Pineapple svara zudums

 Kaloriju-ananāsu - 48 kcal uz 100 gramiem
 Laikā noteiktu laika periodu, ananāsu svara zudums ir diezgan populārs starp tiem, kas vēlas zaudēt svaru.

Ananāsu diēta: fiction vai patiesība?

Ananāsu augļi ir bagāti ar milzīgu rupjas šķiedras. Ir pierādīts, ka tas satur fermentu bromelain stimulē gremošanu. Tomēr šī ietekme neatbilst daudziem paziņojumiem ieteicams izmantot ananāsu diētu, kas Bromelain izjūk taukus. Gluži pretēji - tā proteolītisko darbība ir vērsta uz fermentācijas olbaltumvielu, kas ir, kāpēc virtuvēs daudzu tautu rotāt ananāsu pasniedz ar dažādiem gaļas ēdieniem.

Izmantot ananāsu diētu iespējamo, ņemot vērā tās stimulējošu efektu attiecībā uz zarnu, to nedrīkst sajaukt par tā uzturvērtību. Kaloriju-ananāsu ir daudz augstāka nekā citiem pārtikas augļus.

Cik kalorijas ananāsiem

Ananāsu celulozes ar vairāk nekā 80% no ūdens. Aptuveni 15% pieder saharoze, aptuveni 0 5% ir slāpekļa savienojumi un 0 - 5% organiskās skābes (citronskābi un askorbīnskābes), otra ir 0 - 5% pelnu.

Augļi ir bagāti ar ananāsu:

 • Provitamīnu;
 • B1 vitamīns, B2, B12 un PP;
 • Vēzis;
 • Jods;
 • Kālija;
 • Kalcija;
 • Magnija;
 • Mangāns;
 • Vara;
 • Cinks.

Kaloriju ananāsu ir 48 kcal uz 100 g produkta. Salīdzinoši ievērojams daudzums kaloriju ananāsu var samazināt, gatavojot salātus selerijas un mērci no citrona sulas.

Ananāsu diēta: atsauksmes

Saskaņā ar daudziem atsauksmēm, ananāsu diēta negarantē brīnumu. Tiešām, tas ir raksturīgs ar nelielu caureju aktivitāti. Turklāt, daļa no ananāsu celulozes kālijs veicina izdalīšanos lieko šķidrumu. Tas ananāsu novājēšanu izsmeltas. Ananāsu diēta: mīts vai realitāte?

Tas ir neiespējami nav atzīmēt negatīvos aspektus izmantošanas ananāsu diētu. Patēriņš produkta neierobežotā daudzumā var novest pie iznīcināšanu zobu emalju un bojāt gļotādas gremošanas sistēmu, jo miesa ir augsts skābuma. Turklāt, tāpat kā jebkurš mono-diēta, ananāsu sliktā ziņā nodrošinātu nepieciešamos elementus ķermeņa kompleksu.

Pēdējos gados ir bijuši vairāki paziņojumi no zinātniekiem apgalvojot, ka izmantošana ananāsu lielās devās var izraisīt svara pieaugumu, jo tas veicina turpmāku sadalīšanu šiem produktiem, ja nav izdalās bez šķelšanu. Tiem, kas izvēlas sekot savu caur tiesu un kļūda, mēs nevaram dot modeli tautas ananāsu diētām.

Piemēram, vienā no tām ir atļauts ēst tikai mīkstumu ananāsu un ananāsu sulas dzēriens. Turpmāk tekstā tīklu kā "Pineapple uz pludmali", otrais diēta ir balstīta uz izmantošanu ananāsu liķieri.

Lai sagatavotu ananāsu noņemta no apakšas un atstāj pārējo zemes pārtikas pārstrādātāju kopā ar ādu uz stāvokli vircas, un rezultātā masai pievieno 0, 5 litri degvīna. Maisījums tika noslēgta un nosūtīts uz ledusskapī uz nedēļu. Pēc tam, tinktūras ņem vienu ēdamkaroti 15 minūtes pirms katras ēdienreizes un naktī.

Entuziasti garantēt, ka mēnesis šādu diētu ir viegli pateikt ardievas 10 kg ķermeņa svara. Eksperti arī skeptiski par kaloriju porcijas alkohola no receptē ir vairāk nekā 100 kcal, bet tas ātri uzsūcas organismā un nogulsnējas kā tauku rezerves.

Tāpat jāatzīmē, ka lietošana ananāsu recepte svara zudums var nodarīt kaitējumu gremošanas sistēmai, tāpēc pirms Jūs piemērot to uz sevi, jums vajadzētu lūgt padomu ārstam.

Яндекс.Метрика