Kā zaudēt svaru vīrieti

 Labākais veids, kā zaudēt svaru vīrieti mājās - nepārsniegt ikdienas kaloriju
 Vīrieši, piemēram, sievietēm justies droši un būt vienmēr labā formā, jums vienmēr vajadzētu kontrolēt savu svaru. Tie ir svarīgi ne tikai, lai atbrīvotos no liekā tauku, un aizstāt to ar muskuļu masu, kas rada skaistu reljefu. Kā ātri zaudēt svaru cilvēks? Pieņemsim galā.

Vīrieši zaudēt svaru vieglāk nekā sievietes!

Tas ir neapstrīdams fakts, ka, neapšaubāmi, iepriecinās daudzi vīrieši. Kāds ir noslēpums? Ikviens zina, ka lielākā daļa problemātisko zonu vīriešiem - kuņģa. Tā arvien uzkrāta tauku sauc viscerālo. Tās uzkrāšanās notiek vēdera muskuļiem. Tiek uzskatīts metabolītus un nodedzinātas pirmās.

Tā viņš bija, ko vēdera lielos daudzumos, provocējot dažādas slimības: augsts asinsspiediens, insultu un sirds uzbrukumiem, diabēta, uc Kā zaudēt vīrieti, lai izvairītos no šādām nepatikšanām?

Rīcības plāns, lai zaudēt svaru vīrieti mājās:

  • Lai skaidri saprastu iemeslu liekā svara un atrast atbildi uz jautājumu par to, kā zaudēt svaru, man atbildi, ir nepieciešams, pirmkārt, saņemt pārbaudīta;
  • Meklēt palīdzību no diētas, kas palīdzēs jums izvēlēties likmi kalorijas vīriešiem. Tāpat tas padarīs individuālu programmu svara zudums, uzzināt vairāk par specifikai savā uzturā.

Cēloņi liekais svars vīriešiem

Galvenie faktori, aptaukošanās vīriešiem ir:

  • Mazkustīgs dzīvesveids;
  • Nepietiekams uzturs;
  • Pārēšanās;
  • Stress.

Kā zaudēt vīrieti indulging pārtiku?

Atsakoties pārtikas devu, kā zaudēt svaru, neviens zvanīt nebūs. Jums vienkārši ir nepieciešams pievērst uzmanību tam, ko apjoms pārtikas ēst vienā reizē. Ideāls variants zaudēt svaru vīrieti mājās - kad daļa pārtikas laiž palmu no viņa puses. Lielāks cilvēks, attiecīgi. lielāks nekā palmu.

Ieteikumi, kā zaudēt svaru vīrieti, izmantojot pareizu uzturu

Ēšana frakcionēti ieteicams, divas līdz četras reizes dienā. Zaudēt mājās, lai palīdzētu vīrieti pārtiku, tai skaitā pietiekamu daudzumu tauku, olbaltumvielu, ogļhidrātu, minerālvielu un vitamīnu.

Pakāpeniski samazinot porcijas, organisms pierastu pie mazāk kaloriju uzņemšanu, un jūs zināt atbildi uz jautājumu par to, kā cilvēks zaudēt svaru ātri atbildi. Bet, ja izsalkums ir spēcīga, jūs varat uzkodas gaismas salāti. Lai ideālo svaru vīriešiem saglabājās, jums ir regulāri organizēt badošanās dienas.

Pirmo reizi neparastā ēst mazākas porcijas. Laiku pa laikam var tikt pastāvīgi jūtama nedaudz sajūtu bada. Bet kā cilvēks, lai zaudēt svaru, ja Jums nav samazināt pārtikas patērē?

Pareizā kombinācija produktu uzturēt ideālu svaru vīrietim

 Kā ātri zaudēt svaru vīrieti - aktīvs vingrinājums
 Tas būtu trīs reizes nedēļā ēst gaļu un dažāda veida zivis. Tas ir labāk dot priekšroku liellopa, teļa un jēra gaļas. Bet gaļa un zivis būtu eļļa bagāti! Ēst tos labāk ceptu vai vārītu.

Nelietot kopā gaļu un zivis un graudaugi, kartupeļi un maize. Lai to izdarītu, fit dažādus salātus un dārzeņus. Citādi raudzēti zarnās, kas negatīvi ietekmē gremošanu.

Centieties, lai saglabātu veselīgu svaru ēst rudzu maizi, pēc iespējas mazāk iekļaut uzturā mafins. Piena produkti arī veicina svara zudumu.

Tēja bez cukura, un ne vairāk kā vienu kafijas tasi dienā.

Kā zaudēt vīrieti? Iekļaujiet savā ikdienas uzturā dažādu labību: griķi, rīsi, mieži un citi Bet jums ir jāatceras, ka labība nav apvienoti ar gaļas un piena produktiem..

Katru dienu jums ir nepieciešams ēst tik daudz augļus un dārzeņus. Ikdienas kaloriju vīriešiem nedrīkst pārsniegt 2 800. No tiem, olbaltumvielas būtu veido 25% līdz 30% tauku, atlikušie kalorijas ir ogļhidrāti, kā "enerģijas degvielu."

Aprēķināšana ideālo svaru vīrietim

Ir vairākas metodes, lai aprēķinātu ideālo svaru. Tie balstās uz līdzsvaru starp augšanas ātrumu un svaru. Brock formula, ko izmanto jau vairāk nekā 100 gadus. Lai to izdarītu, izaugsme cilvēks ir jāatņem 100 un iegūtu vēlamo rezultātu. Bet metode ir kritizēta sakarā ar to, ka aprēķinā nav ņemts vērā vīriešu ķermeņa uzbūvei. Maza auguma personas bieži automātiski ietilpst kategorijā no liekā svara.

Pašlaik mēs izmantojam atšķirīgu aprēķinu sistēmu: ĶMI - ķermeņa masas indeksu. Šim nolūkam svars kilogramos dalīts ar augstumu metros kvadrātā, un. Ķermeņa svars tiek uzskatīta par kritisku, ja indekss ir pārsniedzis 30.

Fiziskās aktivitātes palīdz samazināt ķermeņa svaru

Kā zaudēt vīrieti? Ideal - klases peldēšanas un skriešanas. Bet, lai sāktu fiziskie vingrinājumi ir jābūt bez fanātisma un bez pārmērīgas pārslodzes. Sākot dienu ar rīta vingrošana ieteicama. Centies pēc iespējas pārgājieniem. Kamēr jūs strādājat, periodiski ņemt pārtraukumu iekasēšanas: tupus, locīšana un stiepšanās.

Atteikums no kaitīgiem ieradumiem un, galvenais, no alkohola, īpaši alus.

Яндекс.Метрика