Astronautu diēta

B  Astronauti diēta ļauj 20 dienas zaudēt 20 liekiem kilogramiem
 tas ir uzturs no astronauti

Astronautu diēta ir pazīstams kā viens no toughest, garš, bet tajā pašā laikā veiksmīga svara zaudēšanas sistēmu.

Neskatoties uz to, ka nosaukums šī diēta nozīmē savienojumu ar telpu, bet ar starpgalaktiku lidojumam, viņa nav nekāda. Saskaņā ar dažu versijām, tas ieguva savu nosaukumu no uztura, jo tās smaguma un sarežģītības atbilstību, bet citi salīdzināja likmi par kilogramu ar ātrumu kosmosa lidojumu zaudējumiem. No uzturā astronauti rezultāti tiešām liels - 10 kilogramus 20 dienas. Diētas būtība ir izmantot zemu kaloriju un barojošu pārtiku, kas ir ātri sagremo un gandrīz pilnībā uzsūcas organismā.

Menu diēta pārstāvēto galvenokārt olbaltumvielu produkti un tajā pašā laikā astronauti izslēgt pārtiku, kas bagāts ar šķiedrvielām. Par diētu nevar pievienot pārtikas sāli, cukuru un pikantās garšvielas, ieskaitot pipariem. Astronauti uzturs ietver četras ēdienu, bet gadījumā, ja bada starp ēdienu, var būt "Bite" formā tasi jogurts. Priekšnoteikums Šīs sistēmas svara zudums, tāpat kā lielākā daļa citu, ir pārmērīga dzeršana.

Menu diētu astronauti

Pirms "sēdēt" uz diētu astronautu nepieciešams objektīvi novērtēt savu spēku, it īpaši gribasspēks izturēt stipri ierobežotas, jo ēd nedaudz mazāk spēka.

Spriežot pēc atsauksmēm par diētu astronautu, saglabāt divdesmit dienu periods bez pārtraukuma pārvaldīt vienībām.

Brokastīs vajadzētu izdzert tasi nesaldinātas melnās kafijas vai tasi jogurts. Turklāt, tas atļauts ēst vienu olu, kuru jūs varat vai nu vāra vai cep sausas pannas bez eļļas.

Kā pusdienu maltīti uzturs astronauti iesaka vārīta vistas gaļa (ne vairāk kā pusi no visiem putniem), 0, 5 litri buljona un nesaldinātas kafiju vai jogurtu.

Uzkodas laikā vajadzētu ierobežot kafiju vai glāzi kefīra.

Vakariņas ir līdzīgs pusdienām, bet, ja izsalkums ir spēcīgāka gribasspēku, atļauts ēst 200 gramu beztauku jogurtu.

Tie, kuri nav bail diezgan stingri ierobežojumi pārtikā, tiks apbalvoti ar šīs diētas astronautu rezultātiem zaudēto kilogramu formas un "Gone" apjoma centimetriem.

 Visā uzturā astronauti nepieciešama katru dienu pietiekami lielos daudzumos dzert nekādas soda
 No uzturā ir arī nepieciešams, lai novērstu: pakāpeniski palielināt kaloriju saturu pārtikā patērē, cenšas izvairīties no trekna un cepta pārtika, kontrolēt patēriņu Foods bagāti ar šķiedrvielām.

Ieteikumi diētu

Lai nodrošinātu, ka rezultāti bija visaugstākā, un diskomforts ar diētu astronautu - minimumam, ieteicams uzklausīt dažiem ierosinājumiem:

  • Sakarā ar to, ka uzturs astronauti ietver diezgan kalsns diētu, ir skaidrs, ka organisms saņems mazāk nozīmīgu daļu no nepieciešamajām uzturvielām. Šīs problēmas risinājums ir, lai saņemtu papildu vitamīnu un minerālvielu kompleksu.
  • Visā ikdienas uzturā jābūt diezgan liels skaits negāzēto dzeramo ūdeni - tas būs ne tikai neass sajūtu bada, bet arī, lai attīrītu organismu.
  • Diēta astronauti kontrindicēta cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar gremošanas orgāniem vai zarnās.
  • Sakarā ar to, ka visā periods svara zudums ir kontrindicēta intensīvu izmantošanu, beigās diētas var saskarties ar problēmu, saggy ādas un trūkst muskuļu tonuss. Šajā sakarā, ir ieteicams, lai atgrieztos parastajā uzturā veltīt pietiekami daudz laika, lai fiziskiem vingrinājumiem.
  • Neskatoties uz to, ka atsauksmes par uzturā astronauti raksturotu to kā ļoti efektīvs veids, kā zaudēt svaru, nav rasties kārdinājums ķerties pie tā, un biežāk nekā vienu reizi gadā.
Яндекс.Метрика