Labākais uzturs

 Labākā diēta - uzturs iespējami tuvu pie paradumiem personas
 Aptaukošanās šodien ir viens no vissmagākajiem cilvēcei. Vairāk nekā 1 miljards cilvēku ir liekais svars saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas. Krievijā, vairāk nekā trešdaļa iedzīvotāju ir liekais svars. Ārkārtīgi negatīvā tendence ir īpatsvara jauniešiem ar aptaukošanos pieaugums. Pat bērni un pusaudži šodien arvien vairāk saskaras ar šo problēmu. No otras puses, ar masu apziņā ideālu skaitlis atbilst skaitlis Atvērums. Šāda pārmērīga Vājums ir modē, un tāpēc diezgan normāli svars cilvēki (galvenokārt jaunieši sievietes) izvirzīja mērķi - zaudēt svaru, izmantojot visus līdzekļus, pat rēķina savu veselību. Ja jums liekas vēlme zaudēt svaru, balsot, ja jums ir papildus svaru. Jūs varat izdarīt, izmantojot ķermeņa masas indeksu (Quetelet indekss), vai citas metodes. Tikai tad, ja jums ir papildus svaru, tas ir nepieciešams, lai mēģinātu zaudēt svaru.

Kas ietekmē izvēli no labākajiem diētām

Kā atbrīvoties no liekā ķermeņa svara? Pamats attieksme vienmēr ir spēks ierobežots enerģētiskā vērtība .  Kādu dienu mums ir ēst mazāk kaloriju nekā būtu jātērē .  Kurš uzturs ir labākais ir atkarīga no vairākiem faktoriem .  Pirmkārt, ir svarīgi, kas vēlas zaudēt svaru - vīrietis vai sieviete, jauns vai cilvēki kļūst par gados .  Otrkārt, jautājums ir kāds pavadošās slimības pacients .  Jāpatur prātā, ka iekšējo orgānu, vielmaiņas traucējumi un psiholoģiskas problēmas, slimības ietekmē likmi svara zudums, toleranci dažādu veidu produktiem .  Treškārt, būtiska loma uztura mērķiem .  Dažiem, svarīga lieta zaudēt jebkādu personīgu datumu vai notikumu, kāds svarīgāks par stabilitāti rezultāta, un daži cilvēki likts pie sirds panākt labklājību un uzlabotu veselību .  Izvēloties labāko diētu, svara zudums ir atkarīgs arī no jūsu finansiālo situāciju un pat gada laikā .  Dažos mēnešos arbūzs uzturs ir nereāli, un kādam pierādīt ļoti dārga elektroenerģijas padeves sistēmu, izmantojot īpašus sabalansētu produktus (kokteiļi svara zudums) .  Varbūt kāds būs noderīgi atsauksmes par labāko uztura ziņā ārstu un novājēt .  Šāda informācija palīdz izdarīt pareizo izvēli .

Kurš uzturs ir labākais jums

Labākais uzturs svara zudums jūsu gadījumā - tas ir tik elektroapgādes sistēma, kas ir viegli uzstādīt jūsu garšas vēlmēm un veids dienas .  Tātad, ja jūs strādājat nakts maiņā, nemēģiniet ievērot ieteikumus: ir tikai pirmā puse dienas .  Un, ja jums nepatika garšu zivis, jūras veltes un uzturs būtu nepiemērota .  Jums nevajadzētu maldināt sevi, cerot, ka tā bija pirmdiena tu pamosties nebijušu gribasspēks .  Mainīt jebkuru stereotipi notika vienmēr sāpīga .  Diētas nekļūtu pārāk saspringta, un rezultāts bija zaudējums kilogramus, bet ne mieru, mēģiniet apdares barošanas sistēmu tik tuvu jūsu paradumiem .  Ja jums patīk siers, biezpiens, dod diētu versiju Osama Hamdy .  Un, ja jūs vēlaties veģetārie ēdieni, justies brīvi izvēlēties diētu apelsīnu, vai augļu un dārzeņu badošanās dienas .  Tādā gadījumā, ja jūs vēlaties zaudēt svaru, bet nedomāju, ka diena bez salds, pievērst uzmanību diētu ar pienu un medu, šokolādes diēta vai badošanās dienas ar saldējumu .  Visi šie uztura dos noteiktu rezultātu .  Tomēr, ja jūsu svars ir jau saskan ar diagnozi aptaukošanās, vai ir kāda hroniska slimība, pirms izvēlēties diētu, konsultējieties ar endokrinologs .

Labākais uzturs ziņā medicīnā

 Dukan Diēta - viena no labākajām diētām svara zudums no medicīniskā viedokļa
 Oficiālā medicīna ar lielu aizdomu attiecas uz dažādiem ierobežojošu apgādes sistēmas, ko mēs saucam par diētu .  Jebkuras dienas bada vai mazkaloriju pārtiku, kad enerģētiskā vērtība pārtikas ir mazāk par 800-1000 kalorijas dienā, ārsti iesaka tērēt tikai slimnīcā, pēc rūpīgas pārbaudes un stingrā uzraudzībā speciālistu .  Attiecībā uz nesabalansēta diēta, kad tabula ir tikai daži atšķirīgi produkti, to ilgstoša lietošana arī, attiecībā uz zinātnes, veselības apdraudējuma .  Galu galā, pat visvairāk noderīgs produkts satur tikai daļu mums ir nepieciešams, vitamīnus un minerālvielas .  Ir diētas, kas ierobežo uzņemto ogļhidrātu un tauku .  Tās sauc par olbaltumvielu .  Mēs zinām, ka šis ēdiens dod pārmērīgu slogu nieres, kuņģa-zarnu trakta .  Attiecīgi, ilgtermiņa, šādas sistēmas nav ieteicams ikvienam, un to var droši lietot tikai pilnīgi veseliem cilvēkiem .  Ārsti, dietologi visā pasaulē periodiski izveidot savu apgādes sistēmu, pamatojoties uz teorētiskajām zināšanām un praktisko pieredzi .  Šīs sistēmas ietver spēku Atkins uzturu, Duke un citu Hamden .  Pat ja jūs uzticaties izglītību un labi pazīstami autori, ne vienmēr to energosistēma būtu labākā diēta jums personīgi .  Labākais uzturs svara zudums, no viedokļa vairākuma ārstiem endokrinologi - tas ir tikai labi fizioloģiskais jauda ar nelielu kopējā dienas kaloriju ierobežojums .  Šīs sistēmas Principi, kas aprakstīti medicīnas literatūrā .  8. tabula Terapeitiskās diēta Padomju dietologa Michael Pevzner attīstīta, ir piemērs sabalansēta uztura svara zudums .  Šīs diētas rezultātus jūs neredzēsiet nākamajā dienā .  Kopumā sistēma nesola zaudējumu lielu skaitu kilogramus, kas dažu dienu laikā .  Bet, ja visiem ieteikumiem, jūs varat sagaidīt stabilu rezultātu, veselības uzlabošanā .

Atsauksmes par labāko diētu svara zudums

Internetā ir ļoti daudz stāstu par slavenu cilvēku un parastajiem vīriešiem un sievietēm, kurā viņi runā par savām svara zudums noslēpumiem, tās labāko diētu. Vai nav akli uzticēties šos stāstus. Dažreiz par tip par labāko diētu ir saraksts ar dažiem komerciāliem produktiem, svara zudums programmas, vai veselības klīnikās. Protams, daudzi cilvēki ar cieņu un ir simpātisks ar mīļoto aktrise, dziedātāja, TV vadītājs. Un tomēr, pirms pasūtīšanas jebkādus produktus, ka viņi ieteiktu saviem amatiem, lūgt ārsta atzinumu. Daudz ticamāks izraisīt atsauksmes par labāko diētu, svara zudums, kas iegūta no radiniekiem un draugiem. Varbūt tas tiešām ir daudz uzticams informācijas avots. Jūs varat novērtēt savām acīm rezultātu diētu un vairāk lūgt par blakusparādībām.

Kurš uzturs ir labākais

Tātad ideāls ir, ka diēta, kas palīdzēs jums sasniegt rezultātus ar vismazāko piepūli, naudu un veselību. Atbildīgais pieeja izvēli uzturā. Konsultēties ar speciālistu, runāt ar draugiem plānāks, izbraukšana internetu un literatūru, kādi ir diēta, vai tie ir kādas kontrindikācijas un blakusparādības. Noteikt reālus mērķus un atcerēties, ka vislabākais uzturs nodrošina ne tikai labu kosmētisku efektu, bet arī palīdz saglabāt veselību.

Яндекс.Метрика