Maize uzturā

 Cik daudz kaloriju šķēli maizes atkarīgs no šķirnes
 Maize ir īpaša vieta tradicionālajiem pārtikas mūsu valstī. Ēd daudz maizes, kopā ar citiem ēdieniem vai atsevišķi. Tikai tad, kad saskaras ar nepieciešamību samazināt svaru, daudzi pirmo reizi domājot, cik daudz kalorijas šķēli maizes. Vai es varu ēst maizi uzturā? Uz šo jautājumu mēs centīsimies atrast šajā rakstā atbildi.

Uzturvērtība dažādu veidu maize

Par mūsu veikalu plauktos var atrast daudz veidu maizes. Vai tie visi vienādi sastāvs un enerģētiskā vērtība? Protams, ka nē.

Rudzu maize satur 215 kalorijas uz 100 gramiem. Šī maize uzturā ieteicams biežāk, jo ar salīdzinoši zemu kaloriju saturu. Borodino maizi uzturā ir arī atļauta. Tās kaloriju saturu ir 200 kcal uz 100 gramiem. Darnitskiy maize ir salīdzināms enerģētiskā vērtība - 210 kcal.

Baltmaize visu veidu ir vairāk kaloriju, jo augsto saturu ogļhidrātu un tauku. Tātad, šķēlēs klaips satur 265 kalorijas uz 100 gramiem, kviešu maize - 240 kalorijas. Baltmaize uzturā ne vienmēr pilnībā novērst, bet tas ir tikai tiem, kuri nepanes rudzu maizi, kādu iemeslu dēļ. Tas ir ne tikai lielāka enerģētiskā vērtība baltmaizes. Milti tā sastāvā ir slikta ar vitamīniem un minerālvielām, zemu šķiedrvielu. Baltmaize uzturā nenodrošina nepieciešamo sāta sajūtas.

Vēl jo vairāk populārs graudu maize uzturā. Kaloriju graudu maize dažādu šķirņu 220-250 kalorijas. Tas ir izgatavots ar pilngraudu graudu, kas padara šāda veida maize ir neticami bagāta ar vitamīniem un mikroelementiem. Veseli graudi ir pārstrādāti lēni, tāpēc šī maize uzturā palīdz cīnīties ar palielinātu apetīti un ne pārēsties.

Kalorijas gabaliņu maizes

Cik daudz kaloriju šķēli maizes atkarīgs no produkta svara un tās šķirnes. Standarta maizes gabaliņš tiek uzskatīta daļa svara 20-30 grami. Tik daudz sver gabals rudzu maizes pusi slāņa biezumu 1 cm, samazināt no klaipu. Tas pats svars kādu 1 cm biezu baltmaize, samazināt no vidus stick. Lai noteiktu, cik daudz kalorijas šķēli maizes, viena veida vai citu, dalīt kaloriju produkts līdz 4. Piemēram, kaloriju šķēlēs klaipu 265 kilokalorijās uz 100 gramiem. Lai uzzinātu, cik kalorijas ikdienas maizi klases plaisu 265 līdz 4. Izrādās, ka daļa sagrieztu klaips satur 66 kalorijas. Borodino maize vienā gabalā ir enerģētiskā vērtība 50 kilokalorijās. Tādējādi, atšķirība nav pārāk liels. Galvenais ēd maizi uzturā, nesaņem pārāk aizrāva ar šo produktu. Pat no graudu vai rudzu maizi var viegli atgūt, ja tas nav ierobežojumu.

Kā maizi var ēst uzturā?

Ikvienam, kurš cīnās ar lieko svaru vai vienkārši sekot skaitli, maize būtu būtiski ierobežota. Tiek uzskatīts, ka tas ir pietiekami, lai izmantotu dienā aptuveni 50 grami maizes uzturā. Izrādās, ka jums ir ierobežot sevi tikai divas gabalos. Tas ir labāk, ja tu dod priekšroku graudu vai rudzu maizes laikā ierobežojošu diētu.  Graudu vai rudzu - labākā izvēle maizes uzturā

Maizi var ēst uzturā atsevišķi no galvenajām ēdienreizēm vai kopā ar zupu. Jums nekad nevajadzētu ēst makaronus, graudaugu, kartupeļi, rīsi ar maizi. Tas maltīte būtu pārāk bagāts ar ogļhidrātiem un kaloriju. Arī ēst diētu maizes bez sviesta vai eļļas. Šis papildinājums būtiski palielinās kaloriju porcijas.

Sviestmaizes noteikti nav welcome kāds elektroapgādes sistēma, svara zudums. Tādēļ mēģināšu sniegt šos uzkodas. Maizi var ēst uzturā un no rīta un vakarā. Tomēr mēģiniet neizmantot maizi vēlāk kā 4 stundas pirms gulētiešanas vai pēc 8 pm.

Maize diēta

Kalorijas gabaliņu maizes nav ļoti daudz, bet uzturā vajadzētu ierobežot sevi apmērā šo produktu. Šobrīd daudzi atsakās tradicionālās maizes klaipi par labu labības.

Maize diēta daudzi dietologi iesaka. It īpaši tas attiecas uz pilngraudu šķirnēm. Maize nesatur cukuru, raugu, padarot tos nedaudz vairāk noderīga, nekā parasto maizi.

Kalorijas maizēm Faktiski, pat vairāk nekā baltā vai melnā maize. Vidējā enerģētiskā vērtība maizes ir aptuveni 300 kalorijas. Produktu labumu, nevis papildus svaru, jums ir nepieciešams, lai ierobežotu savu uzņemto maizes līdz 50 gramiem dienā. Maize svara zudums ir nepieciešams iegādāties no veseli graudi ar pievienotās klijas. Ir arī maize ir jābūt līdz 50 gramiem dienā. Kalorijas maizēm ir klāt, jo klātbūtni lielu daudzumu komplekso ogļhidrātu. Šīs vielas palīdz zaudēt svaru cilvēks nav piedzīvot pastāvīgu badu un uzturēt labu veselību uzturā.

Яндекс.Метрика