Narkotikas svara zudums

Narkotikas svara zudums - medikamentu grupa, kas mērķēti uz svara zudums, normalizāciju vielmaiņas procesus organismā. Narkotikas svara korekcijas vairumā gadījumu izmantojot kompleksu, efektu uztura papildināšanai diētu un aktīvu īstenošanu. Par kādu no narkotiku lietošana svara kontrolei būtu jākoordinē ar diētas pabraucot garām visaptverošu pārbaudi, lai izvairītos no blakusparādības.

Narkotikas svara zudums: klasifikācija, pamatprincipi darbības narkotiku

 Narkotikas svara zudums var palīdzēt tikai tad, ja tās izvēlas, ņemot vērā individuālās īpašības
 Narkotikas svara zudums ir līdzeklis farmakoloģiskās korekcijas svara. Šodien farmācijas tirgus ir daudzi instrumenti, lai palīdzētu normalizēt ķermeņa svaru. Izvēlieties tiesības, visefektīvākais narkotika svara korekcijas ir iespējama tikai pēc izveidošanas aptaukošanās cēloņiem.

Noteicošie faktori aptaukošanos ietver:

 •   Ģenētika;
 •   Sociālais statuss personas;
 •   Psiholoģiskā spriedze un hroniska depresija;
 •   Vielmaiņas slimība;
 •   Hormonāli traucējumi;
 •   Nepietiekams uzturs un aptaukošanās pat ar veselīgu uzturu.

Narkotikas svara zudums netiek izmantots kā primārais līdzeklis, lai risinātu problēmu ar lieko svaru. Aptaukošanās (liekais svars), ir vajadzīga integrēta pieeja, un, galvenokārt, lai novērstu cēloņus, vai pat visefektīvākās metodes un medikamentus svara zudums nebūs efektīva.

Visi koriģējošās narkotikas klasificēti uz šādiem principiem:

 • Pēc pieteikuma - iekšējiem un ārējiem (krēmi, želejas, veicina sadalījumu zemādas taukiem);
 •   Saskaņā ar darbības principu - apetīti, nozīmē, novēršot tauku uzsūkšanos no pārtikas, medikamentu, kas normalizē vielmaiņas procesus;
 •   Izdarot darbībā un ir efekts - anoreksiki, maltīti rezerves un Nutraceuticals, tīrīšanas līdzekļi, tauku degļi.

Vai anoreksiju narkotikas, svara zudums, kam anorexigenic efektu. Narkotikas ietekmē smadzeņu centrus, kas atbild par sāta sajūtu, kas ir iemesls, kāpēc pacients ir konfigurēts izmantot mazāku barības daudzumu. Pieteikums līdzekļu šāda veida svara zudums ir ļoti ērts, lai pacients, kā veicināt jaunu pārtikas kultūru.

Meal aizstāšana Nutraceuticals vai izmantot kopā ar diētu terapiju. Efekts tiek panākts, nomainot vienu vai vairākus maltītes svara zudums narkotikas. Nutraceuticals satur minimālo daudzumu narkotiku, līdzsvarotu vitamīnu, mikro un makro. Šādu produktu kompozīcija ietver šķiedru, kas uzpūstiem kuņģī rada piesātinājuma efektu.

Darbības princips ir balstīts uz tauku degļi palielināt siltuma ražošanu, kas palīdz aktivizēt vielmaiņu, apetīti nomākumu, lipolīzi. Tomēr šie novājēšanu vēlamais efekts tikai tad, ja attiecīgā fiziskā aktivitāte un uztura diēta.

Tīrīšana uzturs veicināt svara zudums sakarā ar vieglu caurejas un diurētisku efektu. Bieži pamats šo narkotiku lieto dabiskas sastāvdaļas (dzērvenes lapas, zāli Senna). Šādi preparāti ir saskaņā ar visiem noteikumiem visvairāk drošu un viegli lietot, efekts ir manāms gandrīz nekavējoties. Tomēr nekontrolēta lietošana tīrīšanas līdzekļi tiek izskalotas no organisma proteīniem, viņa dehidratāciju.

Narkotikas svara zudums: priekšrocības un trūkumi

Par katru no narkotiku svara zudums pilnīgi un pilnīgi atkarīgi no pareizu izvēli narkotiku katrā atsevišķā gadījumā efektivitāte, kā arī iemeslus, provocējot liekā svara.

Galvenie ieguvumi no narkotiku svara zudums ir:

 •   Viegli izmantot;
 •   Efektivitāte;
 •   Nav nepieciešams fiziskās aktivitātes.

Tomēr kopā ar acīmredzamas priekšrocības farmakoloģisko narkotiku svara zudums ir šādi trūkumi:

 •   Nopietnas blakusparādības;
 •   Trauslums progresa - narkotikas, lai svara zudums nevar izmantot ilgāku laika periodu. Ja periodā piemērošanas preparātu un svara zudums cilvēkiem nav rada jaunu pārtikas kultūru, augsts risks svara atgūt;
 •   Kontrindikācijas būtiski ierobežojot narkotiku lietošanu, kas parasti ietver dažādas slimības, grūtniecība, laktācijas, vecumu, individuāla nepanesība.

Neskatoties uz to, ka lielākā daļa no pretaptaukošanās līdzekļiem atbrīvo no aptiekās bez receptes, par to drošumu un efektivitāti, dietologiem neiesakām ļoti sevi attieksmi pret liekā svara farmakoloģisko aģentu. Nekontrolēta narkotiku lietošanu, svara zudums var būtiski pasliktināt funkciju ķermeņa sistēmas.

Visefektīvākās zāles, svara zudums: sibutramīnu un orlistatu

Starp visefektīvākajiem narkotiku svara zudums izolēta centrālas darbības aģentus (anoreksiki) un perifērijas darbības (inhibitors gastrointestinālo lipāžu).

Visefektīvākās zāles, svara zudums ir centrālā darbība sibutramīnu. Šo narkotiku kavē atpakaļsaistes neirotransmiteru, piemēram, norepinefrīna un serotonīna, uzlabojot sāta sajūtu, kas palīdz samazināt pārtikas uzņemšanas apjomu un veidošanos pareizos paradumiem. Šīs zāles arī palīdz aktivizēt simpātiskās nervu sistēmu un palielināt enerģijas patēriņu. Sibutramīns nav atkarību un pierašanas, un tai nav neirotoksiska iedarbība. Uzņemot šīs zāles, daudzi pacienti ziņoja šādas blakusparādības:

 •   Paaugstināts asinsspiediens;
 •   Neregulāra sirdsdarbība;
 •   Reibonis;
 •   Slikta dūša, vemšana.

 Zāles svara zudumu, var izmantot kopā ar īstenojot
 Visefektīvākās zāles svara zudums ir orlistats perifērijas darbības. Šīs zāles bloķē aizkuņģa dziedzera lipāzes darbības, kas veicina samazināšanu tauku uzsūkšanos zarnās un 30%. Šis efekts rada kaloriju deficītu, kas veicina svara zudumu. Orlistat palīdz samazināt un uzturēt sasniegtos rezultātus, normalizāciju lipīdu un ogļhidrātu vielmaiņu.

Narkotikas svara zudums: viedokļus par pacientu, ārstu ieteikumi

Kad izvēloties produktus svara zudums atsauksmes palīdzēs pacientiem saprast, kas blakusparādības bieži rodas, izmantojot dažādus līdzekļus, un daļēji nosaka efektivitāti narkotiku. Izvēloties produktus svara zudums reitingu pacientu var kļūt galvenais faktors. Narkotikas svara kontrolei tiek izmantotas tikai, saskaņojot ar ārstu pēc piedzīvo pilnīgu pārbaudi un izslēgšanu apstākļiem un slimībām, ir kontrindikācija tā izmantošanu.

Яндекс.Метрика