Diētas nestrādā

Tas nav noslēpums, ka pasaules iedzīvotāju skaits ir strauji nobarošanai. Vienā no saviem ziņojumiem, kurš aicināja aptaukošanās epidēmiju mūsdienu cilvēci. Liekais svars rada sistēmisku traucējumu organismā, izskatu draud hroniskām slimībām un priekšlaicīgu nāvi. Šis vairāku mediju ierobežot pieblīvēts ar visu veidu diētām, kas izrādīties neefektīvs.  Kāpēc diētām nestrādā?

Kāpēc diētām nestrādā

Šajā sakarā eksperti saprata University of Massachusetts medicīnas skolā. Viņi konstatēja, atjautīgi vienkāršo faktu, ka, lai normalizētu ķermeņa svars ir svarīgs ne kvantitāte un kvalitāte degvielas, bet dzīvesveids kopumā.

Tas ir secinājums viņi nāca, analizēti simtiem pētījumu par uzturu un to praktisko īstenošanu rezultātiem. Izrādījās, ka korekcija varu, protams, deva pozitīvu rezultātu, bet viņš nebija spējīgs uzturēt ilgu laiku, tas ir, diētām nestrādā izolēti.

Vai man ir nepieciešams, lai diētu

Gadījumos, kad persona ir pilnībā pielāgot savu dzīvesveidu, protams, arī elektroapgādes sistēmas, efekts sasniegts kopā ar viņu visi turpmākajiem gadiem.

Runājot par dzīvesveidu, jums vajadzētu domāt par kopumu specifiskajiem procesiem. Pirmkārt un galvenokārt ir vajadzīga spēcīga pašdisciplīnu. Jums arī vajadzēs regulāru apkopi pēc savas motivācijas. Protams, ir nepieciešama regulāra sirds, attieksmi pret esošo slimību un zinātnisku pieeju, lai uzturā. Tad nav uzdot sev jautājumu par to, vai uz diētu vai sūdzēties par to, ka diētām nestrādā - gluži pretēji, jebkura izvēlētā diēta būs efektīva.

Poor uzturs

Dažas tautas tendences uzturu no viedokļa medicīnas zinātnē ir nepilnvērtīgs uzturs, var radīt neatgriezenisku kaitējumu cilvēka veselībai.

Sliktākais uzturs ir Atkinsa diēta. Tās būtība slēpjas izmantošanā hiper-olbaltumvielu un ogļhidrātu uzturā samazināšanos zem atļautā fizioloģisko minimumam. Šāds uzturs ir pieļaujama dažos steidzamos gadījumos (piemēram, kad sportists ir nepieciešams, lai konkurētu zaudēt svaru), un pēc tam uz ierobežotu laiku un saskaņā ar ārsta uzraudzībā. Pretējā gadījumā objektīvā realitāte var kļūt hroniskas gremošanas un psihisko slimību. Turklāt, pēc tam, kad ar uzturu svara izsaukto atkal.

Arī, nepilnvērtīgs uzturs ir visas mono-diēta, mazkaloriju diēta vai diēta ar uzsvaru uz jebkuru eksotisku produktu (ābolu sidra etiķi, cepamais soda, aktivētā ogle, fruktoze, greipfrūtu, uc), kā arī diētu ar prasību pret unikalitāti (piemēram, "jaunāko svara zaudēšanas metodes ar jaunākajiem sasniegumiem ").  Ir vērts svars uz diētu - ko darīt?

Par diētu ir svars

Daudzi apgalvo, ka daži diētām nestrādā, jo kādā brīdī sāc stāvēt svaru par diētu. Šo efektu sauc par uztura eksperti plato. Tās izskats ir saistīts ar faktu, ka, ņemot sistemātiska samazināšana patērēto sākotnējā periodā ķermenis piedzīvo savu deficītu ātri un izpaužas atbrīvoties no liekā (īpaši ūdens) kalorijas.

Līdz tam laikam, lieko šķidrumu no organisma tiek iegūts, tas jau ir pienācis laiks, lai pielāgotos dažām jauniem apstākļiem par sevi. Turklāt izmantošana taukaudu daudz ilgāk process nekā atbrīvojoties no šķidruma. Saskaroties ar to, ka uzturs ir svars, nav izmisums. Ir jāsaprot, ka šis process ir dabiski, un jūs virzās pareizajā virzienā. Neapstājas uzdevums, un drīz jūs turpinās "kust".

Turklāt negaidīts efekts pārvarēšanā plato dot kādu uztura traucējumi diētu. Kā izrādījās, tie kalpo kā sava veida stimuls paātrinātu vielmaiņu un svara zudums.

Dažas diētas pārkāpumi jūs varat atļauties vienu vai divas reizes nedēļā, piemēram, nedēļas nogalē. Mums nevajadzētu ļaunprātīgi izmantot šo iespēju laikus nepieciešama, lai atsāktu vēlamo režīmu uzturu.

Ir skaidrs, ka apgalvojums, ka diētām nestrādā, nav skaidru interpretāciju. Lai novērstu svara pieaugumu pēc uzturā vajadzētu apņēmīgi mainīt savu garšas paradumus un dzīvesveidu kopumā.

Яндекс.Метрика