Laskin Diēta

Diēta Dr. Laskin sauc pretvēža uzturu. Pēc atsauksmēm,  Features diētu Laskin
 Laskin diēta var palīdzēt cīņā pret šo briesmīgo un bieži letālas slimības.

Zinātniskais pamatojums pretvēža diēta Laskin

Jo vēža attīstību iezīmēja bojāto p53 gēnu. Šis gēns satur šūnas genoma un ir atbildīga par regulējumu šūnu spiedienu. VA Laskin konstatēja, ka no visiem pārtikas, griķi pieder rekords par saturu šajā bioflavonoid ir quercetin. Tas quercetin spēj atjaunot p53 gēnu vai pārņemt savas funkcijas šūnā.

Tādējādi, uzturs ir spējīgs Laskin būtiski uzlabot stāvokli pacientiem ar vēzi no krūts, resnās zarnas, prostatas, un Hodžkina slimību, melanomas un citu ļaundabīgu procesu.

Principi diētu Dr. Laskin

Atsauksmes par uzturā Laskin salīdzinoši maz, jo, pirmkārt, tas ir diezgan stingra, un nav viegli ievērot, un, otrkārt, daži var uzskatīt, ka parasti griķi, ir pamats uzturu, var palīdzēt izārstēt vēzi. Arī GRIĶU tā ietvēra lielu skaitu dažādu augļu, dārzeņu, riekstu un buljons gurniem.

Pretvēža diēta Laskin noteikti nepieciešama, lai pilnīgi novērstu no diētas pārtikas produktus ar krabju gaļu, kā arī sāli un cukuru. Visa sistēma sastāv no divām fāzēm - stingra un samērā brīvi.

Ir jāsaprot, ka uzturs Laskin ir shematisks, tas ir, var aizstāt ar citiem dārzeņiem, izejvielu un tvaicētiem gluži pretēji, pat aizstāt esošos zema tauku veģetārie ēdieni līdzīgas.

Noteikumi uzturs Laskin

  • Aizliegts izmantot jebkuru konservi.
  • Ja iespējams, mēģiniet novērst Fried un vāra.
  • Ēd augļus un dārzeņus savā neapstrādātā veidā; īpaša priekšroka jādod sarkano un zaļo augļu.
  • Lūdzu, ievērojiet dzeramā režīmu - ne mazāk kā 2 litri ūdens (vismaz tēju) dienā.
  • Patērēt daudz rupjo šķiedru un saglabāt savus ierakstus.

Augu tauki uzturā Laskin aizņem ne vairāk kā 10%. Dzīvnieku tauki ir klāt. Dienas deva proteīna būtu 40-60 grami. Cukurs tiek aizstāts ar žāvētiem augļiem, ļāva nelielu daudzumu medus. Reti ļaut piena produktus.

Paredzamā nedēļas uzturs menu Laskin

Pirmdien,  Diēta uzturs Laskin
 Trešdienu un sestdienu jābūt 30 minūtes pirms brokastīm pavārs makaroni no gurniem: sasmalcinātas žāvētas ogas, kafijas dzirnaviņas, 1 ēdamkarote rezultātā miltus atšķaida ar aukstu ūdeni, lai stāvokli celulozes, pievieno 1 deserta karoti medus ziedu.

Par pirmo brokastis - griķu, 2 šķēles maizes no kviešu miltiem, 100 g rozīņu, zaļā tēja; pie pusdienām pirmdien glāžu mellenēm, trešdienās un sestdienās - ananāsu.

30 minūtes pirms pusdienām - makaroniem no gurniem, līdzīgi rīta. Pusdienas - Pirmdiena pupiņu zupa, trešdien un sestdienās - sēņu un dārzeņu salāti un lasis.

Vakariņās - jebkuri rieksti, 80 g rozīņu, tvaicētiem dārzeņiem un zaļā tēja.

Otrdienu un ceturtdienu arī sākas ar pastas rožu gurniem. Pusstundu vēlāk brokastis: auzu ar divām maizes šķēlēm, 100 g rozīņu un zaļā tēja. Pusdienas otrdien sastāv no klastera vīnogām, kas būtu ēst ar kauliem, un ceturtdien - glāzi melleņu.

30 minūtes pirms pusdienām ēst makaronus no gurniem, pusdienās - lēcu zupa, dārzeņu salātiem un vistas.

Piektdien un svētdien pusstundu pirms brokastīm un pusdienām ēst kā pastas rožu gurniem. Brokastīs, rīsu pudiņš, 2 šķēles maizes, 100 g rozīņu un zaļā tēja. Piektdiena pusdienas - glāze melleņu un svētdiena - ananāsu. Pusdienas, kā arī otrdienu un ceturtdienu, sastāv no lēcu zupa, dārzeņu salātiem un vistas, un vakariņas ar sautētiem dārzeņiem, riekstiem, rozīnēm un 80 g zaļo tēju.

Яндекс.Метрика