Just Diēta

 Just uzturs - tas ir princips veselīgas ēšanas
 Daudzi uztura prasa ļoti dārgi, ne tikai fiziskās, gan garīgās, bet arī finanšu. Turklāt lielākā daļa no svara zudums liecina stingrus ierobežojumus, kas prasa ne tikai lielu cilvēks gribasspēks, bet pastāvīgu kontroli pār savu rīcību, kas bieži noved pie depresijas un citas psiholoģiskas problēmas.

Cilvēki centās un turpina meklēt vienkāršu un efektīvu diētu, kas būs zaudēt svaru ar minimālu diskomfortu, atstājot laiku un vēlmi darīt citas lietas.

Just diēta bez diētas

Tim Ferriss, amerikāņu guru sniegumu, ierosināja noteikumu kopumu, kas ļauj ēst pareizi un zaudēt svaru:

  • Aizliegums "balto" ogļhidrātus. No diētu, lai izslēgtu pārtikas produktus, piemēram, cukuru, miltu produktiem, tai skaitā maizes, graudaugu, deserti, kartupeļi, vai nu rīsi, makaroni. Aizstāt sānu ēdienus ar produktiem no "balto" ogļhidrāti dažādu dārzeņu, un neaizmirstiet par zivīm, vistas, gaļu.
  • Kļūst izmantoti, lai monotonu pārtiku. Necenšas izmēģināt visu dažādus produktus, kas tiek iesniegti uz plauktiem. Tas ir pietiekami, lai izvēlēties noderīgas 3-4 galvenos ēdienus un sagatavot tos pārmaiņus mainot garnīrs.
  • Kontrole Šķidro kalorijas. Ir nepieciešams atteikties no salds un gāzētie dzērieni, sulas, piens, jo tie satur daudz kaloriju. Tajā pašā laikā, Tim Ferris uzskata, ka ikdienas patēriņa sarkanvīna apmērā divām glāzēm ir pilnīgi iespējams.
  • Atruna augļi. Saskaņā ar attīstītāja vienkāršu diētu, izmantošana augļiem ir ļoti pārspīlēts, pirmkārt, tas ir saistīts ar to kvalitāti - šie sulīgi augļi, ko pārdod veikalos un tirgos satur minimālo daudzumu vitamīnu. Ja ir liela vēlme ēst augļus, priekšroka būtu jādod nu personīgi audzēts, vai kārtībā, kā, ka nav šaubu.
  • Īsas. Jebkurš, pat visvienkāršākā diēta var izraisīt depresiju un nogurumu. Lai no tā izvairītos, tas ir reizi nedēļā veikt pārtraukumu, kas ļauj sevi, lai būtu, ko jūs vēlaties, saprātīgā apmērā.

Tim Ferris ierosināja vienkāršu diētu svara zudums ļauj jums zaudēt svaru, neskaitot kalorijas un sver pārtiku ar minimālu psiholoģisku diskomfortu.

Efektīvs veids, kā zaudēt svaru

Tiem, kuri vēlas zaudēt svaru, bet tas ir pret jebkādu vardarbību viņa ķermeni, pietiekami ievērot diētu, kas ir balstīta uz veselīga uztura principiem, un rezultāti nav ilgi nāk. Fakts, ka tas tiešām ir ne tikai uzturs - tas ir veids, kā iemācīties ēst pareizi, esi apmierināts neapdraudot savu veselību un figūru. Tātad, noteikumi ir vienkārši:

  • Neēd pēc 18.00.
  • Izslēgt no uztura "kaitīgs" produktiem.
  • Ēd mazās porcijās.
  • Skaita pieaugumu ēšanas līdz vismaz četras reizes.
  • Nav pārēsties.

Ja jūs izpildīt ierosinātos ieteikumus un lietot uzturu, kā sistēma varas dzīves problēmas ar lieko svaru nenotiks.

Just uzturs №2

 Īpaši vienkāršs uzturs №2 - izvēle augļu atkarībā no ādas tipa
 Tiem, kuriem nav vēlēšanās vai laika stāvēt pie plīts un gatavot diētu ēdieni, ideāls diētu, pamatojoties uz ēšanas zaļus augļus un dārzeņus.

Par šo vienkāršo svara zudums diētas īpatnība ir tāda, ka tā piedāvā izvēlēties augļus atbilstoši ādas tipam: cilvēki ar sausu ādu vajadzētu izvēlēties nobriedusi, salds un sarkano augļu, cilvēkiem ar taukainai ādai - skābs un nenobrieduši, un tiem, kuriem ir jaukta tipa ādai - jebkurš.

Ar nosacījumu Ēšana dienā ne vairāk kā 1, 5-2 kg dārzeņu un augļu, piemēram diēta uz nedēļu ļaus atbilstību zaudēt apmēram 4-6 liekiem kilogramiem.

Яндекс.Метрика