Dry badošanās

 Dry badošanās - ir atteikšanās no pārtikas un ūdens
 Cīņā par veselību un perfektu skaitli, daudzi cilvēki ir gatavi kaut ko .  Badošanās ir, faktiski, visekstrēmākais metode svara zudums, kas izraisa ķermeņa iztērēt rezerves taukaudu, ja nav saņemts jaunu barības vielu .  Daudzi atbalstītāji šo metodi teikt, ka daudz stresa ir pieredze organismā, veicina psiholoģisko atveseļošanos un restaurācijas funkcionēšanu visu vitāli sistēmas struktūra .  Normālas badošanās personas var saņemt šķidrumu laikā .  Vispār, nesaņem pārtiku, vesels cilvēks var nondepleted izdzīvot līdz 40 dienām .  Dry gavēnis - strīdīgs tehnika, kas aizliedz veikt gavēņa ne tikai pārtikas, bet arī ūdens laikā .  Mēs zinām, ka šķidrums ir 70% no ķermeņa svaru un ir ļoti svarīgi normālai darbībai organismā .  Oficiālā medicīna uzskata metodiku gavēšanu bez šķidruma nepieņemams .  Laikā, kad nav ūdens nonāk organismā, nieres nevar secināt, ka sabrukšanas produktus taukaudiem un olbaltumvielu produktiem .  Šīs vielas ir toksiskas lielās devās .  Tuvākajās dienās, pēc atteikšanās no šķidruma cilvēks nomirst, un atrašanos miglainā valsts prāta .

Dry badošanās svara zudums

No sausā badošanās svara zudums rezultāti ir pieticīgi. Bads ir ļoti ierobežota. Turklāt šajā periodā, maz kaloriju patērē sakarā ar strauju samazināšanos fiziskās aktivitātes, un sliktu veselību. Ķermeņa svars samazinās galvenokārt sakarā ar šķidruma zudumu. Kad cilvēks sāk atkal dzert, svari atpakaļ uz gandrīz sākotnējās vērtības. Sairšana taukaudi ne vairāk kā 200 gramus dienā. Atsauksmes par sausā badošanās uzsver, ka tas ir uzturs gandrīz negribēja, bet slāpes bija sāpīgi. Parasti 2-3 dienas sausa badošanās svara zudums netiek izmantota. Kopumā, šī tehnika nevajadzētu uzskatīt par veidu, kā zaudēt svaru. Ja jums izlemt riskēt ar savu veselību un pieteikties gavēni bez ūdens, jāatceras, ka svarīgākais solis ir pareiza sagatavošana un pabeigšana bada.

Gatavošanās procedūru un no sausa badošanās

Saskaņā ar procedūru Shchennikova sausa badošanās nepieciešama apmācība 15-30 dienas .  Visas šīs nedēļas ir nepieciešams ievērot īpašu diētu .  Autore piedāvā syroyadenie .  Turklāt ieteicams tīrīšanas procedūras un pretparazītu apstrādi .  Protams, no viedokļa ārsti, epizode ilgstošas ​​prombūtnes no šķidruma ir iespējams un nepieciešams, lai sagatavotu .  Vismaz uz pāris dienas pirms paņēmieniem jādodas uz pārtikas produktiem, kurus nav rezultāts dod smagas sadalīšanās produkti .  Vismaz, mums ir jāatsakās no proteīna pārtikas produkti - gaļa, olas, vistas gaļa, zivis .  Svarīgs komponents programmā ir Shchennikova garīgās attieksme un morāls sagatavošana .  Kā sagatavošanas laikā un tukšā personai bez ūdens laikā ieteicams ievērot klusumu, pārtraukt skatīties TV un citu tukšu izklaides .  No sausa badošanās ilgst trīs reizes garāks nekā amatam .  Sausā badošanās ārā no šķidruma laikā pirmo reizi saņēma, un tad gaisma pārtikas, tad piemēro syroyadenie, un pēc atgriešanās normālā uzturā .

Badošanās bez ūdens uz autora metodes

 Sausā badošanās ir vairākas kontrindikācijas
 Program Shchennikova sausa badošanās ir populārākā autora tehniku. Piekritējus šajā sistēmā sola brīnumainu izārstēt vienkāršu un pieejamu veidā. Vismaz, iespēja izārstēt ir novietots onkoloģija, aktivizējiet audu reģenerāciju, lai stabilizētu spiedienu, samazina medikamentus, uzlabo loģisko domāšanu. No viedokļa zinātnes ir īpaši apšaubāmi vārdi atbrīvot ķermeni no ekso un endotoksīnu. Galu galā, no viedokļa fizioloģijas ne šķidrums vienkārši uzkrāt lielu daudzumu toksisku savienojumu uz ķermeņa. Paņēmiens ietver 7-11 dienas sausa badošanās, un tas noteikti ir iespējams nosaukt būt bīstama veselībai. Atsauksmes par sausā badošanās tehnikas skaņu aktīvākos līdzjutējus. Varbūt to var izskaidrot ar to, ka metode ir garīgo praksi, un no šī viedokļa ir priekšrocības.

Kontrindikācijas nožūt bada

Pat oficiālās mājas lapas autora procedūrām ir saraksti kontrindikācijām nožūt badu. Lai nebūtu nodarīt nelabojamu kaitējumu viņa veselībai, pirms sākat sausa badošanās, konsultējieties ar speciālistu. Būtu jāpārbauda, ​​lai noteiktu hroniskas slimības. Protams, pats par sevi ir jāveic stingri saskaņā ar medicīnas darbinieku uzraudzībā. Pretējā gadījumā sausa badošanās rezultāti var būt ļoti nelabvēlīga.

Яндекс.Метрика