Diēta Žukovs

Diēta Dr. Žukovs - jauna metode svara zudums Dr. Žukova, kura pamatā ir efektīva svara zudums principiem attīstīta. Diēta Dr. Zhukova ir iekasējams komplekss, kas apraksta noslēpumus un padomus par labāko rezultātu, un oficiālajā mājas lapā, kas pārstāv šo metodi, ir daudzi raksti par to, kā zaudēt svaru bez kaitējuma veselībai un risku atgriešanos zaudēto svaru.

 Diēta Dr. Zhukova palīdz efektīvi zaudēt svaru
 Atsauksmes par diētu Zhukova nav daudz komentāri dietologi attiecībā uz šo komplektu nekur, tāpēc ir grūti saprast, vai šī metode ir diezgan tik efektīvs, jo nav rakstīt. Atsauksmes par diētu Žukovs ļoti pretrunīgi. Daži raksta, ka metode apdullināšanu, svars iet prom ātri un nenāk atpakaļ, citi raksta, ka tika novērots izšķērdēta nauda un nav pozitīva ietekme uz atbilstību kompleksa principiem.

Arī uzturs izskata Žukovs ļoti līdzīgs uzturs franču dietologa hercoga, ar vienīgā atšķirība ir, ka grāmatas par Dukan Diēta absolūti brīvi atrast elektroniskā veidā, tad no diētas principi ir skaidri noteikti un neprasa nekādas papildu iegādi, un autors diēta ir labi zināms ārsta un dietologs, bet par Dr Žukovs nav ticama informācija nav pieejama nekur citur.

Pamatprincipi un noteikumi diētu Žukovs

Uz lapas iegādāties vai lejupielādēt bez maksas internetā rokasgrāmatas diētu uztura Žukovs pircējs var iepazīties ar 7 paradumiem, kas palīdzēs ātri un efektīvi zaudēt svaru, kā šādi:

  • Maltītes laikā vajadzētu ēst neko jēlu;
  • Izmantojiet piramīdas (sirsnīgs brokastis, pilna pusdienas, vakariņas trūcīgs) principu;
  • Kā es varu pārvietot vairāk;
  • Ēd nelielos daudzumos un bieži;
  • Atcerieties brīvdienu principu;
  • Apsveriet kaloriju no patērētās pārtikas;
  • Sagatavot un īstenot plānus sastādīts.

Atbilstību šiem noteikumiem, manuprāt, palīdzēs ierobežot svaru atbilstīgā līmenī, turklāt uz līdzsvarotu uzturu Žukovs autors iesaka izmantot aromterapiju cīņā pret celulītu, relaksēties pirtī vai saunā, kustēties vairāk, lai izvairītos no stresa, rūpes par sejas un ķermeņa, iespējams palutināt un iepriecināt sevi.

Tāpat, saskaņā ar Dr Zhukova, izlaižot brokastis un pusdienas palikt izsalcis, jūs varat apmānīt ķermeni un sadedzināt kalorijas, kas rada strauju svara zudumu, bet šādi manevri ir labāk neizmantot, jo jūs varat zaudēt svaru un nav izsalcis, un ēd kvalitatīvu pārtiku.

Pēdējā maltīte, pēc vairākuma, vajadzētu beigties 6 pēcpusdienā un 06:00 jūs nevarat ēst jebkuru ēdienu, bet Dr. Žukovs uzskata, ka, ja jūs atņemt ķermeņa tauku iespēju atlikt vakarā, viņš darīs to dienas laikā.

 Diēta Dr. Zhukova stingri ievērots un, ņemot vērā kaloriju uzņemšanu
 Arī Dr. Žukovs nepiekrita viedoklim, ka tas ir nepieciešams, lai pilnīgi novērstu no uzturā "nepareizu" pārtiku, ņemot vērā, ka apkārt tikai jāzina, kad apstāties. Autores viedoklis komplekss arī nepiekrītu vairumam dietologi pret taukiem. Žukovs apgalvo, ka zema tauku satura ēdiens nav ļoti noderīga organisma un tauku tauku nesaskaņas un pilnībā jāizslēdz no uztura augu eļļas un dzīvnieku taukiem, kas jebkurā gadījumā nav iespējama.

Pēc iepazīšanās ar labas paradumiem un uztura autora principiem Žukovs apraksta pamata kļūdu zaudēt svaru, un kā no tiem izvairīties, un pēc tam pārceļas uz praktisku padomu par to, kā mainīt savu dzīvi, lai kļūtu slim un nekad tauki. Galvenais faktors, lai to panāktu, manuprāt, ir pareizā pieeja, lai uzturu. Diēta Žukovs dod ātrus rezultātus, bet tie, kas sekos visus noteikumus un uzklausīt visus ieteikumus un grūti uz ilgu laiku, ir nepieciešams, lai būtu veiksmīga.

Яндекс.Метрика