Angļu diēta

Angļu diētas būtība

 Paredzēti Britu diēta 21 dienu
 Britu diēta praktizē daudzām sievietēm, kas vēlas zaudēt svaru, pēdējos daudzus gadus.

Šī svara zudums sistēma ir vienkārša, lēta un efektīva. No uztura būtība ir pārmaiņus no diviem olbaltumvielu un divi augu dienām. Aprēķināts britu diētu 21 dienas, kuru laikā nodrošina gandrīz pilnīgu likvidēšanu tauku no uztura. Aizliegts trīs nedēļas ir smalkmaizītes, baltmaize, makaroni, kartupeļi, cukurs, un vēlāk vakariņas (pēc 19:00) un "uzkodas".

Menu Angļu diēta

Pirmie divi dienas ir pienaini graudu fāze, kas ir organisms gatavošanās gaidāmajām izmaiņām ēdināšanā. Šajās dienās, brokastis ir 1 gab rupjmaizes, 1 glāze piena. 12:00 līdz 19:00 atļauts dzert 1 glāzi piena, bet pulksten 15:00, papildus 1 tasi piena, jūs varat ēst vienu gabaliņu rupjmaizes. Vakarā, teiksim 1 tasi tomātu sulas.

Olbaltumvielu fāzē raksturo četras ēšanas. Brokastu ēdienkarte ietver British diēta: nesaldinātas kafija ar pienu, gabaliņš rupjmaizes, ½ ēdamkaroti medus un sviestu. Pusdienās 12:00 ideālos 150-200 grami vistas vārītas gaļas, tasi buljona, gabaliņš rupjmaizes un 2 ēdamkarotes zaļie zirnīši. 15:00 jums ir dzert vienu glāzi piena, jūs varat aizstāt tēju ar ½ ēdamkaroti medus. Vakariņas 19:00 vajadzētu būt divas olas vai 50 grami siera (zivis, gaļa, zema tauku šķiņķis). Kā opcija var izmantot glāzi kefīra.

Neskatoties uz to, ka otrais posms sauc augu menu šajās dienās British uzturs ietver augļus. Brokastis šajā posmā ir tikai divi apelsīni vai tikpat daudz ābolu. 12:00 vajadzētu ēst dārzeņu zupa bez kartupeļiem, salātiem, kas, ja ir vēlēšanās, var aizstāt ar dārzeņu ragū par augu eļļu, kā arī kādu rupjmaizes. 15:00 atrisināts augļus, izņemot banānus. Vakariņas 19:00 ierosina tējas tasi un ½ ēdamkaroti medus.

 Start angļu uzturs atsauksmes un izstrādātāji ir stingri ieteikts divām dienām piena graudu posmā
 Ieteikumi iepriekš, jūs varat mainīt izvēlni, vienlaicīgi ievērojot pamatprincipiem sistēmas un sniegt nepieciešamo kaloriju pārtiku (1000 kcal / dienā).

Start angļu uzturs atsauksmes un izstrādātāji ir stingri ieteikts divām dienām pienaini graudu skatuves, pēc tam jūs varat sākt jebkuru no šiem diviem periodiem. Pēdējos 21 dienas britu diētu ieteicams ievērot diētu piena skatuves, vai arī tikai uz dzeramo ūdeni. Pēc diētu, jūs varat atgriezties pie parastā uztura. Atkārtojiet britu uzturs var būt ne agrāk kā sešus mēnešus pēc iepriekšējā kursa.

Rezultāti Angļu diēta

Kā vērtējumiem, British uzturs ir ļoti efektīvs: samazinot ķermeņa tauku uz sāniem, dažos gadījumos pazūd celulīts parādās viegluma organismā. Atbilstība ierosinātās elektroapgādes sistēmas ļauj zaudēt svaru 21 dienu laikā pēc 8-12 kilogramiem. Turklāt vairumā gadījumu, zaudēja svaru netiek atgriezta.

Lai gan vēlams rezultāti British uzturs var būt blakusparādības, kas parādās kā caureja un vājumu, it īpaši beigās trešās nedēļas. Tāpēc, pirms mainot pastāvīgo diētu ieteicams konsultēties ar ārstu. Britu diēta var novest pie trūkumu būtiskiem elementiem organismā, tāpēc par tā ievērošanu vajadzētu lietot multivitamīnus Turklāt makro-un mikroelementus, īpaši hromu un dzelzi.

Яндекс.Метрика