Mēness diēta

 Mēness diēta pilnmēness
 Tas jau sen ir novērots, ka mēness griežas ap Zemi, tas ietekmē cilvēka ikdienas bioritmi. Šī iemesla dēļ, ir dienas, kas ir ideāli piemērots atsevišķu veidu izmantošanu un meditācijas, lielām operācijām un skaistumkopšanas procedūras, lai attīrītu organismu. Diēta ir šajā sarakstā. Mēness diēta - barošanas sistēma piesaistīta konkrētiem dienās no mēness: pilnmēness, jauna mēness, audzēšanas un dilstoša mēness.

Tiek uzskatīts, ka Mēness ietekmē bēgums un plūsmas okeāniem un jūrām tādā pašā veidā, un iedarbojas uz šķidruma mūsu audos. Šajā un uzcēla Mēness diētu.

Mēness diēta pilnmēness

Power šajā periodā ir paredzēts, lai novērstu šķidruma uzkrāšanās organismā.

Jūs varat izmantot ikdienas uzturu, kas sākas priekšvakarā pilnmēness un ilgst 24 stundas, jūs varat pieteikties nepārtraukts sešu dienu Mēness diēta ļauj jums zaudēt līdz 3 kilogramiem.

Dienas Mēness diēta sākas pēc vakariņām naktī pilnmēness un beidzas dienā. Šajā laikā ieteicams badoties, dzert tikai Mineral, pavasarī vai vārītu ūdeni, svaigi spiestas sulas. Šajā dienā, jūs varat zaudēt līdz kilogramu svaru, turklāt iet tūsku, detoksicēt organismā.

Sešu dienu Mēness diēta nozīmē izmantot kombināciju dārzeņu, sēņu, ananāsu un bada. Tas sākas trīs dienas pirms pilnmēness. Izņēmuma vārītu vai svaigi dārzeņi tiek lietots pirmajā dienā, nākamās divas dienas - vārītas sēnes un ananāsu. Ceturtā diena Mēness diēta, kas sakrīt ar pilnu mēness - tā ir diena pilnīgu gavēni. Nākamās divas dienas būtu pēc viņa atkal ananāsu ar vārītiem sēnēm. Šī atlase produktu sakarā ar to, ka dārzeņi un ananāsi ir pozitīva ietekme uz gremošanas un ražošanu kuņģa sekrēciju, un sēnēm - zemu kaloriju proteīna avots, kas palīdz šūnām (īpaši muskuļu), lai atgūtu.

Turpināt Mēness diētu vairāk nekā sešām dienām nav ieteicams - tas ir diezgan grūts un var izraisīt nevēlamas izmaiņas iekšējos orgānos.

Tie, kas paciest visus grūts sešas dienas šajā režīmā, var izmantot trīs dienu Mēness diēta: padarīt dārzeņu dienā, pēc badošanās (pilns mēness) un nākamajā dienā, ēd sēnes un ananāsu.

Moon jaunā mēness diētas

Šāds uzturs ir divas versijas, viena paredzētas 36 stundas un otrs - sešas dienas.

 Mēness diēta
 Starts 36-stundu diētu priekšvakarā jauna mēness un beidzas 18:00 nākamajā dienā pie 6,00-7,00 am. Jūs varat ēst bouillons un zupas dārzeņiem. Tie, kas būs grūti izdarīt tikai ar šķidro buljonu ir labāk ēst zupas. Jums nepieciešams ēst bieži, mazās porcijās - 12 stundas 4-5 reizes.

Rezultāts būs Mēness diēta attīrīt ķermeni, zaudējums līdz kilogramu svara.

Tas sākas sešu dienu diēta kā 18.00 priekšvakarā jauna mēness, bet ilgst ilgāk. Pēc dārzeņu buljona vai zupas iet uz vārītiem un zaļus dārzeņus, un ēd, ka līdz gada beigām diētu. Ar šo diētu jūs varat zaudēt līdz 3 kilogramiem.

Diēta dilstoša mēness

Sākt zaudēt svaru ir labākais dilstoša mēness, kad aktīvi izdalās šķidrums un atkritumi. Tātad jums ir nepieciešams dzert, cik vien iespējams, nav salds, milti, sekojiet kaloriju patēriņš.

Diēta par pieaugošo mēness

Dietologi brīdina, ka šajā laikā ir būtiski uzlabojusies apetīte, tāpēc mēs iesakām ne pārēsties, liesās par augļiem, dārzeņiem, sāls izslēgti.

Tikai vispārējs ieteikums, lai atbilstu dažādu veidu Mēness diēta ir pozitīva attieksme. Zaudēt svars nedrīkst būt sāpīgs gaidīt diētu, šajā gadījumā, saskaņā ar dietologiem, ir tīrīšana neiegūs.

Яндекс.Метрика