Šodien akupunktūras metode, kas pazīstams arī kā akupunktūras vai akupunktūru lieto, lai ārstētu dažādas slimības.  Akupunktūras efektivitāti svara zudums
   Mēs esam izmantojuši akupunktūras svara zudums apmēram trīsdesmit gadus, bet mēs zinām, ka tas joprojām praktizē senajā Ķīnā pirms aptuveni 2500 gadiem.

Akupunktūras metode svara zudums

Lai sasniegtu rezultātus, tika durstīšanas adatas. Akupunktūra tehnika ir no plānas metāla adatas ieviešana ādā. Speciālists var manipulēt kā viens vesels ar elektriskā vai manuāli, ar adatu, kas atrodas pie atsevišķiem punktiem, kas ir uzkrāta nervu centros, nevis nejauši. Kad pakļauti šiem noteikumiem rodas izmaiņas procesus, kas notiek cilvēka nervu sistēmu, un tas savukārt ietekmē stāvokli iekšējo orgānu un procesiem, kas notiek viņiem.

Daudzi, protams, rodas jautājums: vai tas sāp? Pirmajos brīžos tas var būt kaitinoši, bet vēlāk punktos pīrsings justies atviegloti un silts. Dažas procedūras laikā nevar sajust kaut ko vispār. Ir svarīgi atrast kompetentu un kvalificētu ārstu, jo ļoti bieži punkti ir ļoti tuvu kopā (daži milimetri).

Akupunktūras procedūra svara zudums

Akupunktūra svara zudums ir ļoti bieži. Adatas ietekmēt dažus enerģijas joslas, tādējādi normalizē vielmaiņu un samazina tieksmi pēc pārtikas. Šajā gadījumā persona nejūtas neērtības. Ja paskatās no fiziskā viedokļa, tad izmaiņas akupunktūras punkti Jabs un pielāgo elektrisko potenciālu smadzeņu signālus, kas saņemti uz dažādiem orgāniem.

Liels skaits bioloģiski aktīvajiem punktiem, svara zudums ir uz auss. Dažas no tām var bloķēt apetīti. Laist adatas ausīs, svara zudums (metode falevye) noved pie vēlamā rezultāta. Saskaņā ar metodi, ar sviras efektu uz aktīvajiem punktiem pēdējo no vairākām nedēļām līdz sešiem mēnešiem.

Norāda arī svara zudums ir uz kājām un vēdera. Pēc atsauksmēm, akupunktūras svara zudums šajās jomās rada sajūtu "gaismas strāvu". Šādos gadījumos, adata netiek valkātas nepārtraukti, un īsā laikā (maksimālais - līdz vienai stundai) periodiski sesijas.

Akupunktūra svara zudums nav ieteicama cilvēkiem, kuriem ir cukura diabēts, jo šīs procedūras var izraisīt traucējumus attīstībā insulīna.

Paturiet prātā, ka adatu terapija - komplekss medicīnas procedūras, tas ir, kā arī jebkurā citā ārstēšanu, ir svarīgi precīzi ievērot visus ārsta pasūtījumus. Tāpat, lai sasniegtu pozitīvus rezultātus, ir vēlams ievērot ārstēšanu un kvalitatīvu barību.

Nepaļaujieties uz akupunktūras, jo tas ir vienīgais veids, kā zaudēt svaru, tas ir labākais, ko izmanto kopā ar diētu un fiziskiem vingrinājumiem. Mēs arī zinām, ka tad, ja jums nav sakārtot iekšējo sistēmas un orgānus, efekts akupunktūras būs īslaicīga un ilgs aptuveni sešus mēnešus.  Akupunktūra svara zudums - Atsauksmes

Kontrindikācijas akupunktūra

Jebkura veida akupunktūru ir kontrindicēta:

• Jebkurš ļaundabīgiem audzējiem;

• Grūtniecība un zīdīšana;

• Bulīmija;

• akūti notiek drudži;

• krampji;

• Smaga izsmelšanu.

Būtu arī jāatzīmē, ka adatu terapija var ne tikai atņemt jums tauku uzkrāšanos, bet arī uzlabot stāvokli organismā kopumā.

Яндекс.Метрика