Kā padarīt sevi zaudēt svaru

Ja jūs nezināt, kā padarīt sevi zaudēt svaru, tad jums ir nepieciešams, lai sāktu procesu, nosakot mērķus un motivāciju, lai svara zudums. Psihologi  Katra meitene ir ne tikai domāt par to, kā padarīt sevi zaudēt svaru
 Viņi apgalvo, ka plānošanas grafiks svara zudums un ikdienas pašmotivācijas dod vislabākos rezultātus cīņā pret lieko svaru. Pārliecinieties, ka izvēlētie mērķi ir patiesi vajadzīgs un ir spriedzi, jo lielākā daļa no svara zudums būs mainīt savu dzīvi un aizņem lielāko daļu laika. Tas ir labāk, lai mērķētu uz konkrētu numuru, uz kuru vēlaties kļūt plānāks, tad zemapziņā jūs darīs visu iespējamo, lai sasniegtu vēlamo svaru. Tad, atkarībā no personiskajām vēlmēm, jums ir nepieciešams, lai izvēlētos diētu un fiziskiem vingrinājumiem, kas ļaus jums, lai sasniegtu šo mērķi.

Kā padarīt sevi zaudēt svaru: psiholoģija

Pirms sākat jebkādu diētu vai izmantot, lai pārliecinātos, ka jums izlemt veikt šo soli bez naida un iekšējās pašapziņu. Šis aspekts ir ļoti svarīgs, jo, ja viens nav mīlēt sevi un pieņemt savu ķermeni, kas tas ir, no psiholoģiskā līmenī, ķermenis veiks diētu kā sodu. Vairāk pozitīvu un vairāk mīlestības jūs izturaties pret savu ķermeni tieši tagad, pirms svara zudums, vieglāk jums tiks dota šo grūto periodu ierobežojumu ēšanas un vingrošanu. Ja jums nav mīlēt sevi formā, kādā ķermenis izskatās pirms pārveides, tas ir maz ticams, ka pēc svara zudums, un šī mīlestība nāks ar atjaunināto izskatu.

Ļoti pareiza un efektīva pieeja zaudēt svaru ziņā psiholoģijas, kā padarīt sevi zaudēt svaru gatavo sarakstu ar 10 pazīmēm un ķermeņa daļas, kas ir iecerējuši zaudēt svaru vērtības un mīl visvairāk par sevi. Tas var būt smieties, smaids, staigāt, ausis, naglas, acis, vai kaut kas cits. Tad vajadzētu sagatavot līdzīgu sarakstu, bet tas būs nepieciešams norādīt, ko jūs visvairāk appreciated un mīlēja cilvēkus apkārt. Lai to izdarītu šo interviju ar aizspriedumiem par saviem kolēģiem vai radiniekiem, un, pamatojoties uz to atbildēs, lai atrastu šos iezīmes vai ķermeņa daļas, kas ir tas pats. Pēc tam divus sarakstus nepieciešams pakārt labi redzamā vietā, lai vizuāli pastāvīgi nodarbojas ar viņu atkal un atkal, lai atgādinātu sev par savām pozitīvajām īpašībām.

Tādējādi, nevis kavēties pie ienīsto ķermeņa daļām, cilvēks novērtē un paldies sevi to, ko viņš ir un kāda mīlestību. Tomēr, lai iegūtu vislabāko no jebkuru diētu vai izmantot ar laiku, kas vajadzīgs, lai iemīlēties ar visu sevi pilnībā. To var izdarīt, apskatot ķermeņa jaunā veidā vai otru. Tātad, ja, piemēram, lielākā daļa no personas nepatīk bieza augšstilbiem, uzmanība ir jāpievērš ne pilnībā, un, piemēram, krāsu vai gludumu, kas, parasti par cik lielu daļu no ķermeņa, un, piemēram, var pastāvīgi par sevi atgādinot. Ar katru zaudēto kilogramu gūžas kļūs slim un fit, un galu galā viņi sāks kā cilvēks tiešām nav auto-ierosinājumu.

Kā padarīt sevi zaudēt svaru: motivācija

Ne mazāk  Saraksts mērķiem - viena no iespējām, kā panākt sevi zaudēt svaru
 svarīgs aspekts jautājumā par lieko svaru zudums ir motivācija. Tas var būt jebkas, piemēram, zaudēt svaru, lai nokļūt Prom kleita, kas ir divi izmēri mazāks nekā to, kas sēž uz skaitli brīdī.

Ja jūs likts īpašs mērķis nedarbojas, jums ir nepieciešams atpūsties klusā vietā, un klausīties sev. Tad jums ir nepieciešams koncentrēties uz iemesliem, kāpēc svara zudums ir tik nepieciešams, lai jūs, un domāt par to, kā jūs jūtaties, kad tas kļūst plānāks, kādas drēbes tu valkā un kā uzvesties.

Lai saprastu, motivāciju, kā padarīt sevi zaudēt svaru, ir svarīgi izveidot sarakstu ar īstermiņa mērķiem (iegādāties jaunas drēbes, lai vasarā), vidēja termiņa mērķi (40 gadi izskatās labāk, nekā jūs izskatījās 25) un mūžizglītības mērķiem (vienmēr izskatīties labi un justies lieliski) .

Tagad, kad jūs zināt, kāpēc jūs vēlaties kļūt plānāks, izvēlieties patīkamas ikdienas rutīnas, kas stimulēs jums, lai sasniegtu šos mērķus, piemēram, ķermeņa krūmāji, pedikīra, manikīra un sauļošanās.

Atalgot sevi katru reizi, kad svars tiek samazināts (pārgājienu uz masiera vai kosmetologa, nopirkt kosmētiku vai apģērbu mazāka).

Яндекс.Метрика