Svara zudums Semjonova metode
 Sergejs Semjonovs - krievu psihoterapeits, psihiatrs un akupunktūra, izstrādājusi daudzas efektīvas psiholoģiskās metodes, lai palīdzētu cilvēkiem tikt galā ar dažādu vielu ļaunprātīgu izmantošanu un psihosomatisku slimību, tai skaitā un metodes, kas ļauj cilvēkiem, lai atbrīvotos no papildu kilogramiem.

Ir daudzi veidi, kā zaudēt svaru, tostarp populārākajām diētām, kosmētiskās procedūras un masāžas, kodēšanas sistēmas no aptaukošanās un izmantošanu, kā viņi jebkurā brīdī var sasniegt pozitīvu rezultātu. Tomēr vairumā gadījumu zaudēja svaru atpakaļ, jo cilvēks nevar ilgi atturēties no augstas kaloritātes pārtikas un agrāk vai vēlāk sāk no jauna ieviest to savā uzturā.

Autors novājēšanu paņēmieni Semjonovs uzskata, ka šī tendence ir balstīta uz faktu, ka liekais svars cilvēki ir psihofizioloģisko nosliece uz tauku uzkrāšanās, kas ir izteikta nepieciešamība patērēt vairāk kaloriju nekā patiesībā vajadzīgs iestādei. Tas noved pie svara pieauguma, pārēšanās kļūst dziļi iesakņojusies augs, kas nodarbojas ar personu par to pašu ir ļoti grūti.

Novājēšanu metodes Semjonova no atsauksmēm ir radikāls veids, kas ļauj organismam pāriet uz enerģijas režīmu, kurā svara zudums notiek dabiski.

Svara zudums Semjonova metode

Daudzie pētījumi svara zudums Semenov tika konstatēts, ka uzkrāšanās lieko svaru ir saistīts ar rašanos organisma bezsaistes uzkrāšanas tauku un viss, kas jums ir nepieciešams, lai zaudēt svaru - organisma switch mode dabiskā svara zudums, ko var sasniegt, izmantojot psihofizisko garastāvokļa personas, lai atbrīvotos no liekais svars. Semjonovs identificē trīs jaudas režīmu, kurā organisms var pastāvēt, galvenais izšķirtspēju, iezīme no kuriem katrs ir izveidot mehānismus pašregulācijai ēšanas uzvedību, proti:

  • Mode enerģijas bilance, kad cilvēks patērē pārtikas tā ir summa, kas atbilst tās enerģijas vajadzībām;
  • Režīma jaudas patēriņš lieko enerģijas patēriņa, kurā persona pieredzes piesātinājumu patērē pārtiku nedaudz pārsniedz;
  • Mode tauku rezerves, ar kādu enerģijas deficītu, kurā persona pieredzes piesātinājumu ar patērē mazkaloriju pārtiku.

Trešais veids ir nepieciešams nosacījums no ķermeņa, pie kura svara zudums nāk dabiski. To var panākt ar dažādu faktoru ietekmē, bet tas vienmēr nāk pēc slēdža.

Svara zudums programma Semenov uzņemas šādu pāreju, kad ķermenis ir pirmajā vai otrajā enerģētikas režīmā. Panākt izmaiņas caur īpašu sesijas psychocorrectional, kas ietver garīgo un fizisko slēdzi procedūru un autogēnu pārplānošanu. Tā ir šī procedūra ļauj nodošana sesijas persona laikā, ir nepieciešams, lai zaudēt svaru garīgo attieksmi un izplatīt savu ietekmi visā organismā.  Veidi svara zaudēšanas metodēm Semjonova

Par novājēšanu sesijas Semenov rezultāts ir pilnīga izmaiņas ēšanas uzvedību cilvēks - bez lielas piepūles viņš pārvalda patērēt mazāk kaloriju, izsalkums tiek apspiestas, piesātinājumu notiek laikā, novēršot pārmērīgas ēšanas un sāta saglabājas vairākas stundas. Man izpaužas prieks, ēdot zemu kaloriju un veselīgu pārtiku, un ievērot šādu diētu ir psiholoģiski ļoti viegli.

Pēc viena sesija Semenova svara zudums notiek caur atbilstību ekspertu ieteikumiem par līdzsvarotu zemu kaloriju diētu. Noteikumi piedāvājuma nav īpaši atšķirīgs no vispārpieņemts, bet ir vairākas īpatnības, kas ļauj personai, lai viegli ievērot pareizu jaudas režīmā. Efektivitāte Novājēšanu reizes lielāks, salīdzinot ar citām metodēm.

Veidi svara zaudēšanas metodēm Semjonova

Novājēšanu metodes Semjonovs ir izstrādājusi vairāk nekā pirms 30 gadiem. Tagad tas pastāv kā virkne atsevišķu metožu, ieskaitot papildus psiholoģisko ietekmi un apkalpot medikamentiem - masāža un akupunktūra. Tiesības izmantot metodi svara zudums Semjonova autors saņem tikai speciāli sagatavoti, ārsti struktūras organizāciju, kam ir licence veikt medicīnisko darbību.

Būtiskas atšķirības starp metodēm svara zudums nav Semenova, tehnoloģija pati par sevi ir psiholoģiska, bet tas ir iespējams, un lietošana nav psiholoģisko pieeju gadījumos, kad process svara zudums novērst esošās slimības.

Kopā vienas sesijas jebkuru no metodēm svara zudums Semjonova atsauksmju ir pietiekami, lai sāktu nepieciešamo ārstēšanu cilvēkiem. Šī sesija ilgst 4-5 stundas. Šis laiks ir pietiekams, lai mainītu noskaņojumu psihofizisko organisma un pāriet to dabiskā svara zudums, kurā persona var viegli ievērot noteikumus mazkaloriju ēdienu.

Svara sāk pakāpeniski droši cilvēku veselībai likmi. Šajā strauji atbrīvojoties no liekos kilogramus kā stingra diēta netiek ievērots, bet no svara zudums rezultāti tiek noteikta nemainīga. Sasniedzot vēlamo svara klasi, ķermenis pārslēdzas, lai saglabātu rezultātus. Tas ir šajā procedūras stadijā dēļ Semjonovs svara zudums apstājas, un rezultāti parasti spēj saglabāt uz visiem laikiem.

Яндекс.Метрика