Diēta Queen Margarita

B Queen Margarita - radītājs uzturā 9 dienas
 tas ir uzturs Queen Margaret of 9 dienas

Queen Margarita - dietologs, kurš varēja izstrādāt efektīvu sistēmu, svara zudums, nāca nodegustēt daudzus krievu slavenības.

Ja jūs uzskatāt, baumas, ko Queen Margaret diētu izstrādāti 9 dienas ir palīdzējis slavenais dziedātājs Valeria zaudēt papildus 6 kilogramus.

Diēta Queen Margarita ir trīs aizstājēji sasniedzot monodiets, no kurām katra ilgst trīs dienas. Šī sistēma ir balstīta uz izmantošanu jaudas pilnīgi dažādiem produktiem: rīsu ogļhidrātu, proteīnu bagāts vistas gaļu, bagāti ar šķiedrvielām un vitamīniem dārzeņiem. Pēc atsauksmēm, diēta Queen Margaret s reizēm stājas spēkā, ja tas ir dublēt fiziskās aktivitātes, ūdens procedūras un masāžas.

Menu diēta Queen Margaret s

Šī svara zudums sistēma, kas paredzēta deviņām dienām:

 • 1-3 dienas. Pirmie trīs dienas uzturā tiek ierobežota tikai rīsus. Tas kalpo kā daļa no diētas Queen Margaret ir jābūt vārīti noteiktā veidā. Tātad, vakarā glāze nemazgājies rīsiem jābūt iemērc ūdenī, no rīta, graudaugu izliešanu verdoša ūdens ir vāra to 10-15 minūtes. Brokastīs, jums ir nepieciešams ēst daļu vārītu rīsu, kas atbilstu apjomu vienai glāzei. Atlikušo haoss būtu sadalīts vienādās daļās, ņemot vērā, ka viena šāda daļu vajadzētu ēst, kad katru stundu visas dienas garumā.
 • 4-6 dienas. Šajās trīs dienās priecēs gaļas ēdāji, jo katru dienu tas būs nepieciešams ēst 1-1, 2 kilogramus vistas gaļu. Priekšnoteikums patēriņš šī produkta ir tā trūkums tauku un ādu, kā Jāraugās, pirms vārīšanas. Ieteicamā summa vistas vajadzētu ēst mazās porcijās visas dienas garumā.
 • 7-9 dienas. Pēdējais trīs dienas - dārzeņu, tie ir paredzēti, lai kompensētu ķermeņa trūkst vitamīnu un šķiedrvielu. Attīstīt diētu 9 dienas, Margarita Queen aprēķināt optimālo daudzumu dārzeņu dienā - 800 grami. Tajā pašā laikā viņi var pagatavot vai jēli, bet sālīti, piķelētas vai marinēti dārzeņi, kā lietošana ir aizliegta. Pēc noteikta pēdējo sešu dienu laikā, tradīcija, vajadzētu ēst frakcionētu, Diēta Queen Margarita
 mazās porcijās.

Visā diētu Queen Margaret ir jāatceras, ka pēdējā maltīte būtu jānotiek pirms 19.00, un ka visa pārtika ir vārīti bez sāls, cukura un garšvielām.

Alternatīva Diēta Queen Margarita

Ir vēl viens enerģijas sistēmas, ar Queen Margaret izstrādāta, balstoties uz šādiem principiem:

 • Dzeramais daudz šķidruma. Diena ir ieteicams izdzert aptuveni 2-2, 5 litri ūdens vai zaļā tēja, un šķidrums tiek patērēts ēšanas laikā vai tūlīt pēc tā ir stingri aizliegta. Pirms ēšanas, jūs varat dzert ūdeni, ne vēlāk kā 30 minūtes pirms ēšanas.
 • Frakcionētu jauda. Dienas laikā, jābūt vismaz pieci ēdieni, no kuriem katrs ietver izmantošanu 250-300 grami pārtiku.
 • Aizliegtās produkti, piemēram, maize, makaroni, maize, cukurs, alkohols, mērcēm.
 • Izmantošanas ierobežojums gaļas, zivju un vistu - reizi dienas laikā, ēdiens būtu vārīti pāris.
 • Vienu dienu nedēļā būt izkraušanas - kefīru.
 • Pēdējā maltīte - līdz 19.00.
 • Pildījums ledusskapja "pareizos" produktus. Ledusskapis nedrīkst būt tukšs, jo tas var izraisīt neveiksmes diētu.
 • Saskaņā ar Queen Margherita, diēta būtu jautri. Vai nav pateikt kāds, ka jūs zaudējat svaru. Ja esat saņēmis ielūgumu apmeklēt vai uz restorānu, nav nepieciešams izlikties par upuri uzturā, tas ir labākais, lai izmantotu godu un ļauties ēdieniem dārzeņiem vai gabaliņu zivs, tvaicēti.

Kā atsauksmēm, diēta Queen Margaret s - veids, kā zaudēt svaru ar prieku un veselības pabalstus.

Яндекс.Метрика