Injekcijas svara zudums

 Mezoterapija - injekcijas svara zudums
 Ne tik sen skaistumkopšanas saloniem un centriem svara zaudēšanas procedūras parādās injekcijas vietas dažādu hormonu vai vitamīniem, veicina svara zudumu. Teorētiski šīs injekcijas svara zudums būtu nomāc izsalkumu un izraisa organismam izmantot tauku kā degvielu, bet praksē šī svara zudums metode nedod nekādus rezultātus.

Veidi šāvienu svara zudums

Ir trīs galvenie veidi injekciju svara zudums pasaules tirgū:

  • HCG (cilvēka horiona gonadotropīns) - hormons, ko ražo grūtniecības laikā, un to izmanto, lai ārstētu neauglību. Daži ārsti izrakstīt HCG svara zudums kopā ar ultra-zemu kaloriju diētu (ēšanas mazāk nekā 500 kalorijas dienā), pieņemot, ka injekcijas hormonu svara zudums sadedzinot tauku audus un novērstu zaudējumu muskuļu masas;
  • B12 - vitamīnu nepieciešamas vielmaiņu un veselību kopumā. Atbalstītāji šāvienu svara zudums apgalvojumu, ka injekcija vitamīnu dod papildus enerģiju un uzlabo vielmaiņu, kas noved pie svara zudums;
  • Lipotropics - ir dabiska viela organismā, noregulē vielmaiņu.

Šo trīs veidu injekcijas svara zudums efektivitāte, pēc atsauksmēm, nav apstiprināts visos gadījumos. HCG injekciju lietošana svara zudums, pēc atsauksmēm, ir diezgan efektīvs, un turklāt sāpes injekcijas vietā dažkārt var izraisīt vairāk nopietnas blakusparādības.

Vitamīns B12 ir parasti nav radīt kaitējumu organismā tomēr var tās efektivitāte nav pierādīta, lai svara zudums. Attiecībā uz lipotropic injekcijām, šobrīd nav zinātniski pētījumi, kas saistīti ar to izmantošanu kā stimulants, svara zudums.

Amerikas Savienotajās Valstīs, neviens no šiem trīs veidu injekcijas svara zudums nav apstiprinājusi Pārtikas un zāļu pārvalde par drošu un efektīvu līdzekli svara zudums. Turklāt daudzi injekcijas bieži izgudrojumiem sevi no kosmetologiem, kas nozīmē, ka tie nav iet vairākus klīniskos pētījumos.

Pazīstams arī procedūra, kurā injekciju vēderā, svara zudums. Šī procedūra ir variācija akupunktūru un profesionālā vidē sauc mezoterapija. Par šādu injekciju kuņģī svara zudums ir neliels samazinājums vidēji 1-1, 5 cm no problēmu zonas, bet ne vairāk.  Rezultāts injekciju kuņģī, svara zudums - samazināt problēmu zonu pie 1-1, 5 cm

Kā vienmēr, apsverot jebkādu medicīnisku procedūru, ir svarīgi darīt kādu pētījumu un apspriest sekas procedūras kā eksperts veikt to ārā, un ārstējošais ārsts. Ārstējošais ārsts var būt labāku priekšstatu par to, vai jūs varat izmantot šo procedūru, ņemot vērā datus par medicīnisko vēsturi.

Kad runa ir par svara zudumu, jums nevajadzētu pieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Veselīgs uzturs un fiziskās aktivitātes ir daudz efektīvākas un veselīgu veidus, kā cīnīties pret aptaukošanos.

Botoksnye injekcijas

Kopā ar iepriekš minētajiem veidiem injekciju svara zudums ir zināms izmantot botoksnyh injekcijas ievadīts tieši kuņģī. Pastāvīgi pētījumi liecina, ka šādas injekcijas dod sajūtu pilnības, tomēr, neskatoties uz to, ka Botox palēnina kustību pārtikas zarnās, tas nepalīdz cilvēkiem zaudēt šos papildu kilogramus.

Botulīna toksīns (Botox) ir neirotoksīna ražo baktērija Clostridium un ir viens no indīgām vielām pasaulē. Speciālisti to izmantot ļoti mazās devās, lai apturētu muskuļu spazmas, noņem sāpes un izlīdzināt grumbas.

Яндекс.Метрика