Prinitse svara zudums, kas aprakstīta grāmatā Vienkāršs veids, kā zaudēt svaru
 Allen Carr - amerikāņu autors, kas ir ieguvusi popularitāti, pateicoties bestsellers "Viegls veids, kā atmest smēķēšanu". Tā bija veiksmīga grāmatas ļāva bijušais grāmatvedis kļūt dibinātājs starptautiskā tīkla klīnikas "Easy ceļu", kurā autors piemēro savu metodi.

Grāmatā "viegls veids, kā zaudēt svaru," autore izmantoja to pašu metodi un filozofisku pieeju kā cīņā pret smēķēšanu. No liekā svara tā aplūko no viedokļa problēma nav zāles, bet gan psiholoģiskais aspekts - iekšējie bailes un pārvarēt tos caur izpratni. Grāmata ir konstatēts, ka fani, tomēr, kā uzskata, ir daudz mazāk efektīvs nekā grāmatu par to, kā atmest smēķēšanu.

Vieglākais veids, kā zaudēt svaru Carr uzskata spēju:

  • Izbaudiet garšu jūsu mīļākie pārtikai un ēdieniem, nemainot savus ieradumus;
  • Neradītu no vainas sajūtas un nožēlas par pārkāpumu lēmumu;
  • Pārbaudīt savus ēšanas paradumus, un atklāt jaunas garšas;
  • Neseko paradumus un noteiktos atzinumus un sekot viņu vēlmes un apetīti.

No Allen Carr metodes filozofija "Easy veids, kā zaudēt svaru"

Metode, kurā godināja autors, ir unikāla, jo tā ir balstīta tikai un vienīgi uz saviem konstatējumiem Carr pēc apmeklējot hipnoterapeits. Allen Carr nevarēja atmest smēķēšanu pēc sesijas pati, un pēc tam, saprotot, ka cilvēks reizēm pietiek, lai realizētu savas bailes, lai atbrīvoties no atkarības. Pati metode viņš cieta, un problēma no liekā svara.

Kā vienkāršākais veids, kā zaudēt svaru Carr piedāvā pārtraukt cīņu pret aptaukošanos. Sākumā grāmatas autore vērš uzmanību uz universāluma viņa metodes, sakot, ka tas būtu pareizi to nosaukt "viegls veids, lai nosver tik daudz, cik vēlaties." Tieši tāpēc šī pieeja ir vienlīdz efektīvs tiem, kas vēlas zaudēt svaru, un cilvēkiem, kas sapņo par svarā.

Galvenā ideja grāmatas nav īpaši izstrādāta programma ar soli pa solim aprakstu diētu, kaloriju pārtikas produktiem vai dzīvesveidu, pamatojoties uz rūpīgu izpēti problēmas un ietekmi produktu vielmaiņu organismā. Allen Carr savā grāmatā "viegls veids, kā zaudēt svaru" ir vērsta tieši uz to, ka zaudēt svaru būtu viegli, bet dzīve nav dota, lai cīnītos, un priecāties.

Tas ir tas, ko autors uzskata, būtību un savu metodi, ko var viegli piemērot gandrīz jebkuras atkarības. Viņš neredz vajadzību mainīt metodi dažādām atkarībām un fobijas, un neiesaka tos, lai atrisinātu ķīmiski ar izvēli aizvietotāju. Saskaņā ar autoru, problēma lieko svaru ir viegli un vienkārši pietiekami psiholoģisko lēmums.

Kā vienkāršākais veids, kā zaudēt svaru, Carr piedāvā ir psiholoģiska ietekme. Pēc viņa domām, šī metode ir diezgan efektīva, bet netiek atbalstīta un netiek reklamēti, jo fakts, ka par risinājumu problēmai par lieko svaru ir miljardiem ieņēmumi no video kursus, grāmatas, jaunas diētām un papildinājumiem.

Tātad, pamatideja, kas caurvij grāmatu - lai saprastu, ka pārēšanās, atkarība neveselīgu pārtiku un citām ieradumi, kas izraisa aptaukošanos - tā ir stulba rīcība, kas traucē baudīt dzīvi. Tas ir absolūti nav nepieciešams aizliegt gribasspēks to izdarīt pats. Cīņa var dot tikai īslaicīgu sajūtu prieka, bet pieņemšana sevi, ar visiem tās trūkumiem un pozitīvu domāšanu tiešām var padarīt dzīvi labāku.

Galvenās tēzes no grāmatas "viegls veids, kā zaudēt svaru"

Runājot savā grāmatā, kā zaudēt svaru, Allen Carr reiz teica, ka nav diētām, jo ​​viņš netic to efektivitāti, bet galvenā problēma ir pārēšanās, kas noved pie neveselīgu uzturu.  Par metodi Allen Carr Vienkāršs veids, kā zaudēt svaru filozofija

Galvenās tēzes no grāmatas var rezumēt šādi:

  • Jūs varat ēst savu iecienītāko pārtikas produktiem neierobežotos daudzumos. Autore uzskata, ka cilvēks, patiesībā, mīlestība ir nenosaka mūsdienu rūpniecības konservantus un pusfabrikātiem un dabīgi produkti ar minimālu termiskās apstrādes - rieksti, svaigi augļi un dārzeņi, graudi un garšaugiem. Apraksta, kā zaudēt svaru, Allen Carr uzsver, ka tikai svaigu pārtiku spēj celt patiesu prieku un baudu;
  • Ēst ir nepieciešams ne uz grafiku, un pēc pieprasījuma. Allen Carr ir negatīva attieksme pret ieraduma ievērot noteikumus, ko uzliek sabiedrība. Piemēro attiecībā uz pārtikas "pēc vajadzības", tas nav ieteicams principu;
  • Izmēģiniet nedrīkst pārēsties, bet pat tad, ja tas ir noticis - neciest lēkmes sirdsapziņas, ka būs tikai pasliktināt situāciju;
  • Nav nepieciešams, lai mēģinātu ārstēt gremošanas sistēmas slimības. Tas notiks, protams, pēc pārejas uz pareizu uzturu;
  • Pārbaudīt savus ēšanas paradumus, un atklāt jaunas garšas. Šis ir viens no viegls veids, kā zaudēt svaru, Allen Carr sastāvdaļām. Apgūstot jaunas garšas būs viegli atmest daudzus dzērienus, kas noteikti ar reklāmu par labu tīru ūdeni, un no kaitīgiem produktiem - par labu dabas un veselīgi. Tas ir pietiekami, lai apturētu izmantot pārtiku automātiski, un darīt to apzināti.

Atsauksmes par "viegls veids, kā zaudēt svaru," var atrast internetā. Lielākā daļa no tiem, kas meklē skaidriem norādījumiem un paredzētie diētu, pamatojoties uz zinātniskiem datiem, paliek nedaudz vīlušies. Tāpat daudzi uzskata, ka lielākā daļa ieteikumu grāmatā ir labi pazīstams un ir neefektīvi.

Parasti grāmata Allen Carr iegādājas tie, kas patiešām varētu viegli atmest smēķēšanu pēc iepazīšanās ar to. Tomēr tie lielākoties atzīmēts, pārskatot "viegls veids, kā zaudēt svaru", kas pārtraukt pārēsties, dodieties uz pareizu uzturu un tādējādi zaudēt svaru ir daudz grūtāk nekā atmest smēķēšanu.

Tomēr saskaņā ar daudzām sievietēm, Allen Carr piedāvātā metodoloģija, tiešām ir vieglākais veids, kā zaudēt svaru, ja jūs pārtraukt izšķērdēt laiku cīnās ar viņiem un sākt domāt pozitīvi. Netērējiet laiku cerībā izgudrojumu, vienkārša un efektīva, vienlaikus universālu diētu. Šī ilūzija ir labāk, lai mainītu to elastīgu domāšanu, pieņemot sevi, ar visiem tās trūkumiem un vēlme izbaudīt katru dienu.

Яндекс.Метрика