Chrome svara zudums ir nepieciešama, lai normalizētu bioķīmisko procesu, kas notiek cilvēka organismā.  Bio - Chrome novājēšanu
 Īpaši ieteicams lietot ķīmisko elementu, pārkāpjot lipīdu vielmaiņas kā hroma trūkums veicina pārmērīgu ražošanu insulīna organismā. Pārpalikums šā hormona kavē procesu enerģijas atbrīvošanas lipīdiem. Tieši tāpēc trūkst hroma, kopā ar citiem mikroelementiem, var būtiski pasliktināt jebkuras rezultātus, pat visvairāk stingru diētu, pat rūpīgi ievērojot viņu.

Hroma loma svara zudums procesos dzīvi atbalstu

Chrome ieņem nozīmīgu vietu starp svarīgākajiem mikroelementa par dzīvības procesiem nepieciešams cilvēkam. Tas ir nepieciešams, lai normalizētu glikozes līmeni asinīs un muskuļu šķiedras nodrošina pietiekami daudz glikogēna ir svarīgi to piegādes. Get pietiekami hroma, ķermenis mazina ražot insulīnu, rezultāts kļūst par daļu no tauku šūnu enerģijas procesos. Lipīdu rezerves tiek pārveidotas enerģijas, lai uzturētu dzīvības atbalsta procesus, tādējādi samazināt svaru.

Turklāt, kā rezultātā ķīmiskie un bioloģiskie procesi, kas notiek ar tiešu iesaistīšanos hroma, organisma vajadzību pēc pārtikas ar augstu ogļhidrātu, piemēram, miltiem vai salda ievērojami samazināts. Tas vēl vairāk samazina risku uzkrāšanās lieko svaru. Nepieciešama hroma un aktīvu kolagēna sintēzi, kas atbalsta normālu epitēliju un uzlabo tekstūru matiem.

Tāpēc, hroma svara zudums ir ļoti noderīga, lai apskatos, un tās trūkums var novest pie dažādām slimībām, īpaši gados vecākiem cilvēkiem.

Hroma picolinate svara zudums

Vislielākais apjoms hroma ir ietverts pārtikas produktiem, piemēram, alus raugs, olu dzeltenumu, aknām, kviešu dīgstu, rieksti, plūmes, āboli, brokoļi. Bet saturs šo pārtikas produktu ikdienas uzturā pārtikas ir pilnīgi pietiekams, lai apgādātu organismu ar hroma summu, kas nepieciešama tā normālai darbībai. Mūsdienu dzīves apstākļi veido deficīta hroma var izmantot tikai īpašās piedevas, kas satur mikroelementus pietiekamā daudzumā. Slavenākais uztura bagātinātājs, lai aizvietotu deficīta hroma - hroma picolinate (Hroms (III) picolinate).

Tas hroma picolinate svara zudums ir ieteicams izmantot kā avotu būtiskas mikroelementa, kā dabas atvasinājums no aminoskābes triptofāna - picolinic skābes veicina ievērojamus uzlabojumus asimilācija hroma. Kā rezultātā zinātniskie pētījumi ir parādījuši, ka hroma picolinate šķeļ kuņģa-zarnu traktā labāk nekā citiem savienojumiem trivalentu hroma.

Kā uzskata hroma picolinate svara zudums vislabāk veikt uzreiz pēc ēšanas pārtiku ar augstu ogļhidrātu, lai kavētu ražošanu insulīna.  Hroma picolinate svara zudums - atsauksmes dietologi
 Zāles var patērēt tīrā veidā pārtikā vai pievienot ūdeni, sulu un tēju.

Hroms picolinate uzņemšana ir kontrindicēta grūtniecības laikā, laktācijas, paaugstināta jutība pret detaļām. Nekādas citas kontrindikācijas, bet ir svarīgi ievērot pareizu devu, paturot prātā, ka dienas norma hroma nedrīkst pārsniegt 400 mg. Kas pārsniedz šo devu var izraisīt pārkāpjot nieres, aknas un kaulu smadzenēs. Nav ieteicams vienlaicīga hroma picolinate un diabēta aģentiem, piemēram, insulīna un antacīdiem, kas satur kalcija karbonātu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka normāls līmenis hroma organismā palīdz novērst sirds slimības, samazina holesterīna, uzlabot psiholoģisko stāvokli šajā gadījumā depresijas. Hroms nepieciešams arī orgānus un audus gadījumā ārstēšanai migrēna, pinnes un psoriāze.

Яндекс.Метрика