Caureju svara zudums

 SLIM - caureju tēja svara zudums
 Starp lietotājiem dažādās diētām ir ilgi staigāt mītus par dažādiem brīnišķīgs instruments, kas ļauj dabisks veids, kā atbrīvoties no nevajadzīgiem kilogramiem. Bet tas, diemžēl, ir samazināts līdz parastajai caureju, svara zudums. Vai tiešām stimulējot zarnu izmantojot klizmas vai caurejas svara zudums tējas, jūs varat sasniegt svara zudums?

Daži statistika

Tas nav noslēpums, ka tagad caurejas zaudēt svaru ir vairāk populārs nekā dažādām diētām, pamatojoties uz lietošanu minerālo produktu, kā arī sportā. Pārdošanas pēdējo desmit gadu laikā šīs zāles ir trīskāršojies, un turpina, diemžēl, ir pastāvīgi pieaug. Viņu galvenie klienti ir cilvēki, kuriem ir liekais svars.

Populārākās mīti par caureju svara zudums

Fani izmantot "labas caureju svara zudums," stimulējot zarnu kustības do zaudēt dažus kilogramus un pārliecinoši stāstīja par iespējamiem "jūtamus rezultātus". Bet tas viss labs stāvoklis, tiešām? Nē! Visbiežāk mīti par lietošanu caurejas svara zudums ir:

  • Caurejas svara zudums bloķēt absorbciju zarnās, lipīdu un ogļhidrātu. Patiesībā ogļhidrāti asinīs gandrīz uzreiz, kad viņš kuņģī. Viņi ir visvairāk augstāko uzsūkšanās ātrumu starp citu vielu. Daži ogļhidrāti sintezētas nepieciešamajā spēcinoša enerģiju, un lieko "nosēžas" un pārvērtās tauku dažādās vietās organismā: vēdera, gurniem, uc Asimilācija sarežģītu lipīdu un olbaltumvielu notiek tikai zarnās. Pārtikas atpūta, nokļūst resnajā zarnā, tas ir sadalīts uz minerālvielu, vitamīnu un citu uzturvielu. Izmantojot klizmu zaudēt svaru, jūs varat tikai aplaupīt ķermeņa uzturvielu un atstāj ar ienīda taukiem.
  • Laba caurejas, svara zudums un normalizē aktivitāti zarnās, un pat pēc to izņemšanas tas būs iztukšots ātri un pilnīgi. Jā, zarnas tiek regulāri iztukšota, ņemot caurejas, bet pat brīdī viņu uzņemšanu, viņš nedarbojas pareizi. Ilgāka veiktie caurejas, sliktāk pārtikas šķeļ. Organisms ātri pierod pie jaunajiem apstākļiem. Pēc ilgstošas ​​lietošanas caurejas svara zudums ir dažādi pārkāpumi iesūkšanas motoru un zarnu darbību, attīstīt pastāvīgs aizcietējums.
  • Regulāra krēsls noved pie svara zudums. Šis apgalvojums ir patiess tikai tad, ja krēsls nav saistīts ar izmantošanu caurejas svara zudums un veselīgu dzīvesveidu, pareizu uzturu un atbilstošu izmantošanu. Regulāra krēsls ir rādītājs labi koordinētu darbu organismā. Bet svars nav nekāda sakara ar gremošanas sistēmu. Zarnas ir jāstrādā tikai par to pašu, pat neizmantojot caurejas svara zudums tējas. Piespiedu zarnu mazgā tikai minerālvielas un vielas, kas izraisa nelīdzsvarotību ūdenstilpē. Un šis: matu izkrišana, slānis naglas, vaļīga āda un citiem "piekariņi". Bieža lietošana caurejas svara zudums izraisa vielmaiņas traucējumiem, un tas, savukārt, ir cēlonis aptaukošanās. Tas ir apburtais loks.  Tea Lose Svars - caureju svara zudums
  • Tīrīšana zarnas palīdz zaudēt svaru, un tajā pašā laikā, atbrīvoties no toksīniem. Vēl viens mīts! In godīgumu jāatzīmē, ka termins "sārņi" medicīnā ir pazudis. Vai termins "toksīni". Jā, tas ir bīstami ķermeņa savienojumiem atrodami zarnās un dziļi audos. Ar katru vēlmi, pat labākais caurejas svara zudums nevar palīdzēt jums atbrīvoties no tiem.

Caureju diēta: ieteikumi un rīcības plāns

  • Bez skaidras ieteikumi ārsta nevajadzētu izmantot jebkuru caureju, ieskaitot tējas un caurejas, kā zaudēt svaru.
  • Ja, tomēr, tas tika izmantots "labs caureju svara zudums" kādu laiku aizmirst par slim skaitlis, un, lai atjaunotu zarnu mikrofloru. Tikai tad mēs varam sākt risināt problēmu no liekā svara, bet neizmantojot caurejas.
  • Atcerieties, ka bez ikdienas fizisko aktivitāšu zaudēt svaru nedarbojas, pat ar lielu daudzumu caureju tējas svara zudums. Izmantojot urbt preses un kuņģa veicina labas zarnu paradumiem un regulāru iztukšošanos.
  • Padarīt personalizētu piegādes grafiku, pareizu ēdienkarti. Ēst vairāk šķiedrvielu un dzert tīru ūdeni visu dienu.

Caurejas, svara zudums, var atbrīvot personu no dažiem kilogramiem, bet domāju, ka tas, ko izmaksas būs jāmaksā par to. Svara zudums nenāk rēķina likvidējot tauku, un pēc izskalošanās no organisma barības vielas. Šī gremošanas sistēma cieš slikti pietiekami. Atcerieties: labs caureju svara zudums - ir mīts!

Яндекс.Метрика