Greipfrūtu diēta

 Kaloriju-greipfrūtu - 55 kcal uz 100 gramiem
 Starp lielo skaitu augļu, kā zināms, datumu, kas veido nelielu kaloriju daudzumu, greipfrūtu diētu tiek izmantota visbiežāk. Šis auglis ir spilgti krāsu un ļoti sulīgs mīkstums, kas ir saistīts ar nelielu rūgtuma ne vienmēr patīk cilvēkiem. Tas rodas kā rezultātā rūgto balto starpsienām starp segmentiem augļa, kas ir diezgan viegli noņemt klātbūtni. Tomēr, lai samazinātu kaloriju daudzumu, kas greipfrūts palīdz to rūgtumu, kas bieži vien cenšas izvairīties no šī produkta lietošanu laikā.

Kaloriju-greipfrūts

Plānojot atbrīvoties no kilogramu un domāt par to, ko pirkt vai nepirkt greipfrūta, pirmkārt, jums vajadzētu uzzināt, cik daudz kaloriju greipfrūtu. Neskatoties uz to, ka nogatavojušies augļi satur daudz fruktozes un glikozes, ir ļoti zems kaloriju greipfrūtu. Pierādījums tam var kļūt fakts, kas nosaka, ka 100 grami augļa ir ne vairāk kā 55 kalorijas. Atceļot bada ar palīdzību greipfrūtu, un ēšanas dienā apmēram 3-4 gabalos, tas ir iespējams, nav jāuztraucas par to, ko jūs svarā. Turklāt, greipfrūtu būtiski sekmē strauju transformāciju vidukļa un gurniem uz lolotākajiem sapnis. Tieši tāpēc greipfrūtu diēta - neaizstājams produkts.

Greipfrūtu diēta: olu Greipfrūtu diēta

Rezultātā mazkaloriju greipfrūtu katru gadu notiek arvien vairāk receptes diētām, tostarp šo produktu. Bet kopā ar visu šo daudzveidību, kas ir viens no galvenais ir metode, kas apvieno nelielu kaloriju skaitu, greipfrūta un olām. Pierādījumi tam, ka šī recepte tas dod vēlamo rezultātu varētu būt fakts, ka viņš bija vienā reizē ar tādiem izciliem sievietes kā Madonna, Anita Tsoi, Daria Dontsova un Sofija Lorēna izmanto.

Ir zināms, trīs metodes, kas ļauj lietot greipfrūtu diētu kopā ar olu: tie ilgs divas, četras vai septiņas dienas. Sākot lietot šo diētu, jums vajadzētu zināt, ka eksperti piedēvēt to ļoti stingrs, tāpēc, lai saglabātu savu veselību, šī metode zaudēt svaru nevajadzētu atkārtot biežāk kā reizi mēnesī.

Pirmā metode (aprēķināta par divām dienām)

Tieši pirms pusdienām vajadzētu ēst pusi no nogatavojušās greipfrūta ar baltu, rūgto starpsienām, jo ​​tās samazina kaloriju greipfrūtus. Pēc tam, tas ir ieteicams ēst vienu vārīta ola, 200 g ūdens, dzert un tasi kafijas.

Pusdienas būtu jāsastāv no divām vārītām olām, puse greipfrūta un tasi tējas ar citrona šķēlīti. Apspiest spēcīga izsalkuma sajūtas var būt saistīts ar kādu no rudzu maizes. Vakariņas būtu jāsastāv no divām vārītām olām, divu tīra ūdens pāra greipfrūta, stikla vai. Tas arī nav aizliegts, lai būtu tasi kafijas. Otrajā dienā uzturā ir absolūti identisks pirmais. Sakarā ar šādu diētu, var zaudēt svaru, 2 vai 3 kg.

Otrā metode (ilgst 4 dienas)

Brokastis sastāv no cieti vārītas olas un 200 grami greipfrūtu sulas, zinot, ka greipfrūtu kalorijas ļoti maz. Nav aizliegts dzert tēju ar citronu šķēlīti un apēst nelielu gabaliņu rudzu maizes. Pusdienas patērē nesaldinātas tējas laikā, ēst ābolu un misu, kas sastāv no diviem kartupeļiem un nedaudz piena. Vakariņās, jums ir nepieciešams gatavot vienu vārītu olu, pusi greipfrūtu neapstrādāts, 200 g tomātu sulu un tēju ar citronu.  Aptuvenais uzturs greipfrūtu diētu, svara zudums

Šajā gadījumā, izmantojot greipfrūtu diētu, jūs varat zaudēt 1 kg.

Trešā metode (turpināja 7 dienas)

Pirmajā dienā iespējamo diētas laikā varat ēst tikai greipfrūtus 4. Otrās dienas diēta sastāv no 500 g zema tauku satura biezpienu. Trešajā dienā, ēst tikai 6 cieti vārītas olas. Ceturtā diena - jūs varat ēst ne vairāk kā 600 gramus ceptiem vai vārītas bietes. Piektajā dienā - 500 g jebkuras zivis. Menu ir tikai sestajā dienā 6 greipfrūti, septītā - 500 g jebkuras liesas gaļas.

Piemērojot līdzīgu versiju uzturā, ir iespējams zaudēt svaru par 7 kg.

Greipfrūtu diēta: pozitīvās īpašības

Papildus faktam, ka pastāv kalorijas ar greipfrūtu ļoti maza summa, tas spēj celt labumu ne tikai augļa mīkstumu. Tātad, tas ir zināms, ka tas tiek izmantots, lai izveidotu mizu ēteriskās eļļas, daudzie Underwire ir noderīgas mikroelementus, tajā skaitā jodu. Bitter starpsienas greipfrūtu un sulīgs mīkstums ir bagāta ar organiskajām skābēm, kuru vidū viens no svarīgākajiem vietas fenilalanīna. Tas ir tāpēc, ka šādu vielu kalorijām greipfrūtu nav briesmīgi pie zaudēt svaru. Cilvēkam, ir pilnuma sajūta drīz pēc tam, kad viņš ēd greipfrūtus. Vielmaiņas procesi tiek uzlabota un tauki sāk kust mūsu acu priekšā.

Greipfrūtu jālieto tūlīt pēc lielās garīgās stresu un sportiskas nodarbības, jo tas lieliski parāda šķidrumu no organisma. Tāpat neaizmirstiet palutināt sevi vienu reizi, bet šī citrusu, jūs varat uzlabot zarnu darbību (sakarā ar šķiedru celulozes).

Tagad jūs nevarat būt bail uz jautājumu, cik daudz kaloriju ar greipfrūtu. Pārstāvot lielu vērtību par ķermeni, tā var veikt jebkura persona, slim un skaista citu acīs.

Greipfrūtu diēta nakti

Pēc ekspertu domām, nav obligāti mocīt savu ķermeni novājinošām uzturu, lai pārveidotu savu ķermeni. Pietiek ar to katru dienu, tieši pirms vakariņām, ēst vienu vai pusi greipfrūta, kas nozīmētu strauju gremošanu un novērstu nogulsnēšanos liekās kalorijas. Gadījumā, ja jūs nevēlaties, lai ēst augļa mīkstumu, tas ir iespējams nomainīt Svaigi greipfrūtu sulu. Paturiet prātā, ka mazais kaloriju greipfrūtu palīdz zaudēt svaru, tikai tad, ja ēd svaigus, nav iepakoti sulu.

Яндекс.Метрика