Diēta Lydia Ionova
 Galvenais princips uzturā Ionova Lydia ir visaptveroša pieeja problēmai aptaukošanās, ne tikai kaloriju skaits pārtiku ēst.

Šodien Liekais svars - problēma plaši izplatīta. Tas ir ne tikai veselības apdraudējums, bet arī pasliktināšanās dzīves kvalitāti. Cilvēki, kuri ir aptaukošanās, izmēģināt dažādus veidus, kā tikt ar to galā. Ionova metode efektīvi palīdz tikt galā ar lieko svaru, neierobežojot savu ķermeni, izņemot uz ilgu laiku rezultātu un būtiski uzlabot dzīves kvalitāti.

Diēta profesionāļi

Lydia Ionov - pirmais dietologa Krievijas, apmācīts pie pasaulslavenā skolu aptaukošanās ārstēšanai (Cambridge, UK). Kompetence pārtikas Lydia joni un speciālisti klīnika ārsts Ionova ®   apstiprina fakts, ka 2007. gadā, klīnika tika piešķirta balva "Profesija - Life", kas tiek piešķirts tikai tad, kad ir visaugstākā profesionalitāti. 2008. gadā piecas pētniecības dokumentiem bija pirmā slimnīca Krievijā, Eiropas kongresā par aptaukošanās problēmu Ženēvā pieņēma. 2009.gadā, Lydia joni un speciālisti klīnikas un pirmais Krievijā, lai saņemtu Eiropas sertifikātus aptaukošanās ārstēšanai Cambridge.

Dr. Ionova balstīta diēta - veselīgus paradumus

Lydia Ionova izstrādāta elektroapgādes sistēma, kas kļūst daļa no veselīga dzīvesveida. Kad diētas Ionova svarīgi iekļaut uzturā veselīgu pārtiku, tajā pašā laikā ļaujot samazināt lieko svaru un palikt veseliem, tad ir ierobežojums kaloriju diētu Ionova spēlē ne galveno lomu.

Rapid svara zudums ir pilns ar sekām savu veselību un zaudēto svaru ātri drukāti atpakaļ. Diēta Lydia joni nav paredzēta tūlītēju efektu, drošs ātrums svara zudums atrodas PVO ieteikto līmeni.

Ar šādu ilgtermiņa diēta organisms būs netrūkst būtisku olbaltumvielas, vitamīnus un minerālvielas.

Tiek uzskatīts, ka spēks aptaukošanās obligāti ietver skaita samazināšana un dažādas pārtikas ēst. Man savukārt pastāvīgi piedzīvo psiholoģisku diskomfortu, jo tā ir ierobežota izvēles brīvība.

Diēta ārsts Ionova balstīta uz brīvu izvēli diētu. Produkti tajā sadalīti 6 grupās:

  • Cieti;
  • Dārzeņi;
  • Augļi;
  • Proteīna produkti;
  • Piena;
  • Tauki.

Cilvēks tiesības izvēlēties ēst pārtiku no šīm kategorijām, kas ļauj jums izvēlēties ēdienus individuāli un saskaņā ar savu garšu. Saskaņā ar lielāko daļu joniem garša uz pārtiku ir svarīgs galvenais punkts, lai atbrīvotos no papildu kilogramiem.

Tas ir svarīgi ne tikai, lai samazinātu lieko svaru, bet vienmēr paturiet to jaunajām robežām. To var panākt, ja persona ir iestatīts uz līmeņa režīma labo paradumiem un veselīgu uzturu. Veidojot labus ieradumus ar diētu ārstu joniem notiek pastāvīgi, veselīga ēšana kļūst par neatņemamu daļu no jaunu dzīvesveidu. Pēc bet liekais svars samazinās vēlmi ēst taukskābju, cepta, cieti saturošiem pārtikas produktiem un cukurotiem produktiem. Tādēļ saskaņā ar atsauksmēm, uzturs Ionova viegli pietiekami, lai izturētu ilgu laiku.

Dr. Lydia Ionova nepadara viņa metodi noslēpumu. Saskaņā ar viņas autorības šodien izlaida divas grāmatas. 2013. gadā savā grāmatā "Veselīgs ieradumi. Diēta ārsts joni "viņa atklāja noslēpumus viņa programmu. Un 2014. gadā savā grāmatā "Veselīgas Receptes" Dr. Ionova liecina, ka sabalansēts uzturs var būt garšīgs un daudzveidīgs!

No būvējot diētu Ionova princips

 No būvējot diēta izvēlnes Ionova princips

Pamats diētu Ionova - speciāli izstrādāts pārtikas piramīdu, uz kuriem tas ir ieteicams, lai sagatavotu ēdienkarti dienu. Svarīga prasība ir samazināt patēriņu pārtikas produktiem ar augstu glikēmisko indeksu, un aizstāt tos, un iekļaušanu pārtikas produktu, kas ir zems glikēmiskais indekss. Saskaņā ar šo normu, labvēlīgi apstākļi aktīvā svara zudums, sadalot lieko tauku audus.

Glikoze - ātrākais un pieejamu enerģijas avots organismā. Ēšanas, karsējot kas atbrīvo nelielu daudzumu glikozes provocē izmantot savas rezerves enerģijas no tauku depo. Review, diēta šie joni ir labvēlīgs veselībai "blakusparādības", kā normalizēt cukura līmeni asinīs un asinsspiedienu.

Saskaņā ar piramīdas veselīga dzīvesveida par diētu joniem grupai cieti saturošiem pārtikas produktiem ietver pilngraudu vai kliju maizi, makaronus, pupu produkti, graudaugus un kartupeļus. Cieti saturošiem pārtikas produktiem netiek iekļautas vakariņas un laipni no rīta.

Augļi un dārzeņi, saskaņā Ionovoj diēta jābūt klāt uzturā pietiekamā daudzumā ceļā uz slimness un svara saglabāšanas soli. Šis dārzenis ir ieteicams iekļaut visas maltītes un jebkurā daudzumā.

Grupa olbaltumvielu produktu nosacījumu liesu gaļu, putnu gaļu vai zivis, olas, zema tauku satura siers un biezpiens, un pākšaugus. Ieteicams veids, kā sagatavot olbaltumvielu pārtika ir vārot, braising, grauzdēšana, tvaicējot vai grilēšanai. Olbaltumvielu produkti tiek izplatīti divu vai vairāku ēdienreižu dienā, ieskaitot pusdienas laikā.

Ar piena produktiem ietver zema tauku satura pienu un dažādus piena produktus ar zemu tauku saturu, ja nav sava cukura un pildvielas, kas satur to. Piena produkti var patērēt visu dienu, ieskaitot vakara stundās.

Uz diētu jonu lai normalizētu lipīdu vielmaiņas uzturā jābūt klāt tauki, bet ne visi, un noderīgs dārzenis. Paši, "sliktā holesterīna" tie satur, tādējādi aktīvi cīnīties pret tiem. Tauku grupa, atbilstoši diētas joniem noderīgas ietver augu eļļas, sēklas, riekstus un dažādas salātu mērces, pamatojoties uz naftu.

Ūdens daudzums dzērumā dienā pēc diētas joniem nedrīkst būt mazāks par iegūtajiem reizinot svaru (kg) 30 ml numuriem.

Šis raksts tika sagatavots, pamatojoties uz vietas http://www.welcomediet.ru/

Citējot materiālus, atsauce uz avotu rakstu http://www.welcomediet.ru/ aizsargātas.

Яндекс.Метрика