Diēta aptaukošanos

 Features pārtikas diētu aptaukošanos
 Aptaukošanās - viena no galvenajām veselības problēmām, ar ko saskaras cilvēce šodien. Liekais svars ir saistīta ar tādām nopietnām slimībām kā diabēts, deformēties osteoartrīta, hipertensija, ateroskleroze. Bez tam, liekais svars ir kosmētisks defekts.

Bariatrics

Par aptaukošanās ārstēšanai, izmantojot trīs veidu sekas: nav narkotiku, narkotisko un ķirurģija. Non-zāļu terapija ietver pacienta izglītību individuāli vai īpašām grupām, paplašināšanos, fizisko aktivitāti un labu uzturu. Tas ir labojums ēšanas paradumiem ir ļoti svarīga. Nē uzturs nevar sagaidīt būtisku ietekmi. Pat tad, ja personai, zaudēt svaru, un rezultāts būs īslaicīgs.

Tradicionālā diētu aptaukošanās

Būt liekais svars - tas ir galvenokārt lieko taukaudu .  Normalizēt ķermeņa svaru un uzlabot formu, kas vajadzīga, lai izpildītu tauku dedzināšana diētu .  Protams, jebkura varas sistēma, ierobežojot uzņemto kaloriju ir diēta dedzināšana tauku .  Pēc samazinot enerģijas plūsmu no pārtikas, jūs saņemsiet organismam tērēt savas rezerves (taukaudus) .  Diēta aptaukošanās ziņā ārsta - sabalansēts uzturs .  Pamatprincips šo diētu ir samazināt kaloriju ikdienas ēdienkarti par 20-30%, kas ir vidēji deficīts 800-1,200 kalorijas dienā .  Turklāt, uzturā samazināja tauku, jo īpaši dzīvnieku izcelsmes .  Tiek pieņemts, ka minimālā summa treknu produktu uzturā palīdz zaudēt svaru ātri un neatgriezeniski .  Šī diēta aptaukošanos Satur relatīvi lielu daudzumu komplekso ogļhidrātu, šķiedrvielu .  Šīs vielas samazina apetīti un palīdz sasniegt pilnību bez pārēšanās .   Low-carb diēta - uzturs dedzināt taukus
 Līdzsvarot pamata pārtikas sastāvdaļas uzņemas ikdienas uzturā, un 60% ogļhidrātu, 25% olbaltumvielu un 15% tauku. Ēšana ir ieteicams 4-5 reizes dienā mazās porcijās. Brokastis ir aptuveni 25% no ikdienas kalorijām, pusdienas - 35%, vakariņas - 20%. Divas ēdienreizes - pusdienas un pēcpusdienas tēja, ikvienam vajadzētu būt apmēram 10% no ikdienas kaloriju izvēlnē. Vakariņas ir nepieciešams 4 stundas pirms miega, vēlams pirms 20 stundām. Tradicionālā diētu aptaukošanās palīdz zaudēt svaru 1 kg nedēļā. Kopējais svara zudums gaitā 7-10 kg svara zudums, uzturs un noņem tauku, nevis muskuļu. Tips ārsti kaloriju uzņemšanu un sadalīt maltītes bieži vien ir grūti panākt pacientam ar aptaukošanos. Galu galā, ēst sabalansētu veselības uzturu, dedzināt taukus, prasa pacietību un gribasspēku. Rezultāti ar šo diētu nebūs pārāk ātri, bet jūsu veselība necietīs.

Tauku dedzināšanas diēta

Mūsdienu izpratnē diētu, dedzināt taukus, lai būtu efektīva īsākā laikā .  Mazkaloriju diētām un badošanos, lai samazinātu ķermeņa svaru var ieteikt tikai tad, kad ar izteiktu aptaukošanos slimnīcā .  Diēta dedzināšana tauku atrastas zemu ogļhidrātu pārtika .  Metodes ierobežo ogļhidrātu uzturā ir balstīta uz zinātnisku izpratni par vielmaiņas .  Zinātnieki zina, kas ogļhidrātu pārtikas būtībā paaugstinātu cukura līmeni asinīs un tiek izmantots kā enerģijas .  Ja tie ir izslēgti - organisms būs jāpāriet uz citu enerģijas avotu, lai atbalstītu savus iztikas līdzekļus .  Šī diēta noņem taukus un palīdz zaudēt svaru, cik drīz vien iespējams .  Īpatnība ir tā tauku dedzināšana diētu nelīdzsvarotība .  Šāds ēdiens ir slikti panes nieru, aknu, sirds .  Tas nav nepieciešams ierobežot ilgtermiņa ogļhidrātu pārtika .  Plus tauku dedzināšana diētu var saukt tās ēstgribas nomācošas efekts .

Яндекс.Метрика