Miracle of Gavēnis

 Miracle of Gavēnis - grāmata Paul Bragg
 Cilvēki, kuri ievēro principu izmantošanu dabas pārtikas produktu principa, sauc Naturopaths vai nūdistiem. Viens no dibinātājiem kustības, stāvus izmantošanai pārtikas tikai dabiskus produktus, bija Paul Bragg. Paul Bragg grāmata "gavēšanas Miracle" bija bestsellers sava laika, un Paul Bragg dzīvoja līdz 95 gadiem, kā rezultātā aktīvu dzīvesveidu un, kam nav hroniskas slimības. Katru dienu viņš skriešanas, garas pastaigas, spēlējot tenisu, dejot, un pat viņš varētu sērfot. Viņš uzskatīja, ka cilvēki spēj paplašināt savu dzīvi, braucot gudru dzīvesveidu un, jo īpaši, ēšanas noteiktā veidā. Tās jauda sistēma, kas balstīta uz brīnumu bada.

Tajā laikā, kad persona neatbilst bada Paul Bragg, viņš joprojām ir ievērot dažus noteikumus pārtikas. Ne mazāk kā 60% no kopējā apjoma pārtikas produktiem, jābūt augļi un dārzeņi, pārsvarā savā neapstrādātā veidā. Jums vajadzētu mēģināt izvairīties no pārtikas produktiem, kas ir izturējušas ķīmiskā rūpniecība apstrādi. Visa tā dabiskajā veidā ēdiens ir vēlams un jāsatur vismaz sāli un cukuru, kā arī jebkurus sintētiskās sastāvdaļas.

Tomēr Bragg neuzstāja uz pilnīgu likvidēšanu šādu produktu. Just to apjoms būtu minimāla.

Vairumā gadījumu, viņi aizstāvēja barošanas līniju ar ieteikumiem jebkura dietologa. Bet tas ir badā, lai Bragg bija pamats viņa metožu uzlabošanai. Pēc Lauki Brega, tikai laikā šis badošanās organisms attīrās no visiem sabrukšanas produktiem un toksīniem ikdienā tas veidojas. Un tas ir iemesls, kāpēc brīnums, gavēņa jāveic reizi nedēļā, un ik pēc 3 mēnešiem, ir badoties 7-10 dienas. Šajā badošanās ķermeni apgriež jaudas režīmā, kas patērē iekšzemes uzkrājumus, nevis iegūt enerģiju no pārtikas. Tomēr, pārstrukturēšana ķermeņa nemaz nav vienādi. Daudzos gadījumos, uzgriezt uz šādu režīmu, ir ļoti grūti (krīze), cilvēki baidās no to stāvokļa, un viņi ir spiesti pārtraukt brīnumu gavēni.

Preparāti uz brīnumu bada Paul Bragg

Sam Bragg teica, ka tad, kad cilvēks ir iekšēji iestatīts uz bada pozitīvi un uzskata to par metodi attīrīšanas toksīnu, tad veiksme ir garantēta. Pēc viņa domām, šāds izvietojums radīs ik šūnu organismā, lai "apmierinātu" tukšā dūšā ar prieku un pieņemt to.

Tā bada par Bragg, nelieciet informē daudzi cilvēki nav uzdot papildus padomus. Tikai nepieciešams pareizi izveidot un klausīties jūsu ķermeņa sajūtām. Un pats svarīgākais - cieši tic panākumiem brīnumu gavēni.

Badošanās uz lauka Bragg

Tiem, kas alkst pirmo reizi, nepadodieties pārtikas produktus tieši par vairāk nekā 10 dienām.

Sākt brīnums gavēni seko ar pilnu 24 stundu ātri, kuras laikā jūs varat tikai dzert destilētu ūdeni. Pirmo reizi badošanās laikā jāuztver ārsts.

Saskaņā ar Brega, vairāk nekā desmit dienas badošanās ir nepieciešams, lai sagatavotu uzmanīgi. Badošanās 21 vai 35 dienu laikā var būt letāls pat praktiski veselam cilvēkam. Tāpēc šī badošanās Paul Bragg laikā ir nepieciešama ne tikai kontrole ārsta, bet arī vairākas specializētas studijas. Galvenokārt, tas ir nepieciešams, lai uzraudzītu darbību nieres, patiesībā tās sedz funkciju likvidēt toksīnus un indes no organisma. Ja ārsts pētījuma laikā norāda, ka maksimālā slodze ir liela, nepieciešams pārtraukt gavēni. Brīnumu badošanās laikā arī ir nepieciešama, lai sekotu savām izjūtām. Protams, tas ir neiespējami, lai iet izsalcis un justies 100%, bet krasi pasliktinājās vispārējā stāvokļa nevajadzētu būt.

Saskaņā ar grāmatu Paul Bragg "Miracle badošanās," ilgs periods bada jāiet lēnām. Pirmkārt, jūs varat prakse 24 stundu badu to, tad 3-4 dienu badošanās reizi mēnesī. Un tikai pēc tam dodas 5-6 no šiem kursiem, jūs varat viegli nākt uz iknedēļas gavēni un pēc gada vai diviem, lai pārietu uz pagarināšanu perioda.

24 stundu badošanās uz brīnumu Bragg

Badošanās var būt jebkurā laika periodā, sākot no vakariņām līdz vakariņām, vai brokastīm pirms brokastīm. Jūs varat dzert tikai destilētu ūdeni. Ja jūs pavadīt visu šo laiku bez pārtika ir pilnīgi neiespējami, tas var būt nedaudz indulgence: 1/3 tējkaroti medus un 1 ēdamkarote svaigu citronu sulu, izšķīdina ūdenī. Bragg uzskatīja, ka vairāk slāpes un ūdens patēriņš, labāk organisms atbrīvojas no toksīniem.

Arī brīnumu badošanās Bragg svarīgi laikā pastāvīgi būt labā noskaņojumā. Viņš ieteica vairākas reizes atkārtot dažus vārdus un uzgriezt uz labu. Šīs frāzes var atrast Paul Bragg "Miracle gavēni":

- Šajā dienā, es sniedza savu ķermeni rokās raksturs. Es pagriezās uz augstāku varas iekšējo attīrīšanai un atjaunošanai.

- Katrs badošanās minūti es izdzenu bīstamas indes no mana ķermeņa. Katru stundu, kad es esmu izsalcis, es esmu kļūst laimīgāki un laimīgāki.

- Stundu pēc stundas mans ķermenis attīra sevi.

Kā izkļūt ātri

Pēc beigām badošanās nomu tiesības pāreju uz parastā uztura. Pirmais ēdiens ēst - salāti svaigu dārzeņu: kāposti, burkāni ar citrona vai apelsīnu sulu. Salāti stimulē kuņģa un zarnu.

Pēc tam, jums var pagatavot vārītus dārzeņus (piemēram, tomāti).

Tas bija tikai vēlāk jūs varat ēst nedaudz gaļu, pienu, sieru vai sviestu. Bet tas ir vērts atcerēties par Bragg attiecībā uz šiem produktiem vispār.  Destilēts ūdens - vienīgais, ko jūs varat ikdienas bada Bragg laikā

Ilgstoša badošanās par Bragg

Jebkura ilgstošu badošanos jāveic stāvoklī psiholoģisko komfortu un klusumu. Ir nepieciešams atmest skatoties TV, nevajadzīgas sarunas un rīcību, ti, no visa, kas traucē koncentrēties uz brīnumu gavēni. Ja iespējams, vēlams privātumu ērtā vidē. Pilnībā izmantot jāizslēdz, un pat ejot un sauļoties. To var izdarīt tikai ar stabilu labklājību.

Būtu ieklausīties sev, bet mēģināt atvairīt bailes un self-šaubas.

Nepieciešams pārdomāto izeju no jebkuras ilgstošas ​​badošanās. Bragg ierosināja šādu: 7 dienu badošanās ēst 4-5 vidēja lieluma tomāti, plaucē ar verdošu ūdeni vai iemesti verdošā ūdenī. Tomāti ir attīrīts, un vajadzētu ēst aukstu.

Astotajā dienā, brokastīs, jūs varat sagatavot salāti svaigu dārzeņu: burkānu un kāpostu sulu 1/2 apelsīnu. Pēc tam - nedaudz sautēti zaļumiem ar kviešu maizi.

Pusdienās, salāti un dārzeņu ēdieniem 2: Jūs varat vārīt kāposti, ķirbji, burkāni, zaļie zirnīši.

Devītajā dienā, brokastīs jūs varat izmantot jebkuru augļus ar 2 ēdamkarotēm sadīgušu kviešu ar medu (1 ēdamkarote). Pusdienas var sastāvēt no salāti ar vārītiem dārzeņiem. Vakariņas ir līdzīgs pusdienām septītajā dienā.

Desmitajā dienā vajadzētu atgriezties normālā veģetāro virtuvi.

Paturiet prātā, ka pēc ilgstošas ​​badošanās var būt brīnums apetīte. Tas nedrīkst baidīties. Pēc brītiņa, viss nostāsies savās vietās.

Arī pēc badošanās ir svarīgi "palaist" zarnu. Saskaņā ar Brega, neizmantojiet caureju vai klizma. Ar sabalansētu un pareizu uzturu organisms pats līdz uzdevums.

Яндекс.Метрика