Diēta kāpnes

Diēta zaudēt lieko  Features diētu kāpnes
   svars tagad piedāvā neskaitāmas, bet uzturs ir ideāls kāpnes iet uz cilvēkiem, kas nevēlas tērēt šausmīgs bada streiku. Kā uzskata uztura kāpnēm ir ērti, jo cilvēki sagatavot pārtiku iepriekš par diētu piecas dienas un psiholoģiski gatava konkrētai diētu.

Metodes kāpnēm Diēta svara zudums

No kāpnēm superpohudeniya uzturs metodika ir ļoti vienkāršs un sastāv no pieciem posmiem. Katru dienu diēta - tas ir jauns posms, pildot savas individuālās funkcijas. Programma ir sadalīta piecās daļās, ne tikai strauju zudumu lieko svaru, bet arī palīdz psiholoģiski virzīties uz to, kas bija paredzēts rezultāts: jauna diena - jaunā līmenī - jaunu rezultāts. Lai palielinātu savu motivāciju, jābūt uz papīra, lai pārstāvētu kāpnēm, kur katrs pakāpiens ir atzīmēta ar rezultātu padarītā darba:

I. tīrīšana posms;
  II. Ārstnieciskā posmu;
  III. Enerģijas līmenis;
  IV. Būvniecības stadijā;
  V. Burn soli.

Pirmā diena diētu kāpnēm - "tīrīšanas"

Ēdienkartē minerālūdens un 1 kg ābolu un visādas parasto aktivēto ogli.

Šī diena ir ļoti svarīga: jums patīk tīrīt savu ķermeni no uzkrātā ilgā periodā toksīnu un arī sagatavot viņu turpināt diētu. Šis solis kāpnes diētām, atsauksmes, ne tikai palīdz tīrīt zarnas, bet arī paātrināt vielmaiņu.

Aktivētā ogle absorbē toksīnus, rūdīts izkārnījumos un toksīnus, un ir daļa no ābolu pektīns stiprinās aktivēto ogli būs paaugstināt vielmaiņu un samazina apetīti. Minerālūdens dienas laikā būs ne tikai veicinās izdalīšanos toksīniem, bet sniegs pietiekams skaits šūnu ir visa nepieciešamā mitruma un minerālvielas.

No diētas rezultāti pirmajā dienā kāpnēm - tīrīšanas gremošanas trakta, gatavošanās nākamajam posmam uzturu un atbrīvojoties no 1 līdz 2 kilogramiem.

Otrā diena diētu kāpnēm - "reģenerācija"

Ēdienkartē 1 litru jogurta, biezpiena un 600 g minerālūdens bez gāzes.

Pēc ārstēšanas, jums ir atjaunot zarnu mikrofloru, palielināt skaitu labvēlīgu bifidobaktēriju kolu. Labākais līdzeklis, tas ir piena produkti. Tie ir ne tikai avots noderīga cilvēka bifidobaktēriju un lactobacilli, bet arī normalizē absorbciju bārkstiņām zarnu sienā.

Pēc pirmapstrādes zarnās, visi pienskābes baktērijas būs jāstrādā diezgan aktīvi. Rezultāti kāpnes uzturs liecina, ka otrais posms ir arī terapeitisks. Jogurts un biezpiens, kas ir probiotikas efektu, var novērst dažādas zarnu infekcijām, atjaunot mikrofloru.

Diēta superpohudeniya kāpnes, lai varētu otrajā dienā zaudēt apmēram divus kilogramus liekā svara. Tas ir saistīts ar nelielo skaitu kalorijas sieru un jogurtu. Tāpat kā pirmajā dienā diētu, organisms aktīvi izmanto savas tauku rezerves.

Trešā diena - "enerģija"

Menu: medus 2 ēdamk. karotes; 300g rozīnes; minerālūdens bez gāzes.

Galvenais mērķis trešā posma uzturā ir aizpildīt enerģijas kāpnes, zaudēja organismā iepriekšējo divu dienu laikā. Ar šo uzdevumu lieliski tikt galā produktus ar lielu daudzumu glikozes. Interesanti, svara zudums diētas kāpnes ka dienā palēninās. Bet neuztraucieties. Tikai glikogēna krājumus par divām dienām ir izsmeltas, un bez tā sairšana tauku šūnās nav iespējama. Tāpēc šajā posmā, produkti tiek ieviesti, kas satur noderīgu cukuru. Organisms nav jābūt stresa situācijā, kā tas notiek ar citiem diētām. Glikoze nepalielina tauku slāni un atbalstīt spēku par dienu.

Pārskats  Princips uzturs kāpnes
 Diēta autokāpnes trešajā dienā ļauj nedrīkst zaudēt vairāk nekā 1, 0 kg liekā svara.

Ceturtā diena - "celtniecība"

Ēdienkarte: 0, 5 kg vistas krūtiņas vai tītara gaļu; minerālūdens bez gāzes.

Diēta kāpnes šajā periodā mērķis ir arī likvidēt lieko svaru. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ķermenis piedzīvo zināmu šoku: modificēts uzturs maina asins sastāvu, biežumu šūnu dalīšanās. Daudzu iekšējo orgānu ātrums var kļūt lēnāks. Tādēļ šajā posmā būtu jāiekļauj uzturā dzīvnieku olbaltumvielas. Par šo ideālu vistas. Turklāt tā ir olbaltumviela noderīgus mikroelementus, vitamīnus un minerālvielas pat. Ceturtais solis autokāpnes superpohudeniya diētu paātrina atjaunošanos un tādējādi nepārkāpj procesu zaudēt lieko svaru. Dienas laikā cilvēks zaudē 0, 7, 1 3 kg.

Piektā diena diēta kāpnes - "dedzināšana"

Menu: 200 grami auzu putra (vāra ūdens); augļi un dārzeņi savā neapstrādātā veidā uz 1 kg; minerālūdens bez gāzes.

Šajā posmā no diētas kāpnēm sadedzināt vairāk tauku. Tas tiek panākts, radot organismā dēļ uzņemšanas "miris" šķiedras no auzu un "live" no augļiem un dārzeņiem - negatīvu enerģijas bilancē. Fiber šķeļ uz ilgu laiku, un tas ir organisms tērē savus papildu rezerves. Mūsu gadījumā - ir zemādas tauki. Tātad tas rada negatīvu enerģijas bilanci, lai efektīvi samazinātu svaru.

Turklāt, proteīnu toksīni tiek neitralizētas ar sabrukuma augu šķiedras ietverto augļiem un dārzeņiem. To porainā struktūra kā sūklis uzsūc visus toksīnus zarnās.

Kā uzskata uztura kāpnēm dod rezultātu zaudēt svaru, kas dienu no 1 līdz 2, 5 kg.

Un pēc tam?

Rezultāti ir lieliski diēta kāpnes. Tās ļauj ne kaitējums veselībai ir viegli atbrīvoties no nevajadzīgiem kilogramiem. Šajā atjauno gremošanas traktu. Nav nepieciešams, lai mainītu savu ikdienas rutīnas. Ja vēlas, uzturs kāpnes var jebkurā laikā tikt atkārtoti, un sastāvs produktiem ir ļoti vienkārša, un nav jādomā ar to, kā gatavot kaut ko, vai šo trauku.

Яндекс.Метрика