Par badošanās priekšrocības

Par mūsdienās badošanās ieguvumi notiek diskusijas, lai gan praksē atturas no pārtikas uz ilgu laiku cilvēci. Izmantot bada - tīrīšanas ķermeņa toksīnus
 Labi zināms fakts, ka noderīga bads bija kopīga dienās seno Grieķiju, tika ieteikts rakstiem Avicenna, tika izmantots un piemērots praksē Indijas jogu. Jēzus Kristus, kā teikts Bībelē, devās 40 dienas tuksnesī bez pārtikas, pravietis Mozus uzrakstīja desmit baušļus, pēc 40 dienas pavadījis bez pārtikas un ūdens. Atbalstītāji izmantošanas bada mūsdienīguma bija Paul Breg un Herbert Shelton, kas publicēts noderīgu metodi gavēšanu, pārbaudīts uz savu pieredzi.

Pamats veselīgu darbību organismā - normāla vielmaiņa. Slimība notiek, kā rezultātā pārmērīga slagging un intoksikāciju. Izmantot no bada - sākot procesu attīrīšanas sistēmas un orgānus uzkrāšanos šiem toksīniem.

Izmantošana badošanās - piespiedu patēriņu tauku un ketoniem sintēzei glikozes. Tā rezultātā, badošanās ievērojami palielina ražošanas virsnieru hormonu (kortikosteroīdus), kam ir pretiekaisuma īpašības. Šo procesu bada vada iznākums, ir atbrīvoties no daudzām slimībām.

Ieguvumi no badošanās ir atkarīgs no izvēlētās tukšā dūšā, mērķiem metodēm, un var būt šādi:

 • Kopā attīrīšana;
 • Atjaunošanos;
 • Kopā atgūšana;
 • Atbrīvojoties no konkrētām slimībām;
 • Reset vai normalizācija svara.

Pros bads - fakts pietiekami skaidrs, bet mūsdienu pārtikas bagātība pastāvīgi ignorē. Tikai atceraties, ka vairumā gadījumu, kad persona ir ļoti slims, viņš zaudē apetīti. Tātad organisms skaidri norāda, ka pārtikas procesā atveseļošanās tas būs tikai traucēt.

Periodiska badošanās

Kā rezultātā jaunākie zinātniskie pētījumi liecina, ka periodiska badošanās dod tādu pašu rezultātu kā ilgu kaloriju ierobežojums (diētu).

Īstermiņa pārtikas trūkums organismā:

 • Tas aktivizē oksidācijas procesu, paaugstinot šūnu membrānas pret insulīnu. Šis komplekss ietekme, lai tonis ķermeni, bloķējot novecošanās procesu;
 • Tas pazemina holesterīna līmeni, aicinot stresu, palielina antioksidantu atbrīvo asins šūnu;
 • Tas izdala noteiktus hormonus, tostarp augšanas hormons, kas veicina vispārējo attīrīšanas;
 • Tā stiprina imūnsistēmu un atjaunošanās procesus, samazinot iekaisumu;
 • Veicina aknu detoksikācijas absolūto 8 stundu ilga bada laikā.

Ar pieredzi, badošanās jāsāk ar pārtraukumu 12 stundas starp brokastīm un vakariņām, tad šis periods būtu vērsta pakāpeniski līdz 16-18 stundām, nepārsniedzot 24. Lai veiktu pilnīgu gavēni reizi dienā, vajadzētu būt ne vairāk kā reizi nedēļā. Ar šī diēta palielina iespēju pretoties vīrusu infekciju cukura līmeni asinīs samazinās, maģistrālie ceļi tiek tīrīti no holesterīna noguldījumiem. Izmantot bada - nozīmīgs palēnināšanos novecošanās procesu. Izmantot bads - izdevumu ķermeņa tauku

Noteikumi noderīgu bada

Ir trīs pamata noteikumi badošanās noderīga:

 • 1 - Izvēloties metodi badošanās atbilstoši veselības stāvoklim un iepriekšējās pieredzes gavēni;
 •   2 - īstenošana sagatavošanas pasākumus pirms sākuma gavēni. Tīrīšanas procedūras pakāpenisku samazināšanu pārtikas uzņemšana il al, Atkarībā no izvēlētās metodes.
 • 3 - Nepārtraukta uzraudzība stāvokļa izmaiņu organismā badošanās laikā. Savlaicīga problēmu novēršana (iespējama papildu tīrīšana zarnās) vai iziešanu no bada gadījumā skaidru drauds veselībai, jo neierakstītu slimībām.

Ar šādu šos noteikumus, badošanās var būt noderīga, lai padarītu un drošāku. Mūsu ķermenis ir spējīgs diezgan ilgu laiku turēt rezerves barības vielu. Pros bads - rezervju krājumu izmantošana ar attīrīšanu no ķermeņa, ne tikai no savas pārpalikumu, bet arī no toksīniem.

Par badošanās priekšrocības ir neapstrīdama tikai kombinācijā ar turpmāku veselīgu dzīvesveidu, tostarp pareizu uzturu, izvairoties no kaitīgiem ieradumiem un vidēji izmantot.

Paturiet prātā, ka sāk būt jebkāda veida badošanās tikai pēc konsultācijas ar ārstu un viņam pakļauto.

Яндекс.Метрика