Diēta Inna Volovicheva

 Inna Volovicheva - razrabotchitsa uzturs
 Kas ir diēta Inna Volovicheva

Daudzu diētām efektivitāte ir saistīts ar to, ka tie ir paredzēti ar profesionāliem dietologiem un ārstiem, diēta Inna Volovicheva nav līdzīgi šajā attiecībā uz citām sistēmām, kā zaudēt svaru, jo tas tika izstrādāta ar vienu no dalībniekiem realitātes šova "Dom-2". Inna Volovicheva caur tiesu un kļūda varēja attīstīt savu sistēmu svara zudums, kas sintezē esošo diētu un personiskās piezīmes.

Par spīti daudzajiem pozitīvas atsauksmes par diētu Inna Volovicheva, sabiedrības apliecinājums par tās efektivitāti ir ļoti razrabotchitsa, kas izdevās zaudēt apmēram 40 kilogramus.

Savā kodols uzturs Inna Volovicheva ir sistēma, pareizu uzturu - izslēgšana no uzturā neveselīgu pārtiku un aizstājot tos ar veselīgu un pilnvērtīgu pārtiku. Saskaņā razrabotchitsa sevi, ne noslēpumus zaudēt svaru tas nav pats svarīgākais, ko vajadzētu būt bruņots ar šādu sistēmu, ievērojot varas - ir gribasspēks. Diēta Inna Volovicheva - cīņa ar kārdinājumu, jo visā laikposmā tā atbilstību nevar būt salds, miltus, sāli un cepta pārtika, banāni, vīnogas, mango, kā arī alkoholu.

Posmi diētu

Lai par ķermeņa vieglāk pārcietusi stresa situāciju, kas saistīta ar dramatiskas izmaiņas uzturā, Inna Volovicheva iesaka sākt diētu ar mācībām - pakāpenisku atcelšanu no uztura aizliegts pārtiku.

Otrais solis - tieši uzturs, kas ilgums nedrīkst pārsniegt 3-4 nedēļas.

Diēta Inna Volovicheva, atsauksmes apstiprināt atbilstību ļauj šonedēļ zaudēt 3-4 liekiem kilogramiem.

Atsevišķas posmi var saukt no šīs sistēmas, kas notiek pakāpeniski. Daži diētu uzskatu trūkums daudziem diētām ir tā, ka pēc pabeigšanas svara noteikti atgriezīsies. Šī parādība parasti saskaras tie, pēc diētas uzbrukumiem ledusskapja un nodrošina aizrauties ar to, kas ir vēl pirms dienas noliegt sevi. Tas ir dabiski, ka pēc tam, kad piedzīvo stresu organisms mēģina nodrošināties sevi ar vēl lielāku spēku sāk likt jaunu tauku. Šī iemesla dēļ, pēc diētas Inna Volovicheva jāturpina uzraudzīt porciju lielumu un kalorijas.

Principles of diētu

Lai zaudēt svaru, jo nav laika Inna Volovicheva iesaka:

  • Diena sākas ar graudaugu, vēlams auzu ar augļu gabaliņiem. Tiem, kam nepatīk graudaugu diētu izvēlni Ina Volovicheva pasniedz brokastis formā olas, sieru, ābolu šķēles, salātu un zaļo tēju bez cukura.
  • Atļautie un ieteicamās pārtika ietver augļus, dārzeņus, vārītas gaļas, jūras veltes, un būtu regulāri patērēt sulas.
  • Pārtikas pēc 18.00 - aizliegta. Ja izsalkuma lēkmes pārāk sāpīgi, jūs varat ēst greipfrūtu vai izdzert glāzi kefīra.
  • Diēta - priekšnosacījums diēta Inna Volovicheva. Jums ir jācenšas nodrošināt, ka maltītes katru dienu vienā un tajā pašā vietā un tajā pašā laikā.

 Saskaņā ar Ina Volovicheva dienu uzturā vajadzētu sākt ar auzu
 System svara zudums Ina Volovicheva neaprobežojas ar pareizu uzturu, razrabotchitsa iesaka pievērst īpašu uzmanību jāpievērš fizisko aktivitāti un vannu. Tie, kuri vēroja cīņu ar lieko svaru Ina televīzijā, ir zināms, ka, paralēli viņa cīnījās ar citu viņa atkarības - smēķēšanu. Visi tie, kas nolemj sekot viņas piemēram un vienu šāvienu "nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu", tā iesaka gadījumā spēcīgu tieksmi pēc tabakas lietošanu žāvētiem augļiem.

Diēta Menu Inna Volovicheva

Kā variants var uzskatīt pēc diētas izvēlnē Ina Volovicheva.

Brokastis ir obligāti jāiekļauj nesaldinātas un nesālītu putru uz ūdens, jūs varat pievienot gabalus svaigu augļu, izņemot banānus un vīnogas. Dzērieni, priekšroka būtu jādod apelsīnu vai greipfrūtu sulu.

Pusdienās, ir ieteicams ēst sautētu vai tvaicēti dārzeņi, zivis, gaļa iet mājputnu salāti satur svaigus dārzeņus un greipfrūtu sulu.

Kā vakariņas uzvalks 200g vārītas vistas (bez ādas) un dārzeņu salātiem.

Diēta Inna Volovicheva tās precīzu atbilstību varētu panākt ievērojamu progresu cīņā pret aptaukošanos, un tādējādi atgūt pārliecību par savām spējām un viņu skaistumu.

Яндекс.Метрика