Diēta čūla

Diēta kuņģa un 12 divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, ir svarīgi.  Diēta čūla - daļa no ārstēšanas

Jebkurā sistēmā šo slimību ārstēšanā vienmēr ieslēdzas diētas pārtikas produktiem, kas ne tikai palīdz paātrināt procesu rētas čūlu, bet arī ļauj jums, lai saglabātu slimības remisiju. Diēta kuņģa ļauj vārīšanai pārtikas, daudzveidība ēšanas un likvidēšanu produktiem, kas kairina kuņģa un zarnu gļotādu. Tika atļauta stingri ievērot visus ieteikumus ārsta diētu čūla samazināt recidīvu skaitu slimības un uzlabot dzīves kvalitāti. Diēta čūla diezgan grūts, tāpēc jebkurš pacientam vienmēr nepieciešams atbalsts radiniekiem un draugiem, viņu izpratni par šo problēmu.

Metodes izrakstīšanas diētu čūla

Ieteikumi par diētu čūlu var iedalīt pārtikas diētu saasināšanos un remisijas laikā. Īpašas diētas var identificēt pēc perforētu čūla.

Diēta saasināšanos čūlas laikā ir smaga iespējamo produktus, kas var izraisīt kairinājumu kuņģa un palielina ražošanas kuņģa sulas ierobežojums. Paasinājuma laikā ieteicams lietot produktus, kas nesatur cietas vielas, kas var vēl vairāk ievainot gļotādu.

Diēta saasināšanos čūlas laikā jāiekļauj biezenī un gļotādu zupas, piena produkti (izņemot skābs: biezpiens, krējums). Visiem produktiem ir jābūt vārīti vai tvaicēti. Izslēgt no uztura taukskābju, pikantās, ceptu, kūpinātu, marinētu ēdienu.

Diēta ar kuņģa čūlu ietver izmantošanas uzturā izejvielu dārzeņi, augļi, maize, milti ierobežojumu, jo šie pārtikas produkti veicina strauju evakuēt pārtiku no kuņģa uz zarnu, kas izraisa turpmāku kairinājumu gļotādu.

Remisijas čūla diēta var tikt pagarināts, bet saprātīgās robežās. Atļauts vairāk rupja barība, kas nedrīkst veicināt lielāku ražošanas sālsskābes un fermenti kuņģī. Turpinājums ierobežojumi izmantošanai pikantās, ceptu, kūpinātas un marinētiem pārtikai.

Īpaša uzmanība uztura kuņģa laikā jādod, izslēdzot no uztura šiem pārtikas produktiem, piemēram, kartupeļu čipsi, bezalkoholisko dzērienu, sēklas, fast food un rūpnieciski sagatavotā pārtika, izņemot vienu, kas ir paredzēts zīdaiņu pārtiku. Tas ir stingri aizliegts izmantot ātrās ēdināšanas cilvēka uzturā ar kuņģa čūlas un 12 divpadsmitpirkstu zarnas čūla.

Daudzveidība maltīte diētu čūlu laikā

Īpaša uzmanība būtu jāpievērš ne tikai uz pārtikas un tās kulinārijā, bet arī daudzajiem porcijas uzņemšanas un apjoma sastāvu.

Diēta kuņģa čūlu un zarnu nodrošina biežus mazāku maltītes. Tas nozīmē, ka personai ir ēst 5-6 reizes dienā, bet summa, tās daļu jāsamazina. Tas ir nepieciešams, lai pārtrauktu sālsskābi veidojas kuņģī.  Saasināšanās čūla diētas laikā ietver biezenī zupas

Papildus uztura ārstēšana kuņģa čūlu izmantot dzeramo minerālūdeni, veicina ātrāku atjaunošanu gļotādas un samazināt patoloģisko ietekmi sālsskābes.

Diēta pēc perforētu čūla

Perforēta čūla ir akūta ķirurģiska patoloģija, un prasa tūlītēju ārstēšanu. Par laika posmu pirms operācijas, pacients tiek piešķirts stingra bada. Pirmajās dienās pēc operācijas, pacients tiek piešķirts ar tā saukto nulles diētu.

Šī diēta pēc perforēta čūla paredz pilnīgu izslēgšanu no pārtikas ar uzturu, tikai ļāva retu mouthwash. Bads novērots pacientam 3 dienas. Tad uzturs pakāpeniski paplašinot vienu vai diviem produktiem ik pēc 3-4 dienām ieviešanu.

Яндекс.Метрика