Diēta ar aktivēto ogli

Daudzi šodien  Properties diēta ar aktivēto ogli
 saskaras ar problēmu, liekā svara. Tās cēloņi var būt ļoti dažādi, tajā skaitā iekšzemes, piemēram, samazināts sekrēciju aizkuņģa dziedzera un vairogdziedzera, virsnieru dziedzera vai hipotalāma disfunkciju. Tomēr visbiežāk ar aptaukošanos izraisa mazkustīgs dzīvesveids, kurā elektroenerģijas patēriņš ir zemāks nekā kaloriju vērtības pārtikas jūs ēdat.

Kā likums, saprātīgs veids, kā izkļūt no šīs situācijas, šķiet diētu, un sieviete sāk nekonsultējoties dietologa izmēģināt vienu diētu pēc otra, radot neatgriezenisku kaitējumu viņu veselībai.

Apsveriet risku, izmantojot diētu no avotiem par piemēru diētu ar aktivēto ogli.

Svara zudums mehānisms uzturā ar aktivēto ogli

Diēta ar aktivēto ogli, ir alternatīva veselības prakse jauda. Tās autori aizstāv lietot aktivēto ogli kā labs līdzeklis attīrīšanas toksīnu, ka organisms saņem no pārtikas un ūdens.

Aktivētā ogle (carbol) - poraina viela izgatavots no oglekļa saturošu materiālu bioloģiskās izcelsmes, galvenokārt no kokogles. Aktivizācijas process sastāv no atvēršanas poras ar termiskās līdzekļiem, kas atrodas uz oglekli saturošās slēgtā stāvoklī.

Aktivētās ogles lietošana diētu, pamatojoties uz to, ka tai ir adsorbcijas un detoksikācijas efektu. Novājēšanu diētu ar aktivēto ogli, izskata tā atbalstītāji, rodas sakarā ar to, ka adsorbents bloķē tauku un ogļhidrātu kuņģa-zarnu traktā. Tādējādi, kaloriju patēriņš ir samazināts un ir dabiskā svara zudums.

Shēmas ar aktivēto ogli uzturā svara zudums

Šādus režīmus aktivētās ogles uzturā, svara zudums:

  • Viena tablete no ogļu uz 20 kilogramiem paša svars pirms katras galvenās ēdienreizes, uz 20-30 dienām;
  • Pirmajā dienā, protams, veikt vienu tableti otrajā - divas, un tā tālāk, pievienojot katru dienu vienu tableti. Kurss ilgst 10 dienas;
  • Veikt ogles gaitā tukšā dūšā pirms brokastīm laikā. Root 10 tabletes katru dienu pievienojot ne vairāk kā 2 gabaliem, bet skaitu tabletes sasniedz 30 gab. vienā reizē. Kurss ilgst 10-20 dienas;
  • Take 6 oglekļa tabletes pirms katras galvenās ēdienreizes, neatkarīgi no ķermeņa svara. Protams, ir 14 dienas.

Attiecībā uz jebkuru shēmā būtu jāveic ar glāzi ūdens tabletes un nedrīkst ēst pusstundu pēc pieņemšanas aktīvās ogles novājēt. Arī uzturs reizēm drīkst izmantot augu caurejas līdzekļus.

Ieteikumi par diētu uzturā ar aktivēto ogli laikā raksturo, kā likums, padoms ēst mazāk, kustēties vairāk, likvidēt saldumus un cepta.

No diētas ar aktivēto ogli, jo atzinuma autori tehniku ​​rezultāts būs zaudējums 5-6 kilogramiem.

Faktiskie rezultāti diēta ar aktivēto ogli

Pirms  Mehānisms diēta ar aktivēto ogli
 nolemj izmantot novājēšanu diētu ar aktīvo ogli, jāsaprot, patiesībā procesu svara zudums, un sekas var izraisīt pārmērīgu izmantošanu, aktivēto ogli.

Jums jāzina, ka, neskatoties uz to, ka aktivētās ogles var iegādāties bez receptes, un par pieņemamu cenu, jums ir nepieciešams rūpīgi izlasīt instrukciju, jo narkotiku nav kontrindikāciju. Tā čūlainais bojājumi un asiņošana kuņģa-zarnu traktā.

Ir grūti prognozēt ietekmi ogļu būs ilgtermiņa lietošanu katrā atsevišķā gadījumā. Bet aprakstītās shēmas diētām ar aktīvās ogles tabletes ilgst no 10 dienām līdz mēnesim.

Patiešām, absorbcijas spēja aktivētās ogles ļauj saistīt un novērstu toksīnus no organisma, lieko šķidrumu un atkritumiem. Tomēr draudi šo aspektu ir tā, ka ar ilglaicīgai lietošanai uzturā aktivētās ogles, jo atzinumu ārstiem, uzsūcas un novērst ne tikai toksīnus un minerālvielas, vitamīnus un citas uzturvielas. Arī dēļ adsorbcijas īpašībām aktivēto ogli var samazināt efektivitāti zāles lieto vienlaicīgi.

Pēc atsauksmēm, diēta ar aktivēto ogli nenes nekādus būtiskus rezultātus, jo adsorbents nebloķē tauku uzsūkšanos un ogļhidrātu.

Apetīte samazinās uzturā ar aktivēto ogli laikā, bet jums ir nepieciešams saprast iemeslu, ka tas notiek. Tā kā no iepriekš minētajām shēmām, ogles vajadzēja noskalotu ar ūdeni pusstundu pirms ēšanas. Tā rezultātā, kuņģis ir piepildīts ar ūdeni un mazliet izstiepts un cieto daļiņu oglekļa, un tas noved pie straujas sāta sajūtas, un tādējādi samazināt pārtikas porcijas. Bet šis efekts ir arī neveicina svara zudumu dēļ īpašības ogļu izdalīt uzturvielas. Power vairs nebūs sabalansēts, un izsalkums pakāpeniski atgriezīsies.

Tātad, diēta ar aktivēto ogli, atzinuma ārstiem un dietologiem, dara vairāk ļauna nekā laba. Medicīnā, šis adsorbents tiek plaši izmantots ātrai absorbcijai toksīnu, likvidēšanu atkritumu produktu patogēnu un neitralizēt dažas indes jo saindēšanās ar pārtiku. Aktivētās ogles lietošana svara zaudēšanas diētu kāda no medicīnas skolā nav apstiprināts un nav nekāda sakara ar zinātni.

Яндекс.Метрика