Diēta ārsts Bormentalja

"Diēta Dr. Bormentalja" - tā sauc vienu no svara zudums programmas specializētajos klīnikās.

 Diēta ārsts Bormentalja
 Šī metode ir balstīta galvenokārt uz psiholoģisko sagatavošanu pacienta un nodarboties ar to, ko pats nav ieteicams, lai gan grāmata ar aprakstu par šo diētu brīvajā tirgū.

Principi uzturs ārsta Bormentalja

Dietologi, kuri izstrādāti šo diētu, uzskatīja, ka jebkurš aizliegums ir psiholoģiski traucējošs uz personu, un tādēļ uzsver, ka nav produkti, kas būtu aizliegti. Ierobežojums attiecas tikai uz skaitam patērē dienā kalorijas. Sievietēm, skaits ir aptuveni 1200 kalorijas dienā - ar likmi, kas aprēķināta par katru personu atsevišķi. Uz kāda tiks iztērēti tās kalorijas, nosaka personu. Ēd mazāk kaloriju nekā 1200, tas nav ieteicams, tas var novest pie vielmaiņas traucējumiem, lai gan, spriežot pēc atsauksmēm, diēta Bormentalja dažos gadījumos, pacientiem ar zemu ikdienas fizisko aktivitāti nodrošina ikdienas likmi 1000 kalorijas.

Zaudēt svaru ar šo metodi, jums ir nepieciešams, lai iegūtu galda kaloriju, speciālo virtuves svari un vadīt pirmo ieraksta laiks, dienā ēst produktus, to svaru un kaloriju saturu. Pateicoties "pārtikas dienasgrāmata", laika gaitā tas kļūs skaidrs, kuri produkti, cik iederas pieļautajām, piemēram, 1200 kalorijas un nerada šādas diētas psiholoģisku un fizisku diskomfortu.

Sakarā ar individuālu pieeju Bormentalja diēta izvēlne neeksistē - tas var iestatīt neatkarīgi sev, pamatojoties uz personīgo izvēli. Vienīgais, kas ir, saraksts ieteicamo produktu, un vīrietis pagājis psiholoģisko sagatavotību, viņš pamazām nonāca pie secinājuma, ka sagremojami ogļhidrāti un tauki, kas lielos daudzumos - tas ir slikti skaitli, un iet uz vairāk noderīgus produktus.

Vēlams, lai uzturs menu Bormentalja piedalījās gaļa, zema tauku satura biezpienu, olu baltumus, dārzeņus, augļus. Turklāt uzturs ir apsveicami - vakariņas jābeidzas ne vēlāk kā 4 stundas pirms gulētiešanas.

Pēc piešķīruma saskaņā ar procedūru, svara zudums laika gaitā, uztura speciālisti iesaka ne atpaliek no grafika kalorijas, nedrīkst pārsniegt 1600 kalorijas dienā un regulāri badošanās dienām - kefīra, kāposti, citroniem, arbūzi, un citus produktus. Ieteicamais biežums no šīm dienām - vismaz 1 reizi nedēļā.

Īstenošanas posmos metodi svara zudums

 Par diētas ārsts Bormentalja nepieciešama galdiņu kaloriju daudzumu
 Pirmais saņemšana dietologa, kas atbild par svara zaudēšanas programma ar diētu Bormentalja ārstu, pacients intervēja un izrādās cēloni liekā svara. Turēto psiholoģisko treniņu turpmākajās kārtās - konkrētās iekārtas, lai uzlabotu vielmaiņu, pacients tiek mācīts, lai noteiktu pašreizējo badu, māca par veselīgu uzturu pamatus un to, ka pārtika var nebūt vienīgais avots baudu, tīras telpas, kas saistīti ar pārtiku.

Bez tam, pacientiem tiek mācīts īpašu elpošanas tehniku, veicina svara zudumu, uzdot nākotni - pēc beigu pacientam ir jādara, bez palīdzības no ārstiem un varēs patstāvīgi un rūpīgi sagatavotu savu ēdienkarti par diētu ārsta Bormentalja.

Pēc pabeigšanas konkrētā mēnesī cilvēks, viņš atgriezās mājās pazīstamā vidē testēšanas metodiku. Tad viņš iet ar Check-up klīnikā.

Kontrindikācijas uzturs ārsts Bormentalja

Ir atsauksmes par diētu Bormentalja norāda, ka zaudēt svaru, izmantojot diētu nav ieteicams pusaudžiem: pacientiem līdz 18 gadu vecumam, nav nepieciešams, lai centrā praktizē šo metodi, - ir tas, ka viņi nav gatavi fiziski vai psiholoģiski. Turklāt šī sistēma svara zudums ir kontrindicēta pacientiem ar onkoloģiskām patoloģijām, kas cieš no diabēta, psihiskiem traucējumiem, bijis insults, sirdslēkme.

Яндекс.Метрика