Kā zaudēt svaru kājās

Jautājums "kā zaudēt svaru kājās" parasti jautāja, ko cilvēki, kas vēlas zaudēt svaru. Tā bieži gadās  Zaudēt svaru kājās var būt mājās
 lai cilvēki pēc diētu nodzēš ievērojamu daudzumu kilogramos. Plānāks viduklis, viņa seja, bet viņa kājas, tajā pašā laikā paliek nemainīgi. Šajā gadījumā rodas jautājums par to, ko darīt, lai plānāks kājas, un vai tas ir iespējams zaudēt svaru kājās bez palīdzību ķirurgi mājās. Ir vairāki efektīvs veids, lai palīdzētu jums kļūt mazākas kājas. Šī ir īpaša diēta svara zudums kājām apvienojumā ar vingrinājumi kājām.

Kā zaudēt svaru kājās un augšstilbiem ar palīdzību speciāli vingrojumi

Īpaši vingrinājumi svara zudums palīdzēs sūknis savu kāju muskuļus, uzlabo savu toni. Pirms vingrojumus, kas jums jādara vingrinājumus, lai sasildītos. Par šo perfektu skriešanas vietā, paceļot ceļgaliem, drukns. Un tikai pēc tam, iesildīšanos, jūs varat sākt darīt vingrojumus. Lai zaudēt svaru kājās un augšstilbiem, visi vingrinājumi var veikt uz pirmajiem 10-30 reizes, pakāpeniski palielinot slodzi.

  • Jokupēteris kājām. Lai veiktu šo uzdevumu, jums ir nepieciešams, lai saņemtu uz leju viņa ceļgaliem, rokas sev priekšā, lai atpūstos uz grīdas. Atpakaļ, kad tas ir nepieciešams, lai saglabātu taisni un paralēli grīdai. Nākamais būtu jādara pieejami Mahi vienu vai otru kāju. Ja tas ir nepieciešams, lai ņemtu Mahe pēdas maksimāli atpakaļ. Pēc izmantošanas tas ir labākais, lai piecelties un izskatās mazliet kā. Walking atpūsties muskuļus un uzlabo asinsriti.
  • Kājas plecu platumā uzvilkt, rokas lejā pie viņa sāniem. Par nepieciešamību elpot lēnām pieaugs līdzi jūsu pirkstiem, jānosaka augšā uz dažām sekundēm, tad ieelpot un lēnām nogrima uz grīdas, krītot rokas.
  • Squats. Feet plecu platumā likt rokas, lai saglabātu jostu. Par izelpot, apsēsties, stiept rokas uz priekšu, un ieelpot līdz sākuma stāvoklī. Vingrinājums jāveic ļoti gludi, papēži uz grīdas ne asaru.
  • Bike. Guļus uz muguras, un iedomājieties, ja kājas pedāļu velosipēdu.
  • Šķēres. Guļus uz muguras, lai jūsu kājas leņķī 45 grādiem, velciet zeķes. Tam seko intensīvu savstarpējas kājas ceļgala zonā (pirmais labo kāju virs kreisi, tad otrādi), un rokām, tajā pašā laikā tas ir labākais, lai vilktu gar rumpi. Kad vingrinājums ir ļoti svarīgi, ka pēdas nepieskaras viens otram.
  • Celšanas kājas guļot uz muguras. Guļot uz muguras pārmaiņus paceliet kājas līdz līmenim 45 grādiem, nepieskaroties grīdai ar papēžiem.
  • Paaugstinot kājas vienā pusē. Saliekt elkoni un liesās par to, kas atrodas uz viņa labajā pusē. Paaugstināt savu kreiso kāju uz augšu 10-20 reizes, un tad apgulties uz kreisajā pusē, un sākt izmantot ar savu labo kāju.
  • Pacelšanas kājas stāvot. Put jūsu kājas plecu platumā, rokas pie viņa sāniem. Paaugstināt savu labo kāju uz augšu un pārvietot pa kreisi un paturēt sev. Paaugstināt savu kāju, lai tā maksimālā augstuma un pieskārienu pirkstu. Sarežģīt vingrinājumus jums vajadzētu mēģināt paaugstināt kāju cik augstu vien iespējams.

Starp vingrinājumiem noteikti vajadzētu veikt nelielas pauzes. Nodarbības vajadzētu ilgt 40-45 minūtes. Daži eksperti iesaka apvienot svara zudums fitnesa mix stiprums apmācību ar sirds (skrejceļš, velosipēds, Stepper). Daudzi cilvēki brīnums, ko darīt, lai ir pieaudzis plānas kājas ar palīdzību speciāli vingrojumi. Visefektīvākais sporta aktivitātes, kas saistītas ar īpašu diētu, svara zudums. Un tiem, kas domā par to, kā zaudēt svaru kājām un augšstilbiem bez izmantot, jums ir mēģināt reizi nedēļā slidošana, skrituļslidām vai staigājot baseinā.

Kā zaudēt svaru kājās un gurniem ar diētu

Laikā  Kopa vingrinājumi, lai palīdzētu zaudēt svaru kājām un augšstilbiem
 apmācība to ir nepieciešams dzert ūdeni .  Saņemšana ūdens vislabāk veikt ik pēc desmit līdz piecpadsmit minūtēm, veicot dažas malku .  Jūs nevarat dzert sodas vai cukurotu dzērienu, bet tikai atdzist, negāzēts minerālūdens .  Tas ir ieteicams ēst tik daudz augļu un dārzeņu .  Ir nepieciešams ierobežot patēriņu cepta un treknu produktu, konditorejas .  Diēta jābūt klāt C vitamīnu un, un produkti bagāti ar kāliju .  Tas var būt kivi, sarkanie pipari, salāti, liellopu aknas, kartupeļi, banāni, žāvētas aprikozes .  Akūtas novājēšanu laikā atļauts izmantot produktus, jo tie stimulē asinsriti, un tādējādi novērst šķidruma aizturi .  Tas ir arī ļoti noderīgi pievienot menu-tauku jogurts, kviešu dīgstu un sojas .  Kā daļu no šiem produktiem ir augsts kalcija un magnija, tāpēc viņi ir labvēlīga ietekme uz muskuļiem un palīdzēt viņiem veidot .

Pēc apmācību divām stundām, vēlams neēst un nedzert ne kafiju, ne tēju, un tad tur ir četras līdz piecas reizes dienā, dodot priekšroku olbaltumvielu pārtiku.

Running palīdz zaudēt svaru kājās

Kā zaudēt svaru kājās, neveicot monotonu Exercise? Vai ir iespējams zaudēt svaru kājās, ko palaist? Running palīdz zaudēt svaru kājās. Running noderīga skaitli un veselību kopumā. Daudzi cilvēki dod priekšroku skriešanas. Lai palaistu jums ir jāizvēlas vienkāršiem un ērtus apavus un paņemt drēbes, neierobežo kustības. Pirms skriešanas ir labāk tērēt nedaudz treniņu. Run jābūt vismaz trīs līdz četras reizes nedēļā. Reisu ilgums jāpalielina pakāpeniski, sākot ar desmit minūtes dienā. Skriešanas ir labāk sākt ar nūjošanu, un pēc tam pāriet uz intensīvu un ātri darboties. Palaist pabeigšana būtu mērens skriešanas.

Яндекс.Метрика