Badošanās mājās

Badošanās mājās sauc brīvprātīga atturēšanos no jebkuras pārtiku.  Properties badošanās mājās
 Brīvprātīga izbeigšana maltīti uz noteiktu laiku rada pārsteidzošas pārmaiņas. Badošanās ietver rezerves spēkus no organisms sāk noārdīt kaitīgas noguldījumus. Jo organisms iegūst sāls nogulsnes, toksiskus vielmaiņas produktus. Badošanās laikā, aknas ir samazināta no glikogēna metabolismā piegāde palēninās, ir reibonis un vājums. Tad cilvēka ķermenis iet uz endogēnā (iekšējais) elektroapgādes dēļ uzkrāto tauku šūnās. Tie, kas ieguva atbrīvoties no papildu kilogramus ar palīdzību badošanās mājās atzīmēja savu pārsteidzošu rezultātu. Šis jaunatnes un vieglumu, uzlabotu nagu un matu sajūta, atbrīvoties no krākšana.

Šķirnes bada

Ir vairāki veidi, badošanās. Ar pilnu (ūdens) tukšā dūšā, var izmantot tikai ūdeni neierobežotos daudzumos. Šī badošanās veids ir piemērots, lai dažādu slimību ārstēšanai, kā arī uz svara zudumu. Lai uzlabotu terapeitisko efektu, ieteicams izmantot destilētu ūdeni. No ūdens gavēņa ir nepieciešams ļoti rūpīgi, saskaņā ar speciālistu uzraudzībā. Absolute (sausais) Gavēnis ir absolūts noraidīšana izmantošanas šķidrumu un pārtiku. Dry badošanās jāilgst ne vairāk kā trīs dienas. Bads mājās nav vēlams piemērot. Tas ir labākais, lai praksē šāda veida badošanās sanatorijās un veselības kompleksu.

Par ilgums pārtikas atturību var būt vienas dienas (dienā), trīs dienu, piecu dienu, nedēļu (septiņas dienas) un ilgi. Kad dienas badošanās atļauts izmantot tikai ūdeni.

Trīs dienu badošanās mājās var izmantot, lai atsāktu un ķermeņa attīrīšana. 3 dienu gavēni starp optimālāko periodā gavēni.

No trīs dienu badošanās metodika atšķiras no vienas dienas pārtikas atturību. Pirms 3 dienu ātri mājās ir ieteicams konsultēties ar speciālistu. Ir iespējams 3 dienu badošanās pat grūtniecības un zīdīšanas laikā. Trīs dienu badošanās iekšējā elektroapgādes ķermeņa laikā notiek tikai daļēji. Nesāciet trīs dienu badošanās, nevis iztērējuši vairākas reizes vienā dienā.

Weekly pārtika atturība mērķis ir attīrīt ķermeni un izārstēt dažādas slimības. Ilgstoša badošanās var ilgt līdz mēnesim. Šis gavēšanas veida jāveic vienīgi kūrvietām un specializēto kompleksu. Ja kāda veida pārtikas atturību ir lietderīgi saglabāt dienasgrāmata bada. Dienasgrāmatā badošanās ir nepieciešams pierakstīt savas jūtas un objektīvi pierādījumi par izmaiņām valstī.

Plusi un mīnusi badošanās

Neapšaubāms priekšrocības badošanās ietver veselības ieguvumus, kas izriet no aktivizēšanas organisma aizsargspējas. Badošanās process ir pozitīva ietekme uz endokrīno sistēmu, organisma vielmaiņu. Kad ēdiens atturība iztvaikot sāls nogulsnes, mugurkaula un locītavu. Badošanās ne tikai attīra ķermeni, bet arī aktivizē visus procesus šūnu un molekulārajā līmenī un audiem.

Ar mīnusi pārtikas atturība ietver nepieciešamību regulāri praktizē attīrīšanai. Individuālā bads mājās neradīs vēlamo rezultātu. Pirms pārtikas atturību ir nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās. Ir svarīgi pētīt metodi gavēšanu un pakāpeniski palielināt ilgumu.

Cycle bads mājās

Pirms badošanās ir ļoti svarīgi, lai attīrītu zarnas toksīnu netiek uzsūcas un nav inde ķermeni. Tīrīt zarnu izmanto caurejas un klizmas. Popularizer no bada Paul Bragg atzīmēja, ka sākums pārtikas atturība ir iespējams bez pirmapstrādes. Tomēr, mūsdienu cilvēks vienkārši vajag iepriekšēju attīrīšanu. Pārtikas sliktas kvalitātes un līmeņa vides piesārņojuma izraisīt smagas zarnu. Indes uzkrātie gremošanas traktā, var iekļūt asinsritē. Divas vai trīs dienas pirms sākuma gavēšanas vislabāk ir doties uz piena un augu pārtikas produkti, izslēdzot no uztura pupas un gaļu. Notīriet zarnu siena rupjo lopbarību. Tas viss nodrošina vieglu pāreju uz bada, labklājību un efektīvu svara zudums.

Ir svarīgi, lai izkļūt ātri. Klasisks izeja no bada tiek uzskatīts šķidruma uzņemšanu un sagremojama barība. Pārtikas jāievada mazās porcijās. Pirmkārt, uzturā būtu jāpiešķir biezenī dārzeņus, salātus, un tad putra un gaļas ēdienus. Par pirmo maltīti labāk piemērota augļu un dārzeņu sulas, kas atšķaidīts ar ūdeni. Bragg outlet ieteicams ēst tomātus, sasilda siltā ūdenī un nomizotus.

Nepareiza bads mājās var izraisīt saindēšanos no ķermeņa, traucējumi lipīdu metabolismu, kā arī muskuļu masas zudumu.

Cikls badošanās 5 dienas

Badošanās 5 dienas pirms pirmās dienas būtu jāņem caureju.  Opcijas tukšā dūšā mājās
 Šim nolūkam 60 g magnija sulfātu, kas izšķīdināts 100 ml karsta ūdens .  Iegūto šķīdumu lieto iekšķīgi kā siltuma .  Nākamajā dienā, mums ir jādara tīrīšanas klizmu, un tad desmit minūšu dušu vai vannu .  Tad nedaudz sālītu ūdeni jānomazgā aizdegunē, tīriet zobus un mēli ar mīkstu suku .  Tad noskalo muti un rīkles risinājumu cepamais sodas un kālija permanganāta .  Pēc ūdens procedūras, kas nepieciešamas, lai veiktu sevis masāžu vai masāžu vispārējo nomācošs līdz gaiši ādas apsārtums .  Pēc masāžas - obligātie vingrinājumiem un pastaigāties svaigā gaisā .  Diena, kad pārtika atturēšanās jāpiepilda fizisko un garīgo darbu, pozitīva komunikācija .  Ir nepieciešams reģistrēt izmaiņas indeksiem pulss, temperatūra, asinsspiediens, elpošanas ātrumu blog badošanās .  Ražo badošanās 5 dienas mājās iedarbība, ir jānodrošina pareizu uzturu atveseļošanās laikā .

Mēness kalendārs badošanās

Lunar bads uz septiņām dienām jāveic tikai otrajā vai ceturtajā fāzē Mēness ciklu. Mēness kalendāra gavēni norādīja, ka šajā periodā ir dabisks tīrīšana no cilvēka ķermeņa. Pārtika atturība ir labāk sākt nedēļas tā, ka lielākā daļa no dienas bada bija otrajā un ceturtajā posmos Mēness cikla.

Ar kalendārā tukšā dūšā vairāk nekā 14 dienas jāplāno tā, lai izejas bads sakrita ar sākuma Mēness ciklu. Tā uzskatīja, neefektīvu badu pirmajā un trešajā posmos Mēness cikla. Šajā laikā organisms sūta slikti toksīnus. Ēdiens atturība vislabāk veikt 11 dienas pēc jaunā mēness, un 11. dienā pēc pilnmēness.

Яндекс.Метрика