Ķiploki svara zudums

 Kaloriju saturu ķiploki - 149 kcal uz 100 gramiem
 Vērtīgās vielas, ko satur ķiploki palīdz cilvēka organismam cīnīties dažādas slimības. Ņemot vērā arī zemo kaloriju saturu ķiploku, daudz virtuves pasaules tautu izmanto to kulinārijā, un uzturā dažas jaunas fangled diētām iesaka iekļaut ķiplokus, svara zudums.

Ķiploki svara zudums: mīts vai realitāte?

Līdz šim, tas ir pierādīts, ka patēriņš ķiploku samazina holesterīna un asinsspiediena normalizēšanos. Kā rezultātā, tas atgriežas normālu vielmaiņu, kas savukārt noved pie kilogramu zaudēšanas. Tajā pašā laikā cilvēkiem ar jutīgu gremošanas un zarnu trakta slimībām, ir jāapzinās, ka tas var izraisīt kuņģa sāpes un grēmas, lai tā būtu jāizmanto īpaši piesardzīgi.

Izmantojot ķiploku svara zudums ir pamatota, jo tā satur tā sastāvā īpašos phytochemicals, kas spēj samazināt līmeni tauku uzkrāšanos organismā. Viņi arī piemīt pretvīrusu un pretsēnīšu iedarbība, un samazināt risku sirds un asinsvadu slimībām. Arī izrādījās pozitīvo lomu ķiploku normalizētu cukura līmeni asinīs, kas veicina svara zudumu.

Dietologi iesaka iekļaut ķiploku savā ikdienas uzturā divreiz par stabilizāciju un saglabāšanu ķermeņa svara ir normāli. Lai to izdarītu, tiklīdz patērē svaigu ķiploku un, cita ēšanas laikā - pēc termiskās apstrādes.

Slikta elpa pēc ēšanas ķiploki ir izraisījusi konkrēta satura produktā sēra savienojumiem - alilspirta metil sulfīds, kas uzsūcas no asinīm plaušās un izdalās ar elpu. Lai atbrīvotos no obsesīvi smarža ķiploku elpu, pietiekami izdzert glāzi piena, jo piena tauki ir šķīdinātājs par allyl metil sulfīds.

Ķiploki ir visefektīvākais pārtikas produkts, kam pretmikrobu iedarbība. Ir arī zināms, ka struktūra ietver lielu skaitu ķiploku allicin - viela, kam ir pretvēža aktivitāte.  Ķiploki svara zudums: mīts vai realitāte?

Ķiploki svara zudums: atsauksmes

Pēc atsauksmēm, ķiploki ir īpaši efektīvs svara zudums kā daļu no uzturā ķiploku, kas aprēķināts uz divām nedēļām. Pirmajā dienā ēst vienu daiviņa ķiploku, otrā - divas un tā tālāk līdz beigām pirmajā nedēļā. Otrajā nedēļā ēst ķiplokus nolaižamies 14. dienas atpakaļ ar vienu krustnagliņu. Svara zudums ir sasniegts, pateicoties choleretic efektu ķiploku, tāpēc piemērot šādu diētu cilvēkiem ar gremošanas sistēmas slimībām, ir jābūt tikai pēc konsultēšanās ar ārstu.

Ķiploki: kalorijas

Kaloriju ķiploki ir 149 kcal uz 100 g produkta, bet tas nesatur taukus; olbaltumvielu saturs 100 g atbilst 6 g ķiploku, un ogļhidrātu pašu summu produkta satur 5 g audio galvas ķiploku kalorijām ne vairāk kā 4.

Ķiploki aizcietējums

Tika konstatēts, ka ķiploki ir spēja uzlabot sekretoro un kustību funkcija kuņģa-zarnu traktā, un nomāc procesu fermentācijas zarnās, kad tas samazināts kustīgumu. Saistībā ar šo diezgan efektīvi izmantot ķiploku aizcietējumiem. Turklāt, tas mazina sāpes šādos apstākļos. Ir arī uzskats, ka, ja vakarā ēst nelielu daiviņa ķiploka, kādu rītu sniedza pilnu krēslu.

Klizma ar ķiplokiem

Lai cīnītos pret zarnu parazītiem - tārpiem - tradicionālā medicīna iesaka darīt klizmu ar ķiplokiem. 5-6 daiviņas karsē 100-150 ml ūdens. Atdzesē, novārījumu izmanto klizmas, un ārstēšanas kursu ilgst septiņas dienas, un vēl pēc divām nedēļām jāatkārto.

Lai nodrošinātu atbilstību šādas procedūras, un ja nav kontrindikāciju vajadzētu pārrunāt ar savu ārstu populārs tehniku.

Яндекс.Метрика