Mana mīļākā diēta

 Diēta pet nedēļā ļauj atjaunot 7 kilogramiem liekā svara
 Kāds ir jūsu mīļākais uzturs

Diēta ir mīļākie dzeramā mija, dārzeņu, augļu un olbaltumvielu apstrādes dienas.

Vārds diēta attaisnot dažus tās iezīmēm - vienkāršība, pieejamības un efektivitātes. Pēc atsauksmēm, mīļākie diēta uz nedēļu ļauj zaudēt līdz pat 7 kg liekā svara. Tomēr šis svara zudums sistēma ir absolūti kontrindicēta cilvēkiem, kas cieš no gastrīts, kolīts, sirds slimības, aknām un nierēm.

Menu mīļākā diēta

Aprēķināts iecienītāko diētu 7 dienas:

  • Pirmā diena. Sākas mīļākās diēta dzeršanas dienas, kuru laikā mudinās dzeramā nekādas šķidrumu neierobežotā daudzumā - tēju, jogurtu, buljonu.
  • Otrā diena ir dārzenis, tāpēc viss uzturs ir tikai dārzeņi, līdz ar to ir nepieciešams atzīmēt, ka lielākā daļa tauku dedzināšana īpašības ir kāposti.
  • Trešā diena ir tāda pati kā pirmā - ar alkohola lietošanu.
  • Ceturtā diena ir augļi, lai jūs varētu nekaunīgi neierobežots skaits ēšanas āboli, kivi, apelsīniem. Lielākā daļa dod priekšroku šajā dienā greipfrūtu, kam ir noderīgas īpašības, kas jau sen ir novērtējuši daudzi dietologi.
  • Piektā diena mīļākie diētu - olbaltumvielas. Šajā dienā, uzturā jāiekļauj pārtikas bagāta ar olbaltumvielām - olas, vārītu vistas, jogurts, zema tauku satura biezpienu, zivis, pupiņas.
  • Sestā diena ir dzeramais.
  • Septītā diena ir izeja no mīļākie diētu, tāpēc ir ieteicams pieturēties pie atsevišķām izvēlnēm. Brokastis dienā būtu jāsastāv no divām olām un nesaldinātas tējas. Otrās brokastis piestāvēs augļus. Pusdienas pārstāv gaismas zupu vai buljonu. Vakariņas jāierobežo tikai dārzeņu salāti ar augu eļļu.

Ietvaros mīļākie diētu ūdeni un tēju bez cukura atļauto jebkurā daudzumā, bet cukurs, sāls, alkohols ir jāizvairās.

Ir vēlams izmantot dienas dzeramā sulas un cukura ūdeni. Jo dienas, lai aizpildītu dārzeņu salāti ar krējumu vai majonēzi-smēķēšanu, bet jūs varat izmantot nelielu daudzumu augu eļļas. Pat tad, ja rezultāts ir mīļākie diēta, lai atbilstu jūsu vēlmēm, steigā to atkārtot ātrāk kā trīs mēnešus, nav nepieciešama.

Ieteikumi dietologi

Pirmkārt, daži dietologi ir kategoriski jāiekļauj sistēmas jaudas buljona, konsultējot noņemt šo produktu no uztura dzeršanas dienu, skaidrojot paaugstināts sāls un tauku.

Otrkārt, uztura speciālisti iesaka, lai pārkārtotu iecienīto Diēta 7 dienas augļu un dārzeņu dienā, jo, viņuprāt, stāties uzturā par augļiem nedaudz vieglāk.

Treškārt, tradicionālās kāposti dietologi iesaka aizstāt brokoļi ir maksimālais tauku dedzināšanas efektu.

Ceturtkārt, lai, ka rezultāts bija maksimālais favorīts uzturā vajadzētu olbaltumvielu produkti (olas, jogurts, vistas)  Pirmās divas dienas cieto variantu favorīts uzturs ir dzeramais
 izmantot dažādu ēdienu, atsevišķi viena no otras.

Cietais variants mīļākā diēta 7 dienas

Šī iespēja ir iecienīts diēta atsauksmes raksturo kā efektīvāku, bet tajā pašā laikā ir grūtāk izpildīt.

Pirmās divas dienas dzer, bet šķirne ir ierobežots ar jogurta dzērienu un ūdeni. Trešā diena ir būt ābolu, bet, ja kādu iemeslu dēļ šis auglis nav piemērots, to var aizstāt ar apelsīnu vai greipfrūtu. Nākamo trīs dienu ēst tikai vārītu vistas bez ādas. Septītā laikā pēdējā diena mīļākie uzturā vajadzētu dzert sarkano vīnu ar sieru.

Par nedēļas šādu diētu samazina svaru par 7-9 kg.

Яндекс.Метрика