Kā zaudēt svaru ātri

Uz jautājumu par to, kā zaudēt svaru ātri atbilde, ir ieinteresēti ne tikai skaistas pārstāvji cilvēci, bet arī vīrieši. Fakts ir tāds, ka pēdējos gadu desmitos, dzīve kļūst vieglāk un vienkāršāk.  Kā zaudēt svaru ātri un iegūt labāku atkal?

Mūsdienu cilvēki ir unikāla iespēja ēst diezgan lēts un vienlaikus bagāts ar kalorijām pārtiku. Neviens apgalvo, ka no ekonomiskā viedokļa tas ir ļoti izdevīgi. Bet cik noderīgs tas ir mūsu veselībai? Mums nav efektīvi un dabas mehānismus sevis ierobežošanu. Un tā ir pārtikas ātri noved pie nogulsnēšanos lieko tauku, un rada jautājumu par to, kā zaudēt svaru ātri un efektīvi.

Kas diēta izvēlēties?

Tagad tiem, kas vēlas zaudēt svaru ātri mājās, izstrādājusi daudz dažādu uztura.

Vairums dietologi konsultē savus pacientus ar klasisko un vienkāršu zemu ogļhidrātu diētu. Pēdējo pusgadsimta, tās ir pierādījušas praksē ne tikai efektīvi, bet arī drošību. Un, neskatoties uz to, ka pēdējos gados ir jauni "iedoma diētām" ketodieta Piemēram, ārsti ir ieteicams ķerties pie viņiem, jo lielākā daļa no tām ir fizioloģiskās un var kaitēt organismam.

Lielākā daļa no "moderns" diētām tiešām ļauj ātri zaudēt svaru mājās. Bet tikai pēc tam, kad pāreju uz parasto diētu, zaudēja svaru gandrīz uzreiz atkal atpakaļ. Domājot par to, kā zaudēt svaru ātri, atcerieties vienu no pamatlikumiem filozofiju: "grūtāk sasniegt vēlamo rezultātu, jo vairāk vērtīgs tas ir ar jums."

Tāpēc, ka nav nepieciešams izsmelt savu ķermeņa pilnīgi bez fizioloģiskās diētām. Ticiet man, tradicionālā zemu tauku diētu, zems carb uzturs kombinācijā ar fizisko aktivitāšu ļaus jums atrast atbildi uz jautājumu par to, kā zaudēt svaru ātri un efektīvi atbildi. Un, pats galvenais, šāds uzturs ir pilnīgi drošs par savu veselību.

Kā ātri zaudēt svaru: pamatprincipus

Ja pamanāt, ka ieguva dažas papildu kilogramus, un jūs vēlaties, lai atbrīvoties no tiem, tad tas ne vienmēr attiecas uz ārstiem. Tas ir pilnīgi iespējams zaudēt svaru ātri mājās, ir pareizi projektēti savu diētu un vingrošanu režīmu.

Pirmais termodinamikas likums, ir labi zināms, ka mums visiem no gaitā skolas fizikas, teikts: "krājumu izmaiņas enerģija ir vienāda ar starpību starp saņemto un tērē enerģiju." No tā var apgalvot, ka, lai atbrīvotos no liekā ķermeņa svara jums ir patērēt mazāk enerģijas katru dienu, kā to tērēt.

Lai samazinātu nepieciešamo enerģiju, lai diētas pārtikas produktiem. Diēta jāierobežo taukus un samazināt uzņemto ogļhidrātu, īpaši viegli sagremojamas (cukurs, saldumi, konditorejas izstrādājumi). Bet olbaltumvielu saturs būtu pilnībā atbilst ikdienas vajadzībām personas. Turklāt uzturs ir bagāts ar vitamīniem un minerālvielām, sakarā ar iekļaušanu svaigu augļu un dārzeņu, kā arī svaigi spiestas sulas, protams, nepievienojot to cukuru vai medu.

Atbildot uz jautājumu par to, kā zaudēt svaru strauji, jums vajadzētu runāt par pasākumiem, lai palielinātu enerģijas patēriņu. Cilvēka ķermenis var pavadīt ienākošo enerģiju šādos veidos:

  • Palīgmateriāli metode. Tas ir saistīts ar augstu fiziskās aktivitātes (aerobika, peldēšana, sporta, uc);
  • Pamatmetode. Saskaņā ar viņu, ar frakcionētu piegādi vai izmantošanu dažu medikamentu (nedrīkst lietot tos bez ārsta receptes) paātrina vielmaiņu, liekot organismam sāk tērēt ievērojami vairāk kaloriju un tērēt savas rezerves.

Kā zaudēt svaru ātri pēc dzemdībām?

Pēc dzemdībām, visas jaunās māmiņas sapnis ne tikai par viņu bērns uzaudzis veseli un laimīgi, bet pēc iespējas ātrāk atgriezties viņas attēlu tievs un pievilcīgs. Tāpēc viņi ir tik uztrauc uz jautājumu par to, kā zaudēt svaru ātri pēc dzemdībām atbildi.  Veselīgs uzturs un fiziskā aktivitāte - lūk, kā zaudēt svaru ātri pēc dzemdībām

Rūpes par harmoniju attēlā jāsāk grūtniecības laikā. Protams, grūtnieces bieži kārdinājums ēst kaut ko garšīgu, vai "special". Turklāt apetīte palielinājās grūtniecēm. Bet, neskatoties uz to, topošajai māmiņai ir stingri ievērot sabalansēta uztura principus, bez nogurdinošs sevi un bērnu uzturu, bet tajā pašā laikā ierobežojuma izmantot tauku un ogļhidrātu bagāts pārtikas produktiem.

Grūtniecības laikā, tas ir svarīgi, lai tiktu galā ar īpašiem vingrinājumiem un staigāt, cik vien iespējams, protams, ja nav kontrindikāciju, lai fiziskās aktivitātes.

Uz jautājumu par to, kā zaudēt svaru ātri pēc dzemdībām atbilde ir pavisam vienkārša: "Ēd mazāk kaloriju." Novērst no sava uztura cepta un taukskābju maltītes, ierobežotu izmantošanu konfektes, konditorejas un maizes izstrādājumu. Tas palīdzēs jums ne tikai atbrīvoties no papildu kilogramus, bet ir arī labs jūsu mazulim, kurš krūti. Noderīgas produkti barojošām mātēm ir graudaugi, dārzeņi, salāti, augļi, zivis un liesa gaļa, zema tauku satura piena produktiem.

Jaunās māmiņas ir ļoti aktīvs dzīvesveids. Tas ir nepieciešams, lai pelde mazuli, perepelenat uc Pat procesā barot bērnu ķermeņa mamma pavada dienu ap 600 kalorijas.

Pēc 1 - 2 nedēļas pēc dzemdībām jaunā māte var sākt Pilates vai deju. Bet aktīvām sporta slodzes jāsāk ne agrāk kā divus mēnešus pēc dzemdībām (pēc cesarean sadaļā - ne agrāk kā trīs mēnešus). Slodzes līmenis būtu pakāpeniski jāpalielina.

Ikviens zina, cik tas ir noderīgi, lai jaundzimušo bērnu pakļaušanu svaigā gaisā. Bet garās pastaigas ir noderīgi viņa māti! Viņu sievietes organismā laikā nepieciešams liels enerģijas daudzums, kas veicina svara zudumu. Tātad, kā zaudēt svaru ātri pēc dzemdībām? Ēd labi un pārvietot vairāk! Kā rezultātā saskaņā ar šo vienkāršo noteikumu, savu svaru ātri normalizējas, un jūsu bērnam būs skaistākā un tievs māte!

Яндекс.Метрика