķermeņa tauku. Grūtākais diēta ir jāievēro ļoti rūpīgi, jo augsts risks komplikācijas galvenajām ķermeņa sistēmas. Badošanās kā uzturs ir visvairāk cieta, nekad iet veltīgi organismā:

 • Psihiski traucējumi (depresija, apātija, neiroze);
 • Pārkāpšana kuņģa un zarnu trakta (slikta dūša, bulīmija, aizcietējums);
 • Hormonāli traucējumi;
 • Menstruāciju traucējumi sievietēm.

Diēta ir vissmagākā un stingrs efektīvi samazināt svaru, taču tas arī prasa pareizo izeju rezultātiem. Šī diēta nav ieteicams ievērot vairāk nekā 3 dienas iesācējiem, kā arī vairāk nekā 7 dienām tiem, kas jau ir mēģinājuši labākā diēta visstingrākajām.

Drošākā diēta

Cilvēks ir pastāvīgi meklējot perfektu risinājumu. Tomēr zinātniski pierādīts fakts, ka lielākā daļa no diētas neeksistē. Izvēloties efektīvu diētu, svara zudums, vajadzētu dot priekšroku drošākais visu pieejamo diētu. Kāds ir drošākais uzturs?

Safe diēta - īpašu diētu, kas var efektīvi samazināt svaru pilnīgi nav fizioloģisko un psiholoģisko stresu organismā. Vienkāršākais variants ir nodrošināt diētu sabalansētu uzturu, piegādājot ķermeņa pietiekamu daudzumu olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu, kā arī vitamīnus un minerālvielas. Sabalansēts uzturs ļaus normalizēt svaru un saglabāt veselīgu ķermeņa stāvokli un darbību tās sistēmās.

Diēta ir visvairāk - tas ir individuāls lēmums par katru personu. Uzturs efektīvs vienā gadījumā, tā var būt pilnīgi neefektīvi citu. Atlase visefektīvāko diētu būtu jāīsteno ne tikai lietotāju atsauksmes, bet arī uz atsevišķiem parametriem.

Яндекс.Метрика