Holivudas diēta

Kas ir Holivudas diēta

 Holivudas diēta
 Šī svara zudums sistēma privileģēts daudzi slaveni filmu zvaigznēm, tāpēc to sauc par diētu Holivudas zvaigznēm.

Šī sistēma ir balstīta uz elektroenerģijas patēriņa pārtikas produktus ar augstu olbaltumvielu un šķiedrvielu - gaļu, zivis, olas, zemu tauku biezpiena, augļu, dārzeņu. Tajā pašā laikā tas ir faktiski likvidēta no diētu bagāti ar ogļhidrātu un tauku pārtiku. Priekšnoteikums Holivudas diēta ir bagātīgs šķidruma uzņemšana - vismaz 1, 5 litri parastā ūdens vai zaļās tējas dienā. Šī svara zudums metode ir piemērota kafijas mīļotājiem, jo ​​šis dzēriens ir daļa no izvēlnes.

Holivudas diētas rezultātu var saukt skaitlis Nicole Kidman, Catherine Zeta-Jones, Renee Zellweger un daudzas citas slavenības.

Hollywood Diet Menu

Elektroapgādes sistēma no Holivudas diēta tiek aprēķināta uz divām nedēļām.

1. un 8. diena

Pusdienās, ieteicams ēst tomātu vidēja lieluma un vienu olu, tasi kafijas vai zaļo tēju. Vakariņas: viena ola, salāti, ½ greipfrūtu.

2 un 9 dienas

Pusdienas ir tāds pats kā iepriekšējā dienā, uz nomaiņu tomātu greipfrūtu. Vakariņas: 200 g vārītas liellopu gaļas, gurķi vidējie tasi tējas vai kafijas.

3 un 10 dienu

Pusdienas Salāti ierosina vidēja lieluma tomātus, vienu olu un tasi kafijas vai tējas. Pusdienas ir tāds pats kā iepriekšējā dienā.

4 un 11 dienu

Pie pusdienu priekšroka jādod greipfrūtu salāti un tasi kafijas vai zaļo tēju. Vakariņas: 200 g beztauku jogurts, viena ola, tasīte kafijas.

5. un 12. diena

Pusdienas: viena ola, salāti, tase tējas. Vakariņas: 200 g vārītas zivs, salāti, kafija vai tēja.

6 un 13 dienu

Pusdienas uzņemas salāti apelsīnu, ābolu un greipfrūtu. Vakariņas: tāds pats kā iepriekšējā dienā, ar nomaiņu zivju liellopu (200 g).

7 un 14

Šajās dienās, tas ir ieteicams ēst pusdienās 200 g vārītas vistas, salāti, apelsīnu vai greipfrūtu un tasi kafijas vai zaļo tēju. Vakariņas: salāti apelsīnu, ābolu un greipfrūtu.

Par salātiem var izmantot tikai gurķi vai kāposti, ar Holivudas diētu nenosaka ierobežojumus skaitu tiem. Teica menu olu var aizstāt ar divām paipalas.

Ieteikumi saskaņā ar Holivudas diētu

Holivudas diēta, kura rezultāts ir atkarīgs precizitāti atbilstības ietver šādus ierobežojumus:

  • Šī sistēma novērš strāvas brokastis. Tomēr ir vairāk labdabīgi versijas Holivudas diēta ļauj rīta maltīti formā pusi greipfrūta un tasi kafijas vai zaļo tēju.
  • Visā uzturā aizliedza konditorejas izstrādājumu, kā arī augļi un dārzeņi, kas satur lielu daudzumu cietes.
  • Diēta Holivudas zvaigznes bija pilnīgu atteikšanos no cukura, sāls, tauki, eļļa un alkoholu.
  • IN  Holivudas diēta ātri zaudēt svaru - 7-10 kilogramus par visu periodu
 ce produkti nepieciešama termiskā apstrāde, būtu vārīti vai tvaicēti.

Priekšrocības un trūkumi Holivudas diētu

Pēc atsauksmēm, Holivudas diēta ātri zaudēt svaru - 7-10 kilogramus laikposmam. Turklāt, turklāt attīrīšana tiek veikta toksīnus no organisma, un normālu vielmaiņu. Atteikums šādu kaitīgu produktu, piemēram, sāls, alkohola, tauku, labvēlīgo ietekmi uz vispārējo veselību un izskatu kopumā.

Holivudas diētas trūkumu var saukt savus nelīdzsvarotību, bet to var labot ar papildināšanu vitamīnu-minerālu kompleksu. Turklāt Holivudas diētas atsauksmes liecina, var izraisīt vājumu dažiem cilvēkiem sakarā ar ierobežoto uzņemto ogļhidrātu. Arī negatīvi ietekmēt veselības stāvokli, jo īpaši izraisīt reiboņus un asinsspiediena izmaiņas, pārmērīga kafijas var. Šajā sakarā ir ieteicams pārmaiņus vai kafija un zaļā tēja, vai vienkārši dod pēdējo. Visi iepriekš minētie trūkumi Holivudas diētu radīt maksimāli tās ilgumu un minimālo laika intervālu starp atkārtotiem kursiem - divām nedēļām un trim mēnešiem, attiecīgi.

Яндекс.Метрика