Diēta Plisetskaya

 Diēta Plisetskaya paredzētas 14 dienas
 Gandrīz katrs no mūsu tautietis zina diezgan kategorisks, bet ļoti precīzu norādi par lielo krievu balerīna Maya Plisetskaya par saglabājot lielisku fizisko formu, "Neēd! ".

Principi diētu Maya Plisetskaya

Patiešām, mērenība ēšanas ķīlas optimālu ķermeņa svaru, un līdz ar to cilvēku veselību. Cīņa pret kaitīgiem ieradumiem garša ir neatņemama sastāvdaļa darbu sevi ceļā uz panākumiem. Uzstājība aktrise balets uz savu formu ir atspoguļots uzturā Plisetskaya. Tajā pašā laikā, tiem, kam ir gribasspēks, kā arī pie tā, piemēram, izvēlnē divas nedēļas, ņemiet vērā, ka šajā periodā izdodas atbrīvoties no 8-10 kg.

Par diētu Plisetskaya paredzēts četrpadsmit dienu, izslēgt no uztura šokolādes un kafijas, jebkuras garšvielas, visiem piena produkti, olas un gaļu. Nav atļauts ēst tomātus un kartupeļus. Lai nodrošinātu organismu ar proteīnu reizēm atļauts zvejot. Diēta sastāv galvenokārt no lēcām, auzu, miežu, un svaigu augļu un dārzeņu. Īpaši ieteicama brokoļus.  Auzu uz ūdens - brokastu diētu Maya Plisetskaya

Sample menu uzturs Plisetskaya

Lai palīdzētu visiem, kas vēlas, lai sniegtu piemēru diēta var būt balerīna, viņa vienmēr jāsaglabā. Kopumā, tas var būt self-vadīties sarakstus atļauto un aizliegto pārtiku. Tātad, brokastīs ir labāk sagatavot putra uz ūdens, pusdienās ēst salātus un zupu, un vakariņām - vārīta zivs ar rīsiem un svaigiem dārzeņiem. Starp ēdienreizēm, jūs varat organizēt uzkodas ar svaigiem augļiem.

Svarīgs nosacījums diētu Plisetskaya ir fakts, ka pēc tā pabeigšanas nedrīkst pārslogot savu ķermeni ar augstu kaloriju pārtikas produktiem un ēdieniem ar augstu glikēmisko indeksu. Šajā gadījumā, vairāk nekā kompensēja tā zaudēja diētas svara laikā.

Tāpat neaizmirstiet par obligātu klātbūtni fiziskām aktivitātēm, kā arī par to, ka atkārtota uzturs Plisetskaya vajadzētu būt ne vairāk kā reizi divos mēnešos. Pirms sākat uzturs balerīna ir obligāti jākonsultējas ar savu ārstu.

Яндекс.Метрика