Noteikumi diēta

 Pamatnoteikumi un principi svara zudums diētām
 Lai atbrīvotos no papildu kilogramu, lai turpinātu atbalstīt savu ķermeni formā jāievēro vienkāršus noteikumus diētu.

Par zaudēt svaru principi

Vissvarīgākais noteikums diētu vēlaties saprast un atcerēties uz visiem laikiem, ir princips, ka, lai samazinātu ķermeņa svaru, jums ir nepieciešams kaloriju deficītu. Tas ir, lai patērēt enerģijas rezerves ar pārtiku vajadzētu būt mazāk, nekā viņi tērē.

Zelta likums uzturā: zaudēt svaru, jums vajadzētu ēst. Manāms samazinājums enerģijas uzņemšana un neregulāriem maltītes veicina lēnāku vielmaiņu: šādā veidā ķermenis mēdz jārezervē no enerģijas avotiem. Tajā pašā laikā daži self-balsti joprojām ir nepieciešams. Svara zudums laikā diēta reglamentē noteikumi ikdienas kaloriju uzņemšanu sievietēm - tas nedrīkst pārsniegt 1400 kcal.

Vēl viens svarīgs noteikums ir cienīt jomu diētu porcijas. Neaizmirstiet, ka tā ir summa, no stikla, kas ir 200-250 grami. Tāpat īpaša uzmanība jāpievērš dzeramo kaloriju dzērieniem.

Jums vajadzētu izvairīties no tukšas ogļhidrātiem - produkti miltiem. Saskaņā ar noteikumiem par uztura svara zudums, viņiem ir nepieciešams, lai aizstātu produktus no kviešu miltiem un vispār pievērst uzmanību faktam, ka pārtikas ietverts vērtīgās vielas - olbaltumvielas, tauki un lēni ogļhidrātus, kā arī vitamīnus un minerālvielas.

Ne mazāk svarīgs princips svara zudums - ne pārmest sevi pārāk bargi, lai izdarītu īslaicīgs vājumu tie notiek vispār pārtiku. Tikai mēģināt, lai nākotnē izvairītos no šādām kļūdām.

Neēd pēc 6, un zaudēt svaru

Diēta, "Neēd pēc 6 zaudēt svaru" ir balstīta uz pieņēmumu, palēnina vielmaiņu vakarā un naktī. Tās piekritēji apgalvo, ka ēd šajā laikā pārtikas iet uz būvniecības taukaudos.

Pašreizējie pētījumi, kas saistīti ar šo jautājumu nav tik kategoriska, jo katrs gadījums prasa individuālu pieeju.

Kopumā, samazināts kaloriju diētu vakars atspoguļojas gandrīz visas uzturu. Maltītes laikā ieteicams apēst gabaliņu liesas gaļas vai zivs, dārzeņi, un dzert piena produktus. Tauki un ogļhidrāti pareizi izslēgta vai samazināta līdz minimumam.  Svarīgs noteikums diētu - neēst pēc 6

Plusi un mīnusi frakcionētu diētu

Temats dalītā uzturs pārtikas ieteicams ņemt mazas maltītes sešas reizes dienā. Aizstāvji Šādas sistēmas jauda apgalvo, ka tas palīdz paātrināt iegūtos vielmaiņu un tauku dedzināšanas procesu. Viņi pamato savu apgalvojumu, ka organisms vairs nepieciešams, lai saglabātu enerģiju turpmākai lietošanai.

Tomēr pats efekts tiek novērota un nav frakcionētās diētu, bet vienkārši pakļauta laika režīmā (jauda uz stundām). Tāpat jāapzinās, ka tās principi tiek izmantoti medicīnā, ieskaitot sportu, situācijās, kad noteikts svars vai muskuļu masu.

Frakcionētu uzturs ir brīnišķīga iespēja cilvēkiem, kam ir nosliece uz biežiem snacking. Tajā pašā laikā nepieliptu sistēmas elektroapgādes, būtu obligāti, lai kontrolētu kaloriju un apjomu katrai daļai.

Sample ēdienkarte dalītā uzturs ietver trīs galvenās maltītes, divas uzkodas un vienu desertu. Minimālais laika intervāls starp ēdienreizēm jābūt vismaz divas stundas.

Saskaņā ar noteikumiem par diētu pirmās brokastis ēd stundas laikā pēc pacelšanas. Ogļhidrāti un tauki mēģina izmantot no rīta. Otrā pusē deva ietilpst dārzeņi, olbaltumvielas un piena produktus. Kad tabula izmantojot nelielu diametra ēdienus - bļodas, uzkodu, apakštasītes. Turklāt, ievērot barojošu diētu, kā arī dzeramā režīmu.

Яндекс.Метрика